Práce v oboru Marketing a media (298) - strana 6

Marketing a media
Project Manager
Středočeský
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Pro mezinárodní společnost se sídlem v Mladé Boleslavi, která vyrábí automobily, hledáme vhodného kandidáta... zobrazit nabídku»
Specialista marketingu (27.000 - 35.000 Kč)
Vysočina
před týdnem
Máte zkušenosti s prací v marketingu a nezaleknete se komunikace v cizím jazyce? Nabízíme Vám zajímavou práci v dynamickém prostředí... zobrazit nabídku»
Produktový manažer
Praha-východ
před týdnem
Osobní automobil i pro soukromé účely Dobré platové ohodnocení Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou ... zobrazit nabídku»
Junior Retail Manažer/ka
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, českou společnost, která působí na trhu již 25 let a jejímž hlavním předmětem činnosti je velkoobchodní distribuce... zobrazit nabídku»
Vedoucí marketingových projektů
Pardubický
před týdnem
Máte zkušenosti z marketingového oddělení ve výrobní společnosti? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni a dokážete ho denně... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista
Chanovice
před týdnem
Pro našeho klienta, zahraniční společnost zabývající se výrobou dřevěných konstrukcí, dřevostaveb, hledáme vhodného kandidáta / tku.... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista - správa webu
Staré Město
před týdnem
Máte zkušenosti se zaváděním nového produktu, se správou webových stránek a máte technického ducha? Česká společnost zakládající si... zobrazit nabídku»
Konzultant v personální agentuře (25.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte obchodního ducha? Máme pro Vás velmi zajímavou pracovní nabídku s dynamickou náplní práce. Hledáme kolegu pro posilnění našeho... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista
Pardubicko
před týdnem
- Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok (s možností prodloužení až na dobu neurčitou) - Dlouhodobá perspektiva uplatnění a odborného... zobrazit nabídku»
Produktový specialista
Turnov
před týdnem
Máte znalosti v oboru OPTIKY a chcete pracovat pro jedničku na trhu? Pro našeho klienta hledáme kandidáty na pozici PRODUKTOVÝ SPECIALISTA... zobrazit nabídku»
Cenař
Ostrava
před týdnem
Jste technicky zdatní, máte zkušenosti z výrobní společnosti a nedělá Vám problém komunikovat a vyjednávat? Pošlete nám svou reakci na... zobrazit nabídku»
Tiskař (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte školu nebo praxi jako tiskař? Chcete pracovat na tiskařském stroji? Pak hledáme Vás do moderní tiskárny u Brna. Nabízíme zázemí... zobrazit nabídku»
Wanted: PR & Event specialista/nadšenec pro herní konzole
Praha
před týdnem
Top společnost z oblasti výroby a prodeje elektroniky hledá do svého týmu zaměřeného na jeden z vlajkových produktů firmy nového... zobrazit nabídku»
Marketing coordinator - výrobce zdrav. materiálu
Praha
před týdnem
Pro našeho významného klienta, prestižního výrobce zdravotnického materiálu se sídlem v centru Prahy, hledáme vhodného kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Junior produktový specialista bankovnictví
Praha
před týdnem
Co bude náplní Vaší práce? Budete spravovat produkty firemního bankovnictví - depozitní produkty Pro své kolegy obchodníky budete oporou... zobrazit nabídku»
Pracovník klientského servisu - možnost neomezeného výdělku
Brno
před týdnem
- Zázemí a perspektivu mezinárodní společnosti se sídlem v Brně - Práce na HPP - Zaškolení hrazené firmou - Pracovní doba Po-Pá -... zobrazit nabídku»
Asistenka manažera (18.000 - 23.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Jste zodpovědná, dynamická osoba s výbornými organizačními schopnostmi? Chcete být součástí rostoucí české firmy? Pak jste pro nás... zobrazit nabídku»
Marketing Specialist
Praha
před 14 dny
Jste absolvent VŠ a rád/a byste vykopl/a svoji kariéru v marketingu? Nebo už máme pár let zkušeností a rád/a byste se posunul/a dál? Pokud... zobrazit nabídku»
Marketing Specialist in Belgium
Brno
před 14 dny
Would you like to work abroad for international company in Belgium? There is a great opportunity for Marketing specialist. ToDo: - Work on marketing... zobrazit nabídku»
Product manager, Praha Z, 50-60.000
Kladno KladnoPraha
před 14 dny
Pro našeho významného klienta, mezinárodní stabilní a dynamickou společnost v odvětví prodeje ochranných pracovních pomůcek aktuálně... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace