Práce v oboru Marketing a media (281) - strana 7

Marketing a media
Vedoucí marketingových projektů
Pardubický
minulý měsíc
Máte zkušenosti z marketingového oddělení ve výrobní společnosti? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni a dokážete ho denně... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista - správa webu
Staré Město
minulý měsíc
Máte zkušenosti se zaváděním nového produktu, se správou webových stránek a máte technického ducha? Česká společnost zakládající si... zobrazit nabídku»
Konzultant v personální agentuře (25.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte obchodního ducha? Máme pro Vás velmi zajímavou pracovní nabídku s dynamickou náplní práce. Hledáme kolegu pro posilnění našeho... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista
Pardubicko
minulý měsíc
- Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok (s možností prodloužení až na dobu neurčitou) - Dlouhodobá perspektiva uplatnění a odborného... zobrazit nabídku»
Produktový specialista
Turnov
minulý měsíc
Máte znalosti v oboru OPTIKY a chcete pracovat pro jedničku na trhu? Pro našeho klienta hledáme kandidáty na pozici PRODUKTOVÝ SPECIALISTA... zobrazit nabídku»
Tiskař (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte školu nebo praxi jako tiskař? Chcete pracovat na tiskařském stroji? Pak hledáme Vás do moderní tiskárny u Brna. Nabízíme zázemí... zobrazit nabídku»
Asistenka manažera (18.000 - 23.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste zodpovědná, dynamická osoba s výbornými organizačními schopnostmi? Chcete být součástí rostoucí české firmy? Pak jste pro nás... zobrazit nabídku»
Marketing Specialist in Belgium
Brno
minulý měsíc
Would you like to work abroad for international company in Belgium? There is a great opportunity for Marketing specialist. ToDo: - Work on marketing... zobrazit nabídku»
Tlumočník Čj-Esp
Triangle
minulý měsíc
Hablas español? Pokud zaznělo ANO, pak zašlete Vaše CV! Hledáme tlumočníka z češtiny do španělštiny a obráceně! zobrazit nabídku»
Produktový specialista SW
Jihomoravský
minulý měsíc
Máš přehled v softwerových produktech? Jsi komunikativní, aktivní a máš rád/a ve věcech pořádek? Chceš být součástí společnosti,... zobrazit nabídku»
Specialista péče o zákazníky (18.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste komunikativní člověk a máte tah na branku? Jste rádi motivování a rádi přijímáte nové výzvy?! Stabilní callcentrum v centru Brna s... zobrazit nabídku»
Specialista marketingu - správa e-shopu
Praha
minulý měsíc
Je pro Vás on-line marketingová komunikace nejen prací, ale i koníčkem? Napadají Vás nové možnosti jak efektivně využít nástroje on-line... zobrazit nabídku»
Absolvent marketingu
Zlínský
minulý měsíc
Absolvoval/a jsi obor marketing a hledáš první možnost, jak ukázat, co v Tobě je? Je marketing to, co Tě baví a chceš dělat? Co takhle... zobrazit nabídku»
Specialista marketingu
Zlínský
minulý měsíc
Chcete se podílet na plánování, organizaci a realizaci marketingových aktivit u stále rostoucí společnosti? Máte hlavu plnou nápadů, jste... zobrazit nabídku»
Poradce zákazníka obchodního domu - Brno - až 23 000,-
Brno
minulý měsíc
dlouhodobá spolupráci na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR - motivující finanční ohodnocení STRAVENKY v hodnotě 70 Kč za každou odpracovanou... zobrazit nabídku»
Poradce zákazníka obchodního domu - Brno - až 23 000,-
Brno
minulý měsíc
- dlouhodobá spolupráci na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR - motivující finanční ohodnocení STRAVENKY v hodnotě 70 Kč za každou odpracovanou... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele (20.000 - 30.000 Kč)
Středočeský, Praha
minulý měsíc
Chceš se podívat do Las Vegas? Domluvíš se bez problémů anglicky? Jsi komunikativní a samostatná? Zahraniční společnost s tradicí hledá... zobrazit nabídku»
Lync/skype for business & exchange specialist
Praha
minulý měsíc
YOU CAN LOOK FORWARD TO ✔ 5 weeks holiday ✔ Relocation package for EU citizens ✔ Sick days, multisport card, meal vouchers, Cafeteria ✔ Team... zobrazit nabídku»
Marketingový koordinátor
Jindřichův Hradec
před 2 měsíci
Autosalon na Jindřichohradecku hledá do svých řad nového Marketingového koordinátora. Jedná se o samostatnou pozici podléhající přímo... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro softwarová řešení (35.000 - 50.000 Kč)
Královéhradecký, Liberecký
před 2 měsíci
Úspěšná a stabilní česká firma zabývající se tvorbou a prodejem softwarových řešení (3D CAD a PLM) pro výrobní společnosti hledá do... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace