Práce v oboru Manuální a dělnické profese (3900) - strana 76

Manuální a dělnické profese
Správce pohledávek s NJ
Plzeň
tento měsíc
-Práci v centru Plzně -Zázemí velké mezinárodní společnosti -Roční bonus -Přátelský kolektiv -Pozitivní firemní kulturu založenou... zobrazit nabídku»
Administrátor řízení zásob
Plzeň
tento měsíc
-práci v přátelském kolektivu s pohyblivou pracovní dobou -vzdělávací a jazykové kurzy zdarma -dotované stravování -roční odměny až... zobrazit nabídku»
Vedoucí skupiny skladu
Plzeň- Sever
tento měsíc
-práci ve směnném provozu -vzdělávací a jazykové kurzy zdarma -dotované stravování -roční odměny až do výše jednoho měsíčního... zobrazit nabídku»
Jednoduchá práce ve výrobě kosmetiky - až 16.500,-
Brno
tento měsíc
měsíční mzda 15 000 Kč STRAVENKY v hodnotě 140 Kč za každou odpracovanou směnu týden dovolené NAVÍC moderní pracovní prostředí ... zobrazit nabídku»
Jednoduchá práce ve výrobě kosmetiky - až 16.500,-
Brno
tento měsíc
měsíční mzda 15 000 Kč STRAVENKY v hodnotě 140 Kč za každou odpracovanou směnu týden dovolené NAVÍC moderní pracovní prostředí ... zobrazit nabídku»
15 dní do měsíce volno - operátor výroby za 20.000
Brno - Modřice
tento měsíc
mzda až 20.000,- hned po nástupu možnost kariérního růstu stravenky 120,- týden dovolené navíc jednoduchá, nenáročná práce zobrazit nabídku»
Brigáda v Ostravě – 110 Kč/hod – nástup ihned
Ostrava
tento měsíc
Pro našeho významného klienta hledáme schopné, fyzicky zdatné muže na brigádu do Ostravy! Možnost krátkodobé i dlouhodobé spolupráce!... zobrazit nabídku»
Montér pro výrobní firmu - Jedna směna - Nástup ihned
Brno
tento měsíc
Flexibilní pracovní doba a jednosměnný provoz Stabilní zaměstnání ve KMENI a zázemí mezinárodní firmy Velmi dobré platové... zobrazit nabídku»
Kontrolor/ka oděvů v textilním průmyslu
Plzeň
tento měsíc
- 140 Kč/hod - Dotovaná firemní doprava ze Stříbra (Heřmanova Huť, Nýřany, Tlučná, Vejprnice) - Práce možná na HPP i DPČ ( možnost... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka řeznictví Procházka - Liberec
Liberec
tento měsíc
pracovní poměr na dobu neurčitou zaměstnání v rozvíjející se firmě zaměstnanecké benefity jako stravenky, výhodné volání,... zobrazit nabídku»
Pracovník vypěňování
Pardubicko
tento měsíc
- práce v silné perspektivní zahraniční společnosti - osobní a odborný růst - perspektiva navýšení mzdy po zapracování  - práce ve 2... zobrazit nabídku»
Strojní zámečník
Pardubicko
tento měsíc
- práce v silné a perspektivní zahraniční společnosti - osobní a odborný růst - perspektiva navýšení mzdy po zapracování  - práce ve 2... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek Strakonice
Strakonice
tento měsíc
pracovní poměr na dobu neurčitou bonusy za plnění tržeb zaměstnání v rozvíjející se firmě skupiny AGROFERT zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Hledáme Lakýrníky do Slaného s ubytováním zdarma
Sklaný
tento měsíc
- Práce ve stabilní společnosti - Dlouhodobá spolupráce, práce na HPP. - Motivující platové ohodnocení - Zajištěné ubytování ZDARMA... zobrazit nabídku»
Obsluha svařovacího stroje a lisu v Rakovníku
Rakovník, Kladno, Slaný, Beroun, Podbořany
tento měsíc
- Dlouhodobá spolupráce, práce na HPP - Motivující mzdové ohodnocení - Možnost ubytování - Možnost vyplácení záloh - Nástup možný... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisu – pracovník lisovny plastů
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský
tento měsíc
Náplň práce a odpovědnost: seřízení, obsluha a provoz vstřikolisů – zodpovědnost za bezproblémový chod strojních zařízení,... zobrazit nabídku»
Soustružník - 140,- čistého + navýšení - nástup ihned
Petřvald
tento měsíc
- práce na hlavní pracovní poměr - zaměstnanec může po dohodě s mistrem pracovat i formou turnusů - práce v čistém prostředí -... zobrazit nabídku»
Technik / Elektrotechnik
Plzeň
tento měsíc
-práci v přátelském kolektivu -vzdělávací a jazykové kurzy zdarma -dotované stravování -roční odměny až do výše jednoho... zobrazit nabídku»
Operátor Kvality + Nástupní bonus 10.000,- Kč!
Plzeň
tento měsíc
-při rychlém nástupu bonus 10.000,- Kč!!! -možnost realizovat se a růst v prostředí nadnárodní společnosti -pozitivní firemní kulturu... zobrazit nabídku»
Specialista řízení zásob
Plzeň
tento měsíc
-zodpovědnou práci, ale bez každodenního stresu. jde spíše o dlouhodobé výsledky a ne o nárazové akce. -možnost částečně si z velké... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace