Práce v oboru Marketing a media (381) - strana 4

Marketing a media
Online Sales Specialist
Praha
před 4 dny
- Jistotu velké bankovní instituce, ale procesy a prostředí start-upu - Kariérní růst, velké množství benefitů a konkurenceschopné... zobrazit nabídku»
Marketing - specialista na online prodej
Pardubický
před 4 dny
Čím Vás odmění společnost: - prací, která Vás bude bavit, jelikož má firma dobré jméno, vztahy i co nabídnout - odpovídajícím... zobrazit nabídku»
Produktový specialista
Praha
před 4 dny
- Kromě dobrého nástupního fixního platu přidáme i bonusový systém závislý nejen na společných firemních, ale i na Vašich osobních... zobrazit nabídku»
Technolog strojař (až 33.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Do týmu technologů v české moderní společnosti hledáme samostatného kolegu TECHNOLOGA. Máte zkušenosti s technologiemi studeného tváření... zobrazit nabídku»
Odborná obsluha stroje (17.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Umíte obsluhovat nebo seřizovat stroje? Máte zájem o práci v mezinárodní společnosti s nadstandartními mzdovými podmínkami? Jestli ano,... zobrazit nabídku»
Graphic/web designer - Praha
Praha
před 4 dny
* Zajímavé finanční ohodnocení * Kreativní práci v mladém kolektivu * Příjemné pracovní prostředí a vstřícný přístup * Možnost... zobrazit nabídku»
Zkušený marketingový specialista
Praha
před 4 dny
Do zavedené mezinárodní společnosti, která působí na finančním trhu, hledáme zkušeného specialistu nebo specialistku v marketingu. Jedná... zobrazit nabídku»
Telefonni asistent/ka - možnost neomezeného výdělku
Brno
před 4 dny
- Zázemí a perspektivu mezinárodní společnosti se sídlem v Brně - Práce na HPP - Zaškolení hrazené firmou - Pracovní doba Po-Pá -... zobrazit nabídku»
Vedlejší činnost z domova při zaměstnání. Příjem 8-12 tis.
Liberec
před 4 dny
Zavedená, prosperující, obchodně poradenská firma nabízí: - vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem 8-12 tis. - využití počítače... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce (IN publishing group)
Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
před 4 dny
Perspektivní obchodní pracovní příležitost v prostředí stabilní české společnosti. Motivující finanční ohodnocení složené z fixní... zobrazit nabídku»
Nabízíme práci vedenou z domu na vedlejší činnost - poradce
Ostrava,Opava,Bruntál,Frýdek-Místek,Kopřivnice,Nový...
před 4 dny
- vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem 15-25 tis. měsíčně - zázemí zavedené a prosperující obchodně poradenské firmy - využití... zobrazit nabídku»
Montážní technik na pohony (22.000 - 27.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Chcete za sebou vidět dobře odvedenou práci? Ale pozor, budete muset u práce přemýšlet! Zkuste třeba montovat pohony a příslušenství k... zobrazit nabídku»
Operátor/obsluha stroje (od 17.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Hledáme pracovníka do výroby na obsluhu stroje. Jste manuálně zruční a ochotni pracovat v 3 směnném provozu? Můžeme Vám nabídnout... zobrazit nabídku»
HR specialista
Pardubický
před 5 dny
Zajímavou práci v perspektivní nadnárodní společnosti Příležitost odborného růstu Odpovídající finanční ohodnocení ... zobrazit nabídku»
Brand Manager pro sportovní značku royal BAY
Královéhradecký
před 5 dny
Zaměstnání v mladém, dynamickém kolektivu, neomezené možnosti profesního růstu a k tomu odpovídající mzdové ohodnocení. Příspěvek na... zobrazit nabídku»
PR / marketing manažer
Středočeský
před 5 dny
práci na HPP, OSVČ, DPP, DPČ příjemné pracovní prostředí příležitost k seberealizaci prostor pro vlastní nápady a iniciativu ... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce / poradce pro hygienu
Středočeský
před 5 dny
Standardní pracovní poměr v úspěšné mezinárodní společnosti, zajímavou pracovní náplň, vysoce kvalitní zaškolení, další... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista
Praha
před 5 dny
- široká náplň práce – možnost získání zkušeností - samostatnou, odpovědnou práci v dynamickém týmu s možností seberealizace a... zobrazit nabídku»
Distributor/ ka studentských tiskovin – 120 Kč/ hod.
Brno
před 5 dny
- dlouhodobá spolupráce - 120 Kč/ hod. - dohoda o provedení práce - brigádu 1 den 3x za semestr - cca 5 hodin denně zobrazit nabídku»
Product compliance - FMCG
Praha
před 5 dny
Pro dynamickou mezinárodní společnost hledáme vhodného kandidáta či kandidátku na pozici Product compliance. Co bude náplní Vaší... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace