Práce v oboru Marketing a media (298) - strana 7

Marketing a media
Marketing Specialist in Belgium
Brno
před 14 dny
Would you like to work abroad for international company in Belgium? There is a great opportunity for Marketing specialist. ToDo: - Work on marketing... zobrazit nabídku»
Product manager, Praha Z, 50-60.000
Kladno KladnoPraha
před 14 dny
Pro našeho významného klienta, mezinárodní stabilní a dynamickou společnost v odvětví prodeje ochranných pracovních pomůcek aktuálně... zobrazit nabídku»
Tlumočník Aj-Esp
Triangle
před 14 dny
Hablas español? Do you speak English? Pokud zaznělo dvakrát ANO, pak zašlete Vaše CV! Hledáme tlumočníka ze španělštiny a angličtiny! zobrazit nabídku»
Webdesigner
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se prodejem chytrých telefonů, tabletů a dalšího příslušenství a provozem nabídkového... zobrazit nabídku»
Asistent/ka marketingu
Praha
před 14 dny
práci v rostoucí mezinárodní společnosti s novými kancelářemi v centru Prahy prostor pro kreativní smýšlení a realizaci vlastních... zobrazit nabídku»
Produktový specialista SW
Jihomoravský
před 14 dny
Máš přehled v softwerových produktech? Jsi komunikativní, aktivní a máš rád/a ve věcech pořádek? Chceš být součástí společnosti,... zobrazit nabídku»
Specialista péče o zákazníky (18.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Jste komunikativní člověk a máte tah na branku? Jste rádi motivování a rádi přijímáte nové výzvy?! Stabilní callcentrum v centru Brna s... zobrazit nabídku»
Specialista marketingu - správa e-shopu
Praha
před 14 dny
Je pro Vás on-line marketingová komunikace nejen prací, ale i koníčkem? Napadjí Vás nové možnosti jak efektivně využít nástroje on-line... zobrazit nabídku»
Absolvent marketingu
Zlínský
před 14 dny
Absolvoval/a jsi obor marketing a hledáš první možnost, jak ukázat, co v Tobě je? Je marketing to, co Tě baví a chceš dělat? Co takhle... zobrazit nabídku»
Technická podpora live chat, 25 000 Kč, Hradec Králové
Hradec Králové
před 14 dny
Jsi týmový hráč? Chceš komunikovat se zákazníkem face to face přímo přes LIVE chat? Přidej se k nám a staň se součástí týmu! Co Tě... zobrazit nabídku»
Odborná obsluha stroje (21.000 - 26.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Umíte obsluhovat nebo seřizovat stroje? Pracoviště Pohořelice * nadstandartní výdělek * 13. plat * zaměstnanecké benefity a závodní... zobrazit nabídku»
Marketingový a eventový specialista/manažer
Praha
před 14 dny
Společnost původem slovenská, s působnosti ve Střední Evropě, obsazuje pozici v Praze. Hledá do svého týmu člověka, který jim pomůže s... zobrazit nabídku»
Specialista marketingu
Zlínský
před 14 dny
Chcete se podílet na plánování, organizaci a realizaci marketingových aktivit u stále rostoucí společnosti? Máte hlavu plnou nápadů, jste... zobrazit nabídku»
Key Account Manager
Jihočeský
před 14 dny
- Perspektivní zaměstnání v příjemném pracovním prostředí mezinárodní výrobní společnosti - Odborné vzdělávání a školení -... zobrazit nabídku»
Poradce zákazníka obchodního domu - Brno - až 23 000,-
Brno
tento měsíc
dlouhodobá spolupráci na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR - motivující finanční ohodnocení STRAVENKY v hodnotě 70 Kč za každou odpracovanou... zobrazit nabídku»
Poradce zákazníka obchodního domu - Brno - až 23 000,-
Brno
tento měsíc
- dlouhodobá spolupráci na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR - motivující finanční ohodnocení STRAVENKY v hodnotě 70 Kč za každou odpracovanou... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele (20.000 - 30.000 Kč)
Středočeský, Praha
tento měsíc
Chceš se podívat do Las Vegas? Domluvíš se bez problémů anglicky? Jsi komunikativní a samostatná? Zahraniční společnost s tradicí hledá... zobrazit nabídku»
Credit Manager pro oblast Francie a Beneluxu
Praha
tento měsíc
-velká příležitost k růstu a realizovat se v mezinárodní společnosti -roční bonus -pozitivní firemní kulturu založené na vztahu k... zobrazit nabídku»
Manažer směny
Plzeň
tento měsíc
-mobilní telefon a notebook -moderní kancelář -dotované jídlo -ročního bonusu -příspěvek na důchodové pojištění -odborná... zobrazit nabídku»
Marketing - samostatný univerzální markeťák | Jihlava
Jihlava
tento měsíc
Zajímá tě marketing, propagace, PR, grafika, svět on-line a vše, co se kolem toho točí? Jsi kreativní, hlava otevřená, máš nápady a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace