Práce v oboru Manuální a dělnické profese (3442) - strana 5

Manuální a dělnické profese
Automechanik pro osobní, užitkové nebo nákladní vozy
Jihočeský
včera
Pro našeho klienta, který se zabývá autorizovaným prodejem a servisem osobních, nákladních i užitkových automobilů, hledáme automechaniky... zobrazit nabídku»
Přijímací technik pro nákladní vozidla - Hradec Králové
Hradec Králové
včera
Pro našeho klienta, který se zabývá autorizovaným prodejem a servisem osobních, nákladních i užitkových automobilů, hledáme kandidáty pro... zobrazit nabídku»
Montér telekomunikačních služeb
Praha
včera
* 5 týdnů dovolené * Příspěvek na sport * Možnost zvyšování kvalifikace * Levnější tarif od mobilního operátora a další benefity zobrazit nabídku»
Přijímací technik- autorizovaný servis, Liberec 35-40 000 Kč
Liberecký
včera
Pro našeho klienta, který se zabývá autorizovaným prodejem a servisem osobní a nákladní techniky, hledáme zkušeného člověka na uvedenou... zobrazit nabídku»
Zámečník (Z19644)
Praha východ
včera
Firma Erocomm s.r.o. s provozovnou v Dřevčicích 141, Brandýs nad Labem hledá pro výrobu rozváděčů ZÁMEČNÍKA ... zobrazit nabídku»
Servisní specialista vratové techniky Hörmann
Praha
včera
Nabízíme technické zaškolení vratové techniky značky HÖRMANN a velmi dobré platové ohodnocení , odměny za nadstandardní pracovní... zobrazit nabídku»
Prodávejte v Globusu
Olomouc
včera
Práce u nás stojí za to. Férová mzda a spousta dalších „maličkostí“ ~ své peníze dostanete vždy a v čas, ~ v listopadu 13. mzdu,... zobrazit nabídku»
Kontrolor/ka kvality v automotive
Pardubice
včera
- mzda dle zaučení 95-110 Kč/hod, možnost až 135 Kč/hod. - příplatky za noční, svátky, SO+NE - placené i přestávky - nástup ihned... zobrazit nabídku»
Operátor robotické linky (Z19630)
Brno
včera
REMET, spol. s r.o. se sídlem Vídeňská 11/127, BRNO nabízí zaměstnání na hlavní pracovní poměr: Operátor robotické linky ... zobrazit nabídku»
Doručovatel adresných i neadresných zásilek
Praha
včera
Dlouhodobá brigáda - doručovatel adresných i neadresných zásilek (tiskovin) Praha 4, 5, 6, 7, 8, 9 a 10 Pro našeho klienta firmu Media... zobrazit nabídku»
Expedient výrobku (Z19625)
Klatovy
včera
Drůbežářský závod Klatovy a.s. ul. 5.května 112, Klatovy Nabízíme pracovní pozice Zámečník – seřizovač – elektrikář ... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC a montážních linek [Nástup ihned]
Liberec
včera
- Spolupráce se zahraniční dceřinou společností - Zajímavou perspektivní práci v mezinárodní společnosti - Osobní rozvoj - Systém... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu v oddělení ovoce a zeleniny
Praha Černý Most
včera
Nabízíme Vám... - vést celé oddělení - odpovídající mzdu - širokou škálu benefitů - roční odměny - 13. mzdu a především... zobrazit nabídku»
Řidič C + E (Z19619)
Ostrava
včera
Jedná se o pozici řidiče skupin C + E pro vnitrostátní přepravu v Severomoravském kraji, pouze pondělí až pátek, vozidla dislokovaná v... zobrazit nabídku»
Seřizovač sáčkových strojů, tiskař (Z19618)
Šumperk
včera
V současné době nabízíme následující pracovní pozice: DĚLNÍK V PAPÍRENSKÉ VÝROBĚ - 5x muž – vzdělání střední odborné... zobrazit nabídku»
Mobilní pracovník estetických oprav - až 30.000,-
Praha
včera
plné technické zaškolení ! mzda až 30.000 kč práci na HPP na dobu neurčitou pracovní doba po-čt (8:00-18:30) pracovní stabilitu a... zobrazit nabídku»
Prodávejte v Globusu
Brno
včera
Práce u nás stojí za to. Férová mzda a spousta dalších „maličkostí“ ~ své peníze dostanete vždy a v čas, ~ v listopadu 13. mzdu,... zobrazit nabídku»
Svářeč/TOP nabídka
Holýšov
včera
- Příspěvek na ubytování, - Příspěvek na dopravu (MHD), - ZÁLOHY. zobrazit nabídku»
Řidič sk. „C“
Černá Hora, okres Blansko
včera
Nabízíme: Stabilní práci u významné české pivovarnické skupiny Práce na HPP, pracovní poměr na dobu neurčitou 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Skladový manipulant s VZV - 110 Kč / hod. čistého
Kutná Hora
včera
Pro sklad PST CLC v areálu Philip Morris v Kutné Hoře přijmeme SKLADOVÉHO MANIPULANTA S VZV Požadujeme: - průkaz na VZV i propadlý... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace