Práce v oboru Management v regionu Pardubice (71)

Management
Pardubický kraj
Lesní správce
Jeseník
včera
zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci, odpovídající finanční ohodnocení podle zkušeností kandidáta, podíl na HV podniku, zázemí velké společnosti, systém benefitů (příspěvek na penzijní a životní... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodeje velkoobchodní společnosti
Pardubice blízké okolí
včera
Velmi příjemný kolektiv, možnost jak osobního tak i profesního růstu a dalšího postupu, práce v moderním a pěkném prostředí středně... zobrazit nabídku»
Projectový manager - automotive
Pardubice
včera
- work in high-paced environment of automotive industry - active participation in technical development - cooperation with multiple parties in... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny ve výrobě
Žiželice nad Cidlinou
včera
- nástup možný ihned s prohlídkou výrobního závodu - ubytování zajištěno v blízkosti na firemní ubytovně hotelového typu - strava a... zobrazit nabídku»
Lesní správce
Jeseník
včera
zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci, odpovídající finanční ohodnocení podle zkušeností kandidáta, podíl na HV podniku, ... zobrazit nabídku»
HR Koordinátor
Česká republika
včera
-pružní pracovní doba -možnost profesního růstu,další vzdělávaní -dobré platové ohodnocení+bonusy -dynamická práce -notebook,... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
Lanškroun
před 2 dny
Zajímavou práci v prosperující nadnárodní společnost Odpovídající finanční ohodnocení (30 000 – 40 000 Kč dle zkušeností +... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/Manažer obchodní skupiny
Ústí nad Orlicí
před 2 dny
Do týmu hledáme nového energického manažera se zápalem pro obchod a práci s lidmi, znalostí geografické oblasti (Ústí nad Orlicí a okolí)... zobrazit nabídku»
Manažer obchodní divize Polsko
Hradec Králové, Praha, Polsko
před 2 dny
práce v zavedené obchodně-výrobní společnosti nadstandardní platové ohodnocení motivační bonusy systém zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Operations Manager
Náchodsko
před 2 dny
- dlouhodobou pracovní perspektivu - perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti - možnost seberealizace - manažerské finanční... zobrazit nabídku»
Vedoucí pobočky-(vlastní obchodní zastoupení)- Pardubice
Pardubice
před 3 dny
- dlouhodobé partnerství v oblasti zprostředkování zaměstnání - nadstandardní provizní ohodnocení - technické zázemí - školení a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupkyně
Celá ČR
před 3 dny
- Práci na HPP nebo ŽL - Služební automobil i k soukromému použití - Bonusy/prémie - Flexibilní začátek/konec pracovní doby -... zobrazit nabídku»
Produktový manažer softwarových produktů
Ústeckoorlicko
před 4 dny
- zajímavá práce ve stabilní české prosperující společnosti - výdělek odpovídající pracovnímu výkonu a další benefity - možnost... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - i absolvent
Vysoké Mýto
před 5 dny
- zázemí nadnárodní firmy - příspěvek na telefon - možnost osobního i kariérního růstu - motivující systém odměňování a roční... zobrazit nabídku»
Logistic Solution Specialist
Pardubice
před 5 dny
Logistic Solution Specialist with a potential growth to a Manager position You have a broad experience in a freight forwarding / transportation... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Hronov
před 5 dny
Pro našeho klienta, nadnárodní výrobní společnost, hledáme zajímavého kandidáta na pozici Vedoucí výroby. Náplň práce: ... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele / projektový (dotační) manažer
Pardubice
před týdnem
Zázemí stabilní a prosperující dynamické české společnosti. Perspektivu velmi dobře nastavených vzájemných vztahů a dlouhodobého... zobrazit nabídku»
SAP PP, PM konzultant (Consulting Company Novasoft)
Praha
před týdnem
Zázemí prosperující moderní společnosti, příjemné prostředí. Tým spolehlivých kolegů. Možnost a předpoklad vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel
oblast Ústí nad Orlicí
před týdnem
práci v dobře zavedené a profesionální společnosti produkty s vybudovaným postavením na českém trhu stálou klientelu a silnou... zobrazit nabídku»
Manažer mezinárodních vývojových projektů (ERP, IT)
okolí Hradce Králové
před týdnem
- odborný růst - dlouhodobá perspektiva uplatnění - zodpovědná práce pro „hotového“ profesionála - super zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
1 2 3 4

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace