Práce v oboru Marketing a media (317) - strana 4

Marketing a media
Jako Vlk z Wall street - Ostrava
Ostrava
před 3 dny
A jak to vypadá v našem světě vlků? -Svoji práci máme rádi, ale nic se nemá přehánět ;) Náš den začíná v 9:00 a končí v 17:00 a... zobrazit nabídku»
Jako Vlk z Wall street - Praha
Praha
před 3 dny
A jak to vypadá v našem světě vlků? -Svoji práci máme rádi, ale nic se nemá přehánět ;) Náš den začíná v 9:00 a končí v 17:00 a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce/konzultant - Ostrava
Ostrava
před 3 dny
Co můžeme nabídnout? Práce na plný úvazek v prestižním oboru Fajn firemní kulturu a příjemné pracovní prostředí Práce v open... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce/konzultant - Praha
Praha
před 3 dny
Co můžeme nabídnout? Práce na plný úvazek v prestižním oboru Fajn firemní kulturu a příjemné pracovní prostředí s dobrou... zobrazit nabídku»
Product manager - RX - farmacie - originální společnost
Praha
před 3 dny
-Zázemí stabilní společnosti s výbornými produkty -Menší a přátelský kolektiv -Kancelář přímo v centru Prahy -Vysoká míra... zobrazit nabídku»
Content specialist - Praha
Praha
před 3 dny
* Smlouvu na dobu neurčitou * Motivující platové ohodnocení * Perspektivu odborného rozvoje a možnost kariérního růstu * Neformální... zobrazit nabídku»
Cisco voice specialist - Praha
Praha
před 3 dny
* Pernament contract * Above standard earnings * Home office after trial period * Possibilities for career growth * Internal and external training... zobrazit nabídku»
Junior produktový specialista bankovnictví
Praha
před 3 dny
Co bude náplní Vaší práce? Budete spravovat produkty firemního bankovnictví - depozitní produkty Pro své kolegy obchodníky budete oporou... zobrazit nabídku»
Social Media & Collaboration Expert
Chomutov
před 3 dny
Pro našeho klienta, zahraniční společnost zabývající se výrobou napájecích zdrojů, hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Trainee Marketing - Automotive Electronics
Munich
před 3 dny
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí získání špičkových pracovních zkušeností na evropském a německém trhu, týden... zobrazit nabídku»
Asistent/ka do marketingového oddělení
Praha - Říčany
před 3 dny
Co nabízíme:  - Možnost osobního a odborného rozvoje v oblasti marketingu - Příjemné pracovní prostředí - Maximální podporu a... zobrazit nabídku»
Administrativa pro sklad - Praha- zapad
Rudna
před 3 dny
-Hruba mzda 24 tis. - mzda je vždy k dalšímu jednání - na pozicích je možné dostat 2x ročně pololetní bonusy (je to 2x 1/2 mzdy), -... zobrazit nabídku»
Marketing salesman
Praha
před 3 dny
Firma s dlouholetou tradicí přijme do svého týmu vhodného kandidáta na pozici marketing salesman. Požadujeme: - min. SŠ/SOU vzdělání... zobrazit nabídku»
Pracovník klientského servisu - možnost neomezeného výdělku
Brno
před 3 dny
- Zázemí a perspektivu mezinárodní společnosti se sídlem v Brně - Práce na HPP - Zaškolení hrazené firmou - Pracovní doba Po-Pá -... zobrazit nabídku»
Knihařka do tiskárny
Praha 4
před 3 dny
Co nabízíme: - pracovní doba: PO - PÁ (jednosměnný provoz od 7,00 - 15,30) - místo pracoviště: Praha 4 - příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Marketingový manažer s němčinou
okres Hodonín
před 4 dny
Jste tělem i duší markeťák? Chcete vést tým zaměstnanců a stát se členem užšího vedení společnosti? Mezinárodní... zobrazit nabídku»
Produkťák do oddělení incomingu
Praha
před 4 dny
Co nabízíme na oplátku my: Zajímavou a odpovědnou práci Široké zázemí společnosti Bonusy ve formě stravenek a zvýhodněných... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista
Brno
před 4 dny
· zázemí rostoucí společnosti se stabilním zázemím · platební ohodnocení dle Vašich dosavadních zkušeností · ... zobrazit nabídku»
Administrativní brigáda pro studenty
Brno nebo Hodonín
před 4 dny
Nechceš jen sedět doma a hledáš práci na léto? Máš zájem zlepšit své komunikační dovednosti, poznat nové lidi, načerpat zkušenosti a... zobrazit nabídku»
Prodejce internetové reklamy
Brno nebo Hodonín
před 4 dny
nově min. garantovaná mzda 18 000 Kč + provize, průměrná mzda 26 000 Kč práce na standardní pracovní smlouvu pravidelnou pracovní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace