Práce v oboru Management v Praze (175)

Management
Praha
Expert slévání hliníku /k dispozici odborník po dobu 1 roku/
Velká Dobrá
Ráda bych Vám nabídla pracovní pozici Experta slévání hliníku v rámci rozšíření technologie stávající výroby. Jedná se o rodinnou společnost stabilně prosperující v ČR již 20 let a nyní v rámci zefektivnění... zobrazit nabídku»
Manažer prodeje služeb mezinárodní jazykové školy
Praha 1
včera
Nabízíme zázemí společnosti s 9-ti letou působnosti na českém trhu, velmi reprezentativní pracovní prostředí a výhodné finanční... zobrazit nabídku»
Front Desk Manager
Praha 4
včera
zázemí velké hotelové společnosti, motivující finanční ohodnocení, zaučení a dlouhodobou spolupráci, možnost firemního... zobrazit nabídku»
Oblastní manažer gastroprovozoven v Praze
Praha 4 - Michle
včera
- Atraktivní, zajímavou a různorodou práci - Vysokou míru odpovědnosti - Dynamické prostředí - Motivační a transparentní finanční... zobrazit nabídku»
Restaurant manager
Praha
včera
Salary : marketable remuneration plus bonus, according to results, qualification and experience zobrazit nabídku»
Development Manager / akvizice
Praha
včera
smlouvu na dobu neurčitou svěřený region: západní a část středních a jižních Čech zázemí kanceláře: Praha 5 služební... zobrazit nabídku»
Regionální zástupce pro Ústí nad Labem,Děčín a okolí
Ústí nad Labem
včera
* Zázemí stabilní společnosti * Různorodou práci * Motivační systém odměňování dle výsledků * Flexibilní pracovní dobu *... zobrazit nabídku»
KAM - technické produkty, mezinárodní společnost
Praha, Praha-východ
včera
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr Velmi dobré platové ohodnocení, provize, roční bonus Telefon, notebook, osobní automobil i pro... zobrazit nabídku»
Project Manager
Praha
před 2 dny
Je tvou největší motivací stále posouvat jak sebe, tak i firmu, ve které pracuješ? Pro našeho významného klienta, poskytovatele produktu... zobrazit nabídku»
Trade Marketing Manager
Praha
před 2 dny
Prime confectionery brand, our valued client, is searching for a candidate to perform as a Trade Marketing Manager. The overall responsibility being... zobrazit nabídku»
Provozní manažer
Praha
před 2 dny
* Možnost dlouhodobého profesního růstu - vedení vlastního oddělení * Zázemí největší společnosti v ČR v oboru * Kolegiální a... zobrazit nabídku»
Vedoucí pracovník zakázek Praha
Praha
před 2 dny
zajišťování chodu jednotlivých zakázek v oblasti úklidových služeb , jednání se zákazníky. zobrazit nabídku»
Executive Sales Manager
Praha
před 2 dny
Je tvou největší motivací stále posouvat jak sebe, tak i firmu, ve které pracuješ? Baví tě obchod ve spojení s aktivním životním stylem a... zobrazit nabídku»
Marketingový manažer
Praha
před 2 dny
Jste nadšenec do elektra a nových technologií, máte zkušenost s retailem a marketingem na zahraničních trzích? Pro našeho klienta, českého... zobrazit nabídku»
Specialista procesů (lean management)
Praha
před 2 dny
Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti financování, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na nově otevřenou pozici: ... zobrazit nabídku»
Specialista přijatých faktur (M/Ž)
Praha 8
před 2 dny
Pracovní poměr: HPP Nástup: ihned / dohodou Místo výkonu: Praha 8 FORMEL D. GLOBAL PARTNER FOR VEHICLE, PARTS AND SERVICE... zobrazit nabídku»
Produktový manažer
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta - významnou obchodní společnost z oblasti stavebních materiálů - hledáme vhodného kandidáta na pozici PRODUKTOVÝ... zobrazit nabídku»
Vedoucí kancelářského centra
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je největším českým poskytovatelem plně vybavených a servisovaných kancelářských prostor v šesti... zobrazit nabídku»
Rozpočtář-kalkulant/Praha
Praha
před 2 dny
Nabízíme - zajímavou a zodpovědnou práci - odpovídající finanční ohodnocení, včetně prémiové složky - zázemí stabilní... zobrazit nabídku»
Technik údržby Praha a Mladá Boleslav
Praha
před 2 dny
* Zázemí nadnárodní společnosti se silným vlastníkem * Mobilní telefon * Možnost profesního a odborného růstu * Motivující mzda... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace