Práce v oboru Management v regionu Jihlava (50)

Management
Vysočina
Vedoucí support centra
Brno
včera
Mzda záleží na Vašich znalostech, dovednostech a šikovnosti. Co Vám kromě mzdy nabídneme? - 24 dnů dovolené - 2 sick days - Stravenky... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr s dlouhodobým působením v zahraničí
Jihomoravský, Olomoucký, Středočeský, Vysočina
včera
Může být práce zábava? Ano, může. Je-li k dispozici správné pracovní prostředí, kde Vaše povinnosti rostou současně s Vaším osobním... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer (100.000,- Kč)
Žďár nad Sázavou
před 2 dny
Nadstandardní platové podmínky Možnost seberealizace Práci v zavedené společnosti Možnost podílet se na prodeji unikátních výrobků... zobrazit nabídku»
SAP PP, PM konzultant (Consulting Company Novasoft)
Praha
před 3 dny
Zázemí prosperující moderní společnosti, příjemné prostředí. Tým spolehlivých kolegů. Možnost a předpoklad vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Team Leader - účetnictví (45.000 - 55.000,- Kč)
Brno
před 4 dny
- Místo kde pojem "přátelský kolektiv" není jen klišé - Stabilitu zavedené společnosti s možností se profesně rozvíjet -... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení technické přípravy s aj/nj- Znojmo
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský
před 4 dny
Pro našeho klienta, jednu z předních zahraničních společností v oboru strojírenství (specializace v oblasti kovovýroby, tváření a... zobrazit nabídku»
Technolog
Vimperk
před 4 dny
Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu Kvalitní zaškolení Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Manažer výroby
Pelhřimov
před týdnem
Máte zkušenost z podobné pozice ze strojírenství? Umíte německy nebo anglicky a hledáte nové výzvy? Pak nám neváhejte poslat váš... zobrazit nabídku»
SAP FI Helpdesk
Jihomoravský, Vysočina
před týdnem
Job Offer: FI support for international Accounting shared service centre in CZ FI support for locations worldwide Support BPI process in FI... zobrazit nabídku»
Data Privacy Senior Consultant
Praha
před týdnem
Work on project in Prague You can start working immediately If you are interested in this offer, please sen dus your structured CV to e-mail... zobrazit nabídku»
Ředitel logistiky a nákupu (Automotive – plasty)
(Pardubicko)
před týdnem
- nástupní plat až 80.000 Kč - Zázemí stabilní a rostoucí firmy, - možnost kariérního růstu a externích školení, - mobilní telefon, zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobního úseku
Pardubický kraj
před týdnem
práci v zajímavém segmentu automobilového průmyslu dobré platové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice možnost seberealizace... zobrazit nabídku»
Manažer obchodního oddělení
kraj Vysočina
před 14 dny
odpovídající ohodnocení mzdy navíc podíly na ekonomických výsledcích společnosti týden dovolené navíc další zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Manažer prvovýroby
Žďár nad Sázavou
před 14 dny
Hledáme ideálně vedoucího nebo ředitele z výrobní společnosti, který se vyzná v zavádění nových technologií, dokáže vytvořit či... zobrazit nabídku»
Konstruktér (Velká bíteš)
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Náš klient je jedním z významných dodavatelů vysoce kvalitních parních protitlakových a kondenzačních turbín a expanzních plynových... zobrazit nabídku»
Obchodník pro automotive
Žďár nad Sázavou
minulý měsíc
Hledáme zkušeného obchodníka, který se vyzná v oblasti specifik pro automotive a dokáže vést obchodně – technické jednání v AJ. Jste to... zobrazit nabídku»
Supervizor ve výrobě
Pelhřimov
minulý měsíc
Co takhle posunout kariéru ve výrobě o něco výš? Máte praxi jako mistr ve výrobní společnosti? Zajímá Vás oblast automotive? Hledáte... zobrazit nabídku»
Finanční ředitel s AJ | Vysočina
Pelhřimov
minulý měsíc
Máte rádi výzvy? Tohle je jedna z nich! Na pozici Finanční ředitel hledáme ekonomického manažera se zkušenostmi z výrobní společnosti.... zobrazit nabídku»
Vedoucí technické předvýroby
Žďár nad Sázavou
minulý měsíc
Jste to Vy, kdo umí technicky připravit výrobu tím správným směrem? Máte v sobě ty nápady, potenciál, znalosti a hlavně nadšení, jak... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu obchodníků pro ČR
Žďár nad Sázavou Druhy
minulý měsíc
Jste obchodník tělem i duší? Máte za sebou skvělé výsledky? Jste vůdčí osobnost a umíte koordinovat ostatní kolegy v týmu? Znáte... zobrazit nabídku»
1 2 3

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace