Práce v oboru Marketing a media (321) - strana 7

Marketing a media
Junior Product Manager se slovenštinou - až 40.000
Praha
před týdnem
* Zázemí stabilní a rostoucí společnosti mezinárodního působení * Mladý, neformální a přátelský kolektiv * Benefity jako flexipasy,... zobrazit nabídku»
Grafik – vhodné pro absolventy
Brno – město
před týdnem
Máte prokazatelné zkušenosti s tvorbou propagačních materiálů, webového designu a designu aplikací? Společnost zabývající se... zobrazit nabídku»
Poradce zákazníka obchodního domu - Brno - až 23 000,-
Brno
před 14 dny
dlouhodobá spolupráci na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR - motivující finanční ohodnocení STRAVENKY v hodnotě 70 Kč za každou odpracovanou... zobrazit nabídku»
Poradce zákazníka obchodního domu - Brno - až 23 000,-
Brno
před 14 dny
- dlouhodobá spolupráci na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR - motivující finanční ohodnocení STRAVENKY v hodnotě 70 Kč za každou odpracovanou... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista
Pardubicko
před 14 dny
- Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok (s možností prodloužení až na dobu neurčitou) - Dlouhodobá perspektiva uplatnění a odborného... zobrazit nabídku»
Produktový manažer
Praha-východ
před 14 dny
Osobní automobil i pro soukromé účely Dobré platové ohodnocení Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou ... zobrazit nabídku»
Jednoduchá práce ve skladu nyní i jako brigáda o víkendu!
Dobrovíz
před 14 dny
Základní mzda 125 Kč/hod. + bonus až 10% Svozové autobusy do práce ZDARMA Tříchodový oběd ve firemní kantýně za 25 Kč ... zobrazit nabídku»
New Age recruitment- náborář na cestách
Plzeň
před 14 dny
- místo výkonu práce: Plzeň - nástup IHNED - dohoda o pracovní činnosti - zajímavé finanční ohodnocení 100 Kč/hod. - práce v... zobrazit nabídku»
Customer Care Representative
Příbor
před 14 dny
Jsi jazykově nadaný? Máš zkušenost v oblasti zákaznického servisu? Jsi komunikativní a nebojíš se zvednout telefon a vyřešit, co je... zobrazit nabídku»
Customer Care Representative
Příbor
před 14 dny
Dokážeš se domluvit anglicky a německy? Máš zkušenost s komunikací s klienty nejlépe v oblasti zákaznického servisu, nákupu nebo... zobrazit nabídku»
Mystery Shopping/Auditor - Part Time 20 800 Kč!
Ústí nad Labem
před 14 dny
*Práce na DPČ (Projekt zhruba na 1-2 měsíce) *Mzda 800€/měsíčně *Pracovní doba: PO – PÁ od 9:00 do 14:00 *Stravenky v hodnotě... zobrazit nabídku»
Produktový manažer – LED světelné zdroje a svítidla
Přerov
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem elektropříslušenství a poskytováním služeb v oblasti montáží a servisu,... zobrazit nabídku»
Sales Support Administrator
Příbor
před 14 dny
Mluvíš plynně anglicky a máš zkušenost s jednáním se zákazníky, rád pracuješ s čísly a chtěl bys být součástí týmu ve výrobní... zobrazit nabídku»
Marketingový manažer
Bohumín
před 14 dny
Vedení marketingového oddělení známé výrobní společnosti, bude hlavním úkolem pro top kandidáta na pozici MARKETINGOVÝ MANAŽER. Necháme... zobrazit nabídku»
Produktový specialista s technickým zaměřením
Zlín
minulý měsíc
Mezinárodní společnost, se silným postavením na trhu hledá PRODUKTOVÉHO SPECIALISTU, který je technicky zaměřen a zároveň má povědomí o... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista - správa webu
Staré Město
minulý měsíc
Máte zkušenosti se zaváděním nového produktu, se správou webových stránek a máte technického ducha? Česká společnost zakládající si... zobrazit nabídku»
Direct marketing specialist
Vsetín
minulý měsíc
Máte praxi v oblasti marketingu a mluvíte plynule anglicky, jsou pro Vás obtížné úkoly výzvou a nikoliv překážkou? Pokud ano, tak je tato... zobrazit nabídku»
Marketingový koordinátor
Jindřichův Hradec
minulý měsíc
Autosalon na Jindřichohradecku hledá do svých řad nového Marketingového koordinátora. Jedná se o samostatnou pozici podléhající přímo... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Humpolec
minulý měsíc
Pokud jste zkušený obchodník, tak určitě víte, co taková pozice obnáší, ale pro jistotu výčet některých činností: * Komunikace se... zobrazit nabídku»
PR specialista|mezinárodní výrobní společnost|až 35 000 KČ|
Ostrava
minulý měsíc
Orientujete se v sociálních médiích, grafice a marketingu? Máte praxi z výrobní společnosti v oblasti interní komunikace? Pokud hovoříte... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace