Práce v oboru Marketing a media (325) - strana 5

Marketing a media
Asistent/ka do marketingového oddělení
Praha - Říčany
před 5 dny
Co nabízíme:  - Možnost osobního a odborného rozvoje v oblasti marketingu - Příjemné pracovní prostředí - Maximální podporu a... zobrazit nabídku»
Administrativa pro sklad - Praha- zapad
Rudna
před 5 dny
-Hruba mzda 24 tis. - mzda je vždy k dalšímu jednání - na pozicích je možné dostat 2x ročně pololetní bonusy (je to 2x 1/2 mzdy), -... zobrazit nabídku»
Marketing salesman
Praha
před 5 dny
Firma s dlouholetou tradicí přijme do svého týmu vhodného kandidáta na pozici marketing salesman. Požadujeme: - min. SŠ/SOU vzdělání... zobrazit nabídku»
Pracovník klientského servisu - možnost neomezeného výdělku
Brno
před 5 dny
- Zázemí a perspektivu mezinárodní společnosti se sídlem v Brně - Práce na HPP - Zaškolení hrazené firmou - Pracovní doba Po-Pá -... zobrazit nabídku»
Knihařka do tiskárny
Praha 4
před 5 dny
Co nabízíme: - pracovní doba: PO - PÁ (jednosměnný provoz od 7,00 - 15,30) - místo pracoviště: Praha 4 - příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Marketingový manažer s němčinou
okres Hodonín
před 6 dny
Jste tělem i duší markeťák? Chcete vést tým zaměstnanců a stát se členem užšího vedení společnosti? Mezinárodní... zobrazit nabídku»
Produkťák do oddělení incomingu
Praha
před 6 dny
Co nabízíme na oplátku my: Zajímavou a odpovědnou práci Široké zázemí společnosti Bonusy ve formě stravenek a zvýhodněných... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista
Brno
před 6 dny
· zázemí rostoucí společnosti se stabilním zázemím · platební ohodnocení dle Vašich dosavadních zkušeností · ... zobrazit nabídku»
Administrativní brigáda pro studenty
Brno nebo Hodonín
před 6 dny
Nechceš jen sedět doma a hledáš práci na léto? Máš zájem zlepšit své komunikační dovednosti, poznat nové lidi, načerpat zkušenosti a... zobrazit nabídku»
Prodejce internetové reklamy
Brno nebo Hodonín
před 6 dny
nově min. garantovaná mzda 18 000 Kč + provize, průměrná mzda 26 000 Kč práce na standardní pracovní smlouvu pravidelnou pracovní... zobrazit nabídku»
Externí pracovník tazatel
Celá ČR
před 6 dny
Dlouhodobá spolupráce, stálý přísun práce i peněz zobrazit nabídku»
Trade Marketing Manager
Praha
před týdnem
Prime confectionery brand, our valued client, is searching for a candidate to perform as a Trade Marketing Manager. The overall responsibility being... zobrazit nabídku»
Event koordinátor s angličtinou
Praha
před týdnem
Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost působící v oblasti zdravotnictví a farmacie, hledáme kandidáta/ku, kteří mluví... zobrazit nabídku»
Junior Retail Manažer/ka
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, českou společnost, která působí na trhu již 25 let a jejímž hlavním předmětem činnosti je velkoobchodní distribuce... zobrazit nabídku»
Asistentka obchodu a marketingu (Karlín)
Praha
před týdnem
práci v úspěšné mezinárodní společnosti příjemné pracovní prostředí kancelář v Karlíně zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Administrativní asistent/ka NJ
Praha
před týdnem
- HPP v zavedené mezinárodní firmě - Pestrou pracovní náplň s využitím cizího jazyka - Propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů. zobrazit nabídku»
Account manager
Praha
před týdnem
práci na HPP nebo OSVČ stabilní mzdu + odměny firemní telefon příjemný kolektiv rozvoz Fordem Tranzit a dalšími vozy ... zobrazit nabídku»
Key Account Manager
Zlínský
před týdnem
platové ohodnocení 40 tis. měsíčně + bonusy za obrat a roční prémie dle dosažených výsledků atraktivní pracovní prostředí a... zobrazit nabídku»
Media consultant
Praha
před týdnem
Práci na ŽL nebo HPP Motivující finanční ohodnocení Kvalitní produkt s vysokým potenciálem růstu Práci v mladém, dynamickém... zobrazit nabídku»
Marketingový manager s NJ - Hodonínsko
Čejkovice
před týdnem
Zdá se Vám tento inzerát nudný a fádní? Jako každý druhý? Pak čtěte dál:) Pro velmi dobrou začnu v oblasti FMCG hledáme kreativního... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace