Práce v oboru Marketing a media (289) - strana 3

Marketing a media
Referent/ka obchodního oddělení (20.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Trochu obchodník, trochu markeťák a hlavně pohodový (i pohotový) člověk by měl být nový obchodní referent, kterého právě hledáme!... zobrazit nabídku»
Process Management č. 69
Bělá nad Radbuzou
před 2 dny
Náplň práce: Přímá komunikace se zákazníkem, odsouhlašení plánu dodávek se zákazníky, dodavateli, výrobou, komunikace problémů s... zobrazit nabídku»
Digital Marketing Specialist CZ & SK
Praha
před 2 dny
Nabídka zaměstnavatele Náš partner Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností na zajímavých projektech. Budete... zobrazit nabídku»
Produktový specialista firemního bankovnictví - platební styk / elektronick...
Praha
před 2 dny
Náplň práce Vývoj produktů se zaměřením na oblast platebního styku a elektronického bankovnictví pro korporátní segment Návrhy... zobrazit nabídku»
MS SQL DBA
Praha
před 2 dny
* Perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu * Motivující mzdové ohodnocení * Smlouva na dobu neurčitou * Možnost kariérního... zobrazit nabídku»
Front-end developer - Praha
Praha
před 2 dny
* Práci na strategických projektech z oblasti automotive, které používají statisíce uživatelů * Zázemí přední české společnosti ve... zobrazit nabídku»
Administrátor/ka windows server - Praha
Praha
před 2 dny
* Možnost Home office * Přátelský pracovní kolektiv * Motivující mzdové ohodnocení * Bonusové odměny dle splněných cílů * Profesní... zobrazit nabídku»
Product Marketing Senior Advisor - Car Electrification
Munich
před 2 dny
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí získání špičkových pracovních zkušeností na evropském trhu, týden dovolené navíc,... zobrazit nabídku»
Asistent/ka do marketingového oddělení
Praha - Říčany
před 2 dny
Co nabízíme:  - Možnost osobního a odborného rozvoje v oblasti marketingu - Příjemné pracovní prostředí - Maximální podporu a... zobrazit nabídku»
Asistent makléře - Ostrava
Ostrava
před 2 dny
Co vám můžeme nabídnout: - školení a vzdělávání v rámci pracovní doby (účast na školeních našich partnerů) - možnost zdokonalení... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Praha
před 2 dny
Nabízíme: - Školení a vzdělávání v rámci pracovní doby (účast na školeních našich partnerů) - Možnost zdokonalení se v... zobrazit nabídku»
Marketingový konzultant - Ostrava
Ostrava
před 2 dny
Jak tě za dobrou práci odměníme: - nadstandardní odměnu nabízí každý, my ti jí skutečně dáme, vysoký fix + provize z obchodů -... zobrazit nabídku»
Marketingový a obchodní zástupce - Vinohrady /HPP
Praha
před 2 dny
- poctivou odměnu za dobře odvedenou práci (vysoký fix + provize z obchodů a bonusy) - přátelský a mladý kolektiv - školení a... zobrazit nabídku»
Marketingový a obchodní zástupce - Ostrava /HPP
Ostrava
před 2 dny
- poctivou odměnu za dobře odvedenou práci (vysoký fix + provize z obchodů a bonusy) - přátelský a mladý kolektiv - školení a... zobrazit nabídku»
Produktový manažer
Praha
před 2 dny
AUTA – DÍLY – KAROSERIE – PLASTY – SVĚTLA – LAKY – RÁFKY……. HLEDÁ SE PRODUKŤÁK VŠECH PRODUKŤÁKŮ – neboli „PRODUKTOVÝ... zobrazit nabídku»
Asistent/ka marketingového oddělení
Říčany - Jažlovice
před 2 dny
- možnost osobního a odborného rozvoje v oblasti marketingu - příjemné pracovní prostředí - maximální podporu a zaškolení -... zobrazit nabídku»
Pohodový kolega do kanceláře - HPP - 25.-45.000,- Kč
Brno, Praha 4
před 2 dny
Co nabízíme? - přátelský pracovní tým kolegů a nadřízených - možnost seberealizace a uplatnění nápadů a nových řešení - velmi... zobrazit nabídku»
Knihařka do tiskárny
Praha 4
před 2 dny
Co nabízíme: - pracovní doba: PO - PÁ (jednosměnný provoz od 7,00 - 15,30) - místo pracoviště: Praha 4 - příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Asistent klientského centra Fit-life 24
Brno,Blansko, Znojmo, Břeclav, Vyškov, Hradec Králové,...
před 2 dny
Otevíráme !!!!! Pro nová centra ihned přijmeme na pozici Konzultant- asistent v Brně a dalších městech. Potřebujeme pomoc zajistit... zobrazit nabídku»
Obchodník internetové reklamy
Praha 4
před 3 dny
- Přátelský kolektiv a příjemné, moderní pracovní prostředí ve skvělé lokalitě v blízkosti metra C Pankrác. - Zázemí stabilní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace