Práce v oboru Manuální a dělnické profese (3816) - strana 96

Manuální a dělnické profese
Výrobní dělník - montáž emblémů pro automotiv
Hrušovany u Brna
před rokem
Hlavní pracovní poměr, stabilní zaměstnání Mzda 81,-Kč /hod, denní dieta 190,-Kč, proplácené cestovné Mzda při fondu prac.doby v... zobrazit nabídku»
Volná místa pro frézaře CNC fréza
Bruntál
před rokem
Stabilní zaměstnání v prosperující firmě Hlavní pracovní poměr Mzda 175,-Kč/hod, v čistém mzda 28000,-Kč - 29000,-Kč zobrazit nabídku»
Obsluha CNC horizontky WHN 13 45tis čistého
Kladno
před rokem
Hlavní pracovní poměr s dobou neurčitou 45.000,-čistého/měsíc Dlouhodobé a stabilní zaměstnání ZDARMA ubytování Placené cestovní... zobrazit nabídku»
Volná místa na obsluhu strojů - obsluha pily
Hranice
před rokem
HPP, stabilní a dlouhodobá práce Mzda od 120,-Kč/hod, denní dieta 171,- Zdarma ubytování v místě práce Zaučení na strojích Zavedený... zobrazit nabídku»
Obsluha ohraňovacího lisu
Český Krumlov
před rokem
Hlavní pracovní poměr Zajímavé mzdové ohodnocení + příplatky Zajištěné a hrazené ubytování + proplácené cestovní náklady Denní... zobrazit nabídku»
Nástrojář - Hradec n Moravicí
Hradec n Moravicí
před rokem
Stabilní zaměstnání v prosperující firmě Hlavní pracovní poměr,dlouhodobé uplatnění Mzda od 150,-Kč/hod Denní diety 165,- Hrazené... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - výbušninářský dělník - Pardubice
Pardubice
před rokem
Nabízíme: zaučení, mzda 16.000,-/měsíc hlavní pracovní poměr, dlouhodobé uplatnění v prosperující firmě po 6 měsících přesun do... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC Horizontky -whn 13 - Heidenhain
Kladno
před rokem
Mzda 180,-/hodinu po zaučení navýšení Hlavní pracovní poměr s dobou neurčitou Osobní prémie, denní diety Hrazené ubytování a... zobrazit nabídku»
Obsluha výrobních zařízení, Hořovice, 141,-Kč/hod
Hořovice
před rokem
Hpp, stabilní a dlouhodobá práce 18600,-Kč čistého /měsíc při 163 h, možnost přesčasů Příspěvek na ubytování Směny : 2dny... zobrazit nabídku»
Montážní dělníci - Vyškov
Vyškov
před rokem
Nabízíme: Hlavní pracovní poměr, stabilní a dlouhodobé uplatnění Dobré mzdové ohodnocení Ubytování zdarma (páry spolu) Denní... zobrazit nabídku»
Brusič nerezových kontejnerů - plat od 120 Kč/hod.(čistého)
Ledeč nad Sazávou
před rokem
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti jde o broušení svárů uvnitř i vně kontejnerů. Náplň práce,... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Dělník ve výrobě okenních doplňků
Vyškov
dnes
Náplní práce je kompletace a tvorba okenních doplňků nejedná se o fyzicky náročnou práci, tudíž je pozice vhodná i pro ženy jedná se... zobrazit nabídku»
Obsluha balící linky-Břeclav
Břeclav
dnes
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese: klara.stouracova@adecco.com nebo tel.čísle 727974336 zobrazit nabídku»
Obsluha výrobních zařízení- 130 Kč/h- nástup ihned
Brno
dnes
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese : klara.stouracova@adecco.com nebo na tel.čísle: 727974336 zobrazit nabídku»
Skladník/Skladnice
Hodonín
dnes
NEJEDNÁ SE O TĚŽKOU FYZICKOU PRÁCI.POZICE JE POVAHOU VHODNÁ I PRO ŽENY!!! Pro více informací nás kontaktujte na adrese... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě- drásov
Drásov
dnes
ro našeho významného klienta, zabývající se kompletací elektrotechnických výrobků, hledáme vhodné uchazeče na pozici Dělník-... zobrazit nabídku»
Práce v klidném a čistém prostředí- Hodonín,nástup ihned
Hodonín
dnes
Nabízíme DLOUHODOBÉ A STABILNÍ zaměstnání na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR fixní mzda až 18 000Kč BONUSY a PŘÍPLATKY PŘESČAS nástup... zobrazit nabídku»
Slévárenský dělník - Hodonín- nástup ihned
Hodonín
dnes
manuální zručnost fyzická zdatnost dobrý zdravotní stav praxe není nutná, ale bude pro Vás velkou VÝHODOU Vše Vás rádi naučíme !! zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě žáruvzdorných hmot Rájec-Jestřebí
Rájec Jestřebí
dnes
Pro našeho významného klienta, společnost se sídlem v Rájci Jestřebí hledáme uchazeče pro obsluhu zařízení při výrobě žáruvzdorných... zobrazit nabídku»
Operátor/ka dřevodílny - Brno - 2 směnný provoz
Brno
dnes
- motivující mzdové ohodnocení 16 500 Kč až 24 000 Kč, odvíjející se od míry zaučení (průměr na pozici po 1 roce práce je více než... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace