Práce v oboru Marketing a media (319) - strana 5

Marketing a media
Obchodně technický zástupce
Ústí nad Labem
před 5 dny
* Práce v úspěšné zavedené obchodní a výrobní společnosti * Příjemné pracovní prostředí * Inspirativní, malý kolektiv pobočky... zobrazit nabídku»
Administrativní asistent/ka s němčinou - junior
Praha
před 5 dny
- HPP v zavedené mezinárodní firmě - Pestrou pracovní náplň s využitím cizího jazyka - Propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů. zobrazit nabídku»
Administrativa / Zákaznická podpora s denním využitím NJ a AJ
Praha
před 5 dny
Naším klientem je expandující výrobně-obchodní společnost se zahraničním zázemím a dlouholetou působností na evropském i českém trhu.... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce/kyně Pardubice
Pardubice, Hradec Králové
před 5 dny
Zaškolení, další pravidelné vzdělávání v oboru. Příjemné neformální pracovní prostředí v ryze české společnosti, mladý kolektiv.... zobrazit nabídku»
Marketingový analytik
Praha
před 6 dny
Pro rychle rostoucí, stabilní společnost s 20 letou tradicí v oblasti elektronického mýtného hledáme: Máte zkušenosti s analýzami trhu,... zobrazit nabídku»
Junior produktový specialista bankovnictví
Praha
před 6 dny
Co bude náplní Vaší práce? Budete spravovat produkty firemního bankovnictví - běžné a spořící účty, vkladové produkty atd. Pro... zobrazit nabídku»
BI programmer/analyst - Praha
Praha
před 6 dny
* Perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu * Motivující mzdové ohodnocení * Měsíční, roční soutěže za zajímavé ceny... zobrazit nabídku»
Obchodně-marketingový analytik
Liberec
před 6 dny
- Práce na dobu neurčitou po 3 měsíční zkušební době - Měsíční docházkový bonus + čtvrtletní cílové prémie - Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Junior broker - 60.000 - 120.000 Kč - nástup duben
Praha 4
před 6 dny
Nabízíme: - zázemí jedné z nejúspěšnějších mezinárodních společností v oboru, se sídlem v Praze - FIXNÍ PLAT + bonusy, možnost... zobrazit nabídku»
Přivýdělek na pozici klientského poradce. Příjem 8-12 tis.
Hradec Králové, Pardubice
před 6 dny
Zavedená, prosperující, obchodně poradenská firma nabízí: - vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem 8-12 tis. - využití počítače... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce (IN publishing group)
Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
před 6 dny
Perspektivní obchodní pracovní příležitost v prostředí stabilní české společnosti. Velmi motivující finanční ohodnocení složené z... zobrazit nabídku»
Marketingový manager CRM
Plzeňský
před týdnem
Pro nadnárodní společnost hledáme šikovného vedoucího pracovníka do oddělení marketingu. Budete se věnovat především Správě a... zobrazit nabídku»
Marketing manager EU
Praha
před týdnem
Pro dynamickou mezinárodní FMCG společnost hledáme Marketingového ředitele pro EU.   Co bude náplní Vaší práce? Vytváření,... zobrazit nabídku»
CRM manager - finanční instituce
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti s online marketingem a CRM kampaněmi zaměřenými na B2C? Chcete řídit strategii CRM kampaní pro ČR a SK zaměřených na... zobrazit nabídku»
Produktový specialista - investiční produkty pro retail
Praha
před týdnem
Náplň práce: Řízení produktového portfolia v oblasti investičního bankovnictví Vytváření metodik, smluvních dokumentací Podpora... zobrazit nabídku»
Social Media & Collaboration Expert
Chomutov
před týdnem
Pro našeho klienta, zahraniční společnost zabývající se výrobou napájecích zdrojů, hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Segmentový manažer
Pardubický
před týdnem
Pokud se dohodneme na spolupráci, získáš: možnost spolupráce s kolegy, kteří toho v oblasti marketingu již mnohé dokázali praxi ve... zobrazit nabídku»
Marketingový analytik
Pardubický
před týdnem
Pokud se dohodneme na spolupráci, získáš: práci na pozici na jednom z klíčových úseků nadnárodní společnosti spolupráci s kolegy,... zobrazit nabídku»
M. I. C. E. Travel consultant - koordinátor eventů, agent cestovní kancelář...
Praha
před týdnem
zázemí silné nadnárodní firmy dobré platové ohodnocení s dalšími výhodami a bonusy moderní pracovní prostředí zobrazit nabídku»
Pracovník / pracovnice marketingového oddělení
Plzeňský
před týdnem
práci na HPP v sídle společnosti v Plzni na Doubravce základní mzdu 25 000,- Kč + měsíční odměny až 6 250,- Kč příspěvek na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace