Práce v oboru Manuální a dělnické profese (3598) - strana 3

Manuální a dělnické profese
Myč osobních vozů- ruční mytí, Liberec
Liberec
dnes
Pro našeho klienta, autorizovaného prodejce a servis luxusní značky, hledáme vhodné kandidáty/ tky na uvedenou pracovní pozici. Požadavky... zobrazit nabídku»
Přijímací technik- osobní vozy, Liberec (35-40 000 Kč)
Liberecký
dnes
Pro našeho klienta, autorizovanou společnost zabývající se prodejem a servisem nákladních i osobních automobilů světoznámé a luxusní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce v automobilovém průmyslu - východní Čechy
Královéhradecký
dnes
Pro našeho klienta, společnost zabývající se strojírenskou výrobou v automobilovém průmyslu a sídlící v Olomouckém kraji, hledáme... zobrazit nabídku»
Seřizovač - Údržbář (pozice vhodná pro absolventy bez praxe)
České Budějovice
dnes
- vstupní zaškolení - mzda 20.000 - 25.000,- brutto / měsíc + osobní hodnocení (25% ze základní mzdy) - příplatky za odpolední směnu,... zobrazit nabídku»
Dělník / dělnice v elektrotechnice
České Budějovice
dnes
- 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování (stravenky) - školení - možný profesní růst - roční odměny za plnění cílů -... zobrazit nabídku»
Automechanik
Frýdek Místek
dnes
Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení. Práce pouze v jednosměnném provozu. Příjemné prostředí a zázemí. zobrazit nabídku»
Skladový manipulant s VZV - 110 Kč / hod. čistého
Kutná Hora
dnes
Pro sklad PST CLC v areálu Philip Morris v Kutné Hoře přijmeme SKLADOVÉHO MANIPULANTA S VZV Požadujeme: - průkaz na VZV i propadlý... zobrazit nabídku»
Soustružník
Letovice
dnes
- mzda 150czk/hod + zákonné příplatky - 8 hodinové směny (možné i dvanáctky) - dlouhodobú spolupráci - možnost zálohy zobrazit nabídku»
Soustružník CNC
Letovice
dnes
- mzda 170 Kč/hodinu - Příplatky za práci v noci, o víkendu či o státním svátku - Možnost čerpat zálohy zobrazit nabídku»
Šikovná prodavačka potravin Atrium Flora
Obchodní centrum Flora
dnes
Nabízíme: - každého pracovníka zaučíme - práci v malých týmech, kde se na sebe kolegové mohou spolehnout - příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Manuálně zručný pracovník-výroba/montáž hliníkových profilů
Brno
dnes
Pro našeho klienta, distributora komponentů pro průmyslovou automatizaci, hledáme spolupracovníka do malé výrobny hliníkových... zobrazit nabídku»
Přemísťování aut na HPP - Praha západ - 20 000 Kč
Praha
dnes
Pro našeho klienta, logisticko - spediční firmu, hledáme vhodného kandidáta či kandidátku na výše uvedenou pracovní pozici pro pobočku na... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník (Z19682)
Příbram
dnes
Dynamicky se rozvíjející firma působící v automobilovém průmyslu hledá vhodné kandidáty na pozice: 1) STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK/ OBSLUHA... zobrazit nabídku»
Noční ošetřovatelka na porodnu prasnic (Z19681)
Lipec
dnes
LIPRA PORK, a.s. je společnost úzce specializovaná na produkci vepřového masa, s několika farmami v rámci Středočeského a Východočeského... zobrazit nabídku»
Údržbář (Z19680)
Tišice
dnes
ÚDRŽBÁŘ pracovní doba od 6 – 14:30 + víkendové služby údržba provozu mytí provozu krmení zvířat a úklid vedení... zobrazit nabídku»
Údržbář (Z19680)
Valovice
dnes
ÚDRŽBÁŘ pracovní doba od 6 – 14:30 + víkendové služby údržba provozu mytí provozu krmení zvířat a úklid vedení... zobrazit nabídku»
Ošetřovatel/ka - údržbář (Z19679)
Libichov
dnes
OŠETROVATEL/KA - ÚDRŽBÁR Pracovní doba od 6 – 14:30 + víkendové služby Ošetřování prasnic a selat Krmení zvířat a úklid ... zobrazit nabídku»
Ošetřovatel/ka - údržbář (Z19679)
Librice
dnes
OŠETROVATEL/KA - ÚDRŽBÁR Pracovní doba od 6 – 14:30 + víkendové služby Ošetřování prasnic a selat Krmení zvířat a úklid ... zobrazit nabídku»
Obsluha pasterizační stanice (Z19678)
Tábor
dnes
MADETA a.s. závod Planá nad Lužnicí Společnost MADETA, a. s., hledá vhodné kandidáty na pozici: „OBSLUHA PASTERIZAČNÍ... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor (Z19674)
Prostějov
dnes
MAIER CZ Již přes deset let vyrábíme v Prostějově interiérové a exteriérové plastové komponenty pro automobilový průmysl. ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace