Práce v oboru Marketing a media (301) - strana 6

Marketing a media
Specialista marketingu
Vysočina
před týdnem
Zajímáte se o marketing? Jste aktivní člověk, který chce něčeho dosáhnout? Rádi byste reprezentovali úspěšnou společnost na trhu?... zobrazit nabídku»
Markeťák junior – pro absolventy
Vysočina
před týdnem
Máš čerstvě po škole a rád by ses realizoval/realizovala v marketingu? Chceš dále prohlubovat své znalosti a udělat si praxi? Pak je tato... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce – tisk a polygrafie fix 35000,-
Praha
před týdnem
zázemí stabilní zavedené firmy hlavní pracovní poměr (pracovní smlouva) ale možno i MS fix (cca 35 000,-) + provize kvalitní zaškolení... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce / poradce pro hygienu
Praha, Středočeský, Jihočeský
před týdnem
Standardní pracovní poměr v úspěšné mezinárodní společnosti, zajímavou pracovní náplň, vysoce kvalitní zaškolení, další... zobrazit nabídku»
Pomocník ve výrobě/tisk/výsek/lepení (Z19684)
Jihomoravský kraj
před týdnem
Do našeho pracovního kolektivu hledáme kolegy na pracovní pozici: Pomocník ve výrobě/TISK/VÝSEK/LEPENÍ Pracovní pozice vhodné pro... zobrazit nabídku»
Marketingový manažer
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která zprostředkovává komplexní informační systém prověřeným firmám všech velikostí v Čechách a na... zobrazit nabídku»
Digital Manager (Client Service)
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se marketingovým výzkumem, hledáme vhodného kandidáta na pozici Digital Manager (Client Service).... zobrazit nabídku»
Tchořovice. Jednorázová brigáda na akci "Ford mustang sprint" 13.5...
Blatná
před týdnem
- 90 Kč/ h čistého !! -> předpokládaný denní výdělek 900 Kč !!! zobrazit nabídku»
Technická podpora - obchodně-marketingová analýza
Liberec
před týdnem
Pečlivost, technické myšlení, proaktivní přístup, organizační a komunikační dovednosti. Právě jste si přečetl o svých vlastnostech? K... zobrazit nabídku»
Asistent/ka marketingu
Praha
před týdnem
práci v rostoucí mezinárodní společnosti s novými kancelářemi v centru Prahy prostor pro kreativní smýšlení a realizaci vlastních... zobrazit nabídku»
Specialista/Specialistka prodeje (automobilový průmysl) s AJ
Ostravsko/Novojičínsko
před týdnem
- kariéru ve stabilní zahraniční společnosti - špičkovou technologii a vybavenost při výrobě autodílů a modulů - odborný a kariérní... zobrazit nabídku»
Account manager
praha
před týdnem
Pro našeho klienta, největší komunikační a mediální společnost na českém trhu, hledáme vhodné kandidáty na pozici ACCOUNT MANAGER. ... zobrazit nabídku»
Asistent prodeje (Z19677)
Praha
před týdnem
Jste komunikativní, chcete pracovat na zkrácený úvazek? Odborné nakladatelství přijme pracovníky na pozici Asistentka prodeje ... zobrazit nabídku»
Specialista marketingu
Brno
před týdnem
- platové ohodnocení odpovídající dovednostem a zkušenostem - práce v dynamicky rostoucí ryze české společnosti, která je ve svém oboru... zobrazit nabídku»
Pracovník klientského servisu - možnost neomezeného výdělku
Brno
před týdnem
- Zázemí a perspektivu mezinárodní společnosti se sídlem v Brně - Práce na HPP - Zaškolení hrazené firmou - Pracovní doba Po-Pá -... zobrazit nabídku»
Asistent klientského centra FIT life 24
Brno,Blansko, Znojmo, Břeclav, Vyškov, Hradec Králové,...
před týdnem
Otevíráme BŘEZEN 2017. Pro nová centra ihned přijmeme na pozici Konzultant- asistent v Brně a dalších městech. Potřebujeme pomoc... zobrazit nabídku»
Produktový manažer
Praha-východ
před 14 dny
Osobní automobil i pro soukromé účely Dobré platové ohodnocení Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou ... zobrazit nabídku»
Produktový specialista SW
Jihomoravský
před 14 dny
Máš přehled v softwerových produktech? Jsi komunikativní, aktivní a máš rád/a ve věcech pořádek? Chceš být součástí společnosti,... zobrazit nabídku»
Manažer marketingu
okres Ústí nad Orlicí
před 14 dny
Pro našeho významného klienta, sídlícího v okrese Ústí nad Orlicí, hledáme vhodného uchazeče na pozici: MANAŽER MARKETINGU ... zobrazit nabídku»
Specialista produktového marketingu
Brno
před 14 dny
- atraktivní a kreativní práci - zázemí dynamicky rostoucí ryze české společnosti, která je ve svém oboru špičkou na trhu ČR/SR -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace