Práce v oboru Marketing a media (282) - strana 5

Marketing a media
Externí pracovník tazatel
Celá ČR
před 5 dny
Dlouhodobá spolupráce, stálý přísun práce i peněz zobrazit nabídku»
Sales Data Analyst
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, který je výrobcem unikátních světelných instalací na míru a navazuje na tradiční české sklářské umění, které... zobrazit nabídku»
Operátor - seřizovač strojů (20.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Pro výrobní závod u Pohořelic hledáme operátora - seřizovače strojů. * odpovídající mzdové ohodnocení * 13 plat * zázemí silné... zobrazit nabídku»
Produktová specialistka
Náchodsko
před týdnem
- zázemí společnosti expandující na zahraniční trhy - možnost přinášet a realizovat vlastní nápady - možnost dalšího vzdělávání... zobrazit nabídku»
Supervizor zákaznického centra
Hradec Králové
před týdnem
Je tu zajímavá pracovní příležitost pro aktivního, dynamického a obchodně založeného člověka nabitého energií. Nabízíme možnost... zobrazit nabídku»
Administrativní asistent/ka s němčinou - junior
Praha
před týdnem
- HPP v zavedené mezinárodní firmě - Pestrou pracovní náplň s využitím cizího jazyka - Propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů. zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce – tisk a polygrafie fix 35000,-
Praha
před týdnem
zázemí stabilní zavedené firmy hlavní pracovní poměr (pracovní smlouva) ale možno i MS fix (cca 35 000,-) + provize kvalitní zaškolení... zobrazit nabídku»
Specialista lokálního marketingu
Brno, Ústí nad Labem, Havířov, Opava, České...
před týdnem
Od nás pro Vás Firemní kultura, kterou musíte zažít. 13 výplat v jednom roce. Služební auto i k soukromým účelům. V prvních 3 letech... zobrazit nabídku»
Web content specialist
Praha
před týdnem
Are you interested in working in marketing in an international company? Do you have experience with mastering websites? Would you like to use English... zobrazit nabídku»
Konzultant v personální agentuře (25.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte obchodního ducha? Máme pro Vás velmi zajímavou pracovní nabídku s dynamickou náplní práce. Hledáme kolegu pro posilnění našeho... zobrazit nabídku»
Marketing coordinator - výrobce zdrav. materiálu
Praha
před týdnem
Pro našeho významného klienta, prestižního výrobce zdravotnického materiálu se sídlem v centru Prahy, hledáme vhodného kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Specialista produktového marketingu
Brno
před týdnem
- atraktivní a kreativní práci - zázemí dynamicky rostoucí ryze české společnosti, která je ve svém oboru špičkou na trhu ČR/SR -... zobrazit nabídku»
Technická podpora - obchodně-marketingová analýza
Liberec
před týdnem
Pečlivost, technické myšlení, proaktivní přístup, organizační a komunikační dovednosti. Právě jste si přečetl o svých vlastnostech? K... zobrazit nabídku»
Marketingový ředitel
Zlínský
před týdnem
Náš významný klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své marketingové zkušenosti na pozici MARKETINGOVÝ ŘEDITEL: Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Marketingový koordinátor / specialista
Praha-východ, Říčany
před týdnem
Příjemné pracovní prostředí a výborný kolektiv Dobré platové ohodnocení (25.000Kč nástupní mzda) Volnou pracovní dobu ... zobrazit nabídku»
Junior produktový specialista bankovnictví
Praha
před týdnem
Co bude náplní Vaší práce? Budete spravovat produkty firemního bankovnictví - běžné a spořící účty, vkladové produkty atd. Pro... zobrazit nabídku»
Marketingový asistent - koordinátor - šance pro absolventy
Praha
před týdnem
Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost s 20letou tradicí, zabývající se výživou zvířat, rostlin a obchodem s hnojivy,... zobrazit nabídku»
Product manager, Praha Z, 50-60.000
Kladno KladnoPraha
před týdnem
Pro našeho významného klienta, mezinárodní stabilní a dynamickou společnost v odvětví prodeje ochranných pracovních pomůcek aktuálně... zobrazit nabídku»
Social Media & Collaboration Expert
Chomutov
před týdnem
Pro našeho klienta, zahraniční společnost zabývající se výrobou napájecích zdrojů, hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Marketingový pracovník
Přerov
před týdnem
Co Vám společnost nabídne? - Ve společnosti se s kolegy poznáte blíže na různých firemních akcích - Dostanete stravenky - Po odpracování... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace