Práce v oboru Manuální a dělnické profese (3834) - strana 59

Manuální a dělnické profese
Operátor výroby na Pet linku - 25000 Kč! Praha
Praha
před týdnem
- Základní mzdu +15 % ze mzdy příplatky + bonus; možnost navýšení mzdy po zkušební době a po 6 měsících - Dlouhodobou práci ve... zobrazit nabídku»
Skladník - Manipulant až 28000 Kč mesíčne! Praha Nástup ihneď!
Praha
před týdnem
- Fixní plat 15 000 Kč + 5 000kč docházka + 5000kč bonusy za produktivitu + 3000kč víkendy - Stravenky v hodnotě 80 Kč - HPP na dobu... zobrazit nabídku»
Skladník s VZV až 23 000 Kč – Jažlovice! Praha
Praha
před týdnem
Zázemí silné společnosti s dlouholetou tradicí Motivační finanční ohodnocení 18 000 Kč + bonusy + příplatky Možnost zvýšení... zobrazit nabídku»
Kabelář, nástup ihned, Praha, 102Kč/hod
Praha
před týdnem
- Řízení a obsluha strojů, strojního zařízení a výrobních linek - Tažení drátu Al, Cu, lanování, výroba lan - Izolování vodičů,... zobrazit nabídku»
Pracovník na prodejně, 130Kč/h, Praha - Nástup Ihned
Praha
před týdnem
- 130 Kč na hodinu - lokality: Praha - dlouhodobá brigáda - příjemný kolektiv - možnost kmenového stavu zobrazit nabídku»
Skladník s VZV - až 24000 Kč ibaranní! Víkendy volné! Hostivice
Praha
před týdnem
- Práce ve skladě - Samostatnost - Udržování pořádku na pracovišti zobrazit nabídku»
Skladník až 21000Kč-pouze ranní změny! Víkendy volné! Hostivice
praha
před týdnem
- Práce na HPP - MZDA až 21 000 Kč - Nástup IHNED - Stravenky v hodnotě 90 Kč - Pracovní doba 8:00 – 16:30, pondělí – pátek -... zobrazit nabídku»
Montážní dělník do kmene - bez nočních směn (až 24.000,- Kč)
Kadaň
před týdnem
- 2-směnný provoz (ranní a odpolední směna) - nástup ihned do KMENOVÉHO STAVU - práce na HPP - základní mzda + bonusy - NAVÝŠENÍ... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér - senior/junior [Bohaté benefity] (svzam)
Plzeň
před týdnem
- Práci při tvorbě výrobních podkladů pro jednu z největších světových firem - Flexibilní pracovní dobu - Možnost profesního i... zobrazit nabídku»
Designer electro
Brno
před týdnem
  BAVÍ VÁS PRÁCE NA NOVÝCH A ZAJÍMAVÝCH PROJEKTECH? OVLÁDÁTE EPLAN, FEM NEBO SOLIDWORKS? DOMLUVÍTE SE ANGLICKY? ANO? PAK ČTĚTE... zobrazit nabídku»
Dělník v plastikářské výrobě
Plzeň
před týdnem
Mzda od 115,- Kč/hod., příplatky za odpolední a noční směny, bonusy za docházku, závodní stravování aj. zobrazit nabídku»
Nástrojař
Most
před týdnem
- perspektivní práce v prosperující společnosti, uvítáme i starší zájemce - korektní zacházení - velmi slušnou odměna v závislosti... zobrazit nabídku»
Operátor výroby tekutých cukrů – Slaný
Zvoleněves
před týdnem
Pro našeho klienta, specialistu na BIO cukerní výrobky, tradiční a inovativní cukry a sladidla, hledáme: Název hledané pozice: Operátor... zobrazit nabídku»
Skladník - Praha
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se prodejem hutních materiálů s nabídkou komplexních služeb, hledáme vhodného kandidáta na... zobrazit nabídku»
Řidič sk. C
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, podnik, který zajišťuje komunální služby hlavního města Prahy, hledáme uchazeče na pozici Řidič sk. C. Náplň... zobrazit nabídku»
Skladník
Teplice
před týdnem
Práce na HPP Mzda: 130 Kč/h + příplatky za směny dle ZP Stravenka za každou odpracovanou směnu 5 týdnů dovolené Nástup ihned zobrazit nabídku»
Skladník - Uhříněves
Praha - Uhříněves
před týdnem
Nástupní prémie 10 000 Kč - vyplacena po zkušební době na pozici fixní plat + měsíční prémie dle Vašeho výkonu nástup ihned či... zobrazit nabídku»
Soustružník na soustruhu SU 50/1000
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se projektováním, výrobou a zkoušením speciálních a nestandardních elektrických točivých... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, stavební firmu v oblasti rekonstrukce střešních nástaveb, hledáme kandidáta na pozici STAVBYVEDOUCÍ. Náplň práce: ... zobrazit nabídku»
Švadlena - práce s kůží -
Nýrsko
před týdnem
Připravovat materiál na šití, šít jednotlivé potahy na sedadla do letadel (pracujeme s kůží, koženkou) zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace