Práce v oboru Marketing a media (298)

Marketing a media
Marketingový a obchodní zástupce - Ostrava /HPP
Ostrava
- poctivou odměnu za dobře odvedenou práci (vysoký fix + provize z obchodů a bonusy) - přátelský a mladý kolektiv - školení a vzdělávání v rámci pracovní doby - možnost práce na HPP - příjemné moderní pracovní... zobrazit nabídku»
Odborný konzultant
Pardubice
Zaškolení, další pravidelné vzdělávání v oboru. Příjemné neformální pracovní prostředí v ryze české společnosti, mladý kolektiv. Odpovídající finanční ohodnocení. Možnost profesního růstu. zobrazit nabídku»
Realitní makléř Adomus - reality jinak
Praha
CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT? Dlouhodobý nadstandardní příjem - naším cílem není jednorázová zakázka. Maximální mediální podporu Vaší osoby (osobní webové stránky, sociální sítě, atd.). Sofistikovaný systém... zobrazit nabídku»
Specialista lokálního marketingu
Brno, Havířov, Opava, České Budějovice
Od nás pro Vás Firemní kultura, kterou musíte zažít. 13 výplat v jednom roce. Služební auto i k soukromým účelům. V prvních 3 letech Vám dny dovolené narůstají, po 3 odpracovaných letech máte celkem 25 dní dovolené.... zobrazit nabídku»
Ux/web specialista junior - Praha
Praha
dnes
- Prostor pro vlastní inovace a nápady * Práci na strategických projektech z oblasti automotive, které používají statisíce uživatelů *... zobrazit nabídku»
Specialista HR marketingu
Modřice
dnes
Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s., hledá pro svého významného klienta, vhodného kandidáta/ku na pozici: Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Produktový specialista firemního bankovnictví - platební styk / elektronick...
Praha
dnes
Náplň práce Vývoj produktů se zaměřením na oblast platebního styku a elektronického bankovnictví pro korporátní segment Návrhy... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor/ka (Z19760)
Praha
dnes
Jste komunikativní, chcete pracovat na zkrácený úvazek? Odborné nakladatelství přijme pracovníky na pozici Telefonní operátor/ka ... zobrazit nabídku»
BI programmer/analyst - Praha
Praha
dnes
* Perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu * Motivující mzdové ohodnocení * Měsíční, roční soutěže za zajímavé ceny... zobrazit nabídku»
Marketing
Brno
dnes
Nabízíme práci v příjemném profesionálním kolektivu na částečný nebo plný úvazek. zobrazit nabídku»
Řezač/ka do menší tiskárny
Praha 4
dnes
Co nabízíme: - odpovídající platové ohodnocení - pracovní doba od 7,00 - 15,30 - místo pracoviště: Praha 4 - příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Produktový manažer
Praha
dnes
AUTA – DÍLY – KAROSERIE – PLASTY – SVĚTLA – LAKY – RÁFKY……. HLEDÁ SE PRODUKŤÁK VŠECH PRODUKŤÁKŮ – neboli „PRODUKTOVÝ... zobrazit nabídku»
Marketingový/á specialista/ka - junior
Říčany - Jažlovice
dnes
- možnost osobního a odborného rozvoje v oblasti marketingu - příjemné pracovní prostředí - maximální podporu a zaškolení -... zobrazit nabídku»
Forex trader - nestíháme - nástup možný ihned
Brno
dnes
Nabízíme: - zázemí jedné z nejúspěšnějších mezinárodních společností v oboru - FIXNÍ PLAT + bonusy, možnost ovlivnit příjem... zobrazit nabídku»
Specialista lokálního marketingu
Brno, Havířov, Opava, České Budějovice
dnes
Od nás pro Vás Firemní kultura, kterou musíte zažít. 13 výplat v jednom roce. Služební auto i k soukromým účelům. V prvních 3 letech... zobrazit nabídku»
Specialista marketingu - Brno
Jihomoravský
včera
Motivující finanční ohodnocení Práci na hlavní pracovní poměr Skvělý kolektiv lidí Práci v dobré lokalitě v Brně (Semilasso) zobrazit nabídku»
Event & Marketing Specialist
Praha 9 - Hloubětín
včera
- HPP - zajímavá a různorodá práce ve stabilní společnosti - menší, příjemný pracovní kolektiv - uplatnění a rozvoj Vašich... zobrazit nabídku»
Trade Marketing Manager
Praha
včera
Prime confectionery brand, our valued client, is searching for a candidate to perform as a Trade Marketing Manager. The overall responsibility being... zobrazit nabídku»
Poradce zákazníka obchodního domu - Brno - až 23 000,-
Brno
včera
dlouhodobá spolupráci na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR - motivující finanční ohodnocení STRAVENKY v hodnotě 70 Kč za každou odpracovanou... zobrazit nabídku»
Grafik/čka + marketing
Náchod
včera
- zázemí stabilní společnosti - možnost profesního růstu zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace