Práce v oboru Marketing a media (282) - strana 7

Marketing a media
Marketingový specialista
Pardubicko
minulý měsíc
- Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok (s možností prodloužení až na dobu neurčitou) - Dlouhodobá perspektiva uplatnění a odborného... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Vysočina
minulý měsíc
Pokud jste zkušený obchodník, tak určitě víte, co taková pozice obnáší, ale pro jistotu výčet některých činností: * Komunikace se... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - CEE
Pelhřimov
minulý měsíc
Hledáme zkušeného manažera z obchodní oblasti, který je zvyklý komunikovat i za hranicemi ČR a mít za sebou background zavedené výrobní... zobrazit nabídku»
On-line marketing guru
Vysočina
minulý měsíc
Jsi zkušený markeťák, nebo správce webových stránek? Máš zkušenosti s e-commerce, PPC, analýzou a vyhodnocováním kampaní? Hledáme... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista – výrobní společnost
Pardubický
minulý měsíc
Máte bohaté zkušenosti s oblastí marketingu? Orientujete se ve výrobním prostředí a bez problémů komunikujete v anglickém jazyce?... zobrazit nabídku»
Vedoucí marketingu
Zlínský
minulý měsíc
Jste zkušený „markeťák“ nebo „markeťačka“? Hledáte novou pracovní výzvu? Hovoříte anglicky? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista (bez zkušeností/Junior/Senior)
Praha
minulý měsíc
- Bonusy a prémie navázané na KPIs a obchodní výsledky - 5 týdnu dovolené - Služební automobil i k osobnímu užití - Penzijní... zobrazit nabídku»
Vedoucí marketingových projektů
Pardubický
minulý měsíc
Máte zkušenosti z marketingového oddělení ve výrobní společnosti? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni a dokážete ho denně... zobrazit nabídku»
Marketingový manažer
Moravskoslezský
minulý měsíc
Vedení marketingového oddělení známé výrobní společnosti, bude hlavním úkolem pro top kandidáta na pozici MARKETINGOVÝ MANAŽER. Necháme... zobrazit nabídku»
Specialista marketingu
Vysočina
minulý měsíc
Zajímáte se o marketing? Jste aktivní člověk, který chce něčeho dosáhnout? Rádi byste reprezentovali úspěšnou společnost na trhu?... zobrazit nabídku»
Markeťák junior – pro absolventy
Vysočina
minulý měsíc
Máš čerstvě po škole a rád by ses realizoval/realizovala v marketingu? Chceš dále prohlubovat své znalosti a udělat si praxi? Pak je tato... zobrazit nabídku»
Odborná obsluha stroje (21.000 - 26.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Umíte obsluhovat nebo seřizovat stroje? Pracoviště Pohořelice * nadstandartní výdělek * 13. plat * zaměstnanecké benefity a závodní... zobrazit nabídku»
Asistent/ka marketingu
Praha
minulý měsíc
práci v rostoucí mezinárodní společnosti s novými kancelářemi v centru Prahy prostor pro kreativní smýšlení a realizaci vlastních... zobrazit nabídku»
Produktový specialista SW
Jihomoravský
minulý měsíc
Máš přehled v softwerových produktech? Jsi komunikativní, aktivní a máš rád/a ve věcech pořádek? Chceš být součástí společnosti,... zobrazit nabídku»
PR specialista|mezinárodní výrobní společnost|až 35 000 KČ|
Moravskoslezský
minulý měsíc
Orientujete se v sociálních médiích, grafice a marketingu? Máte praxi z výrobní společnosti v oblasti interní komunikace? Pokud hovoříte... zobrazit nabídku»
Specialista lidských zdojů
Pardubický kraj
minulý měsíc
zajímavá práce v perpektivní nadnárodní společnosti příležitost odborného růstu odpovídající finanční ohodnocení motivující... zobrazit nabídku»
Specialista zahraničních akcí
Celá ČR
minulý měsíc
Jste člověk, který miluje organizování a zařizování akcí? Nechcete sedět jen sedět v kanceláři, ale také cestovat po celém světě?... zobrazit nabídku»
Event specialista
Celá ČR
minulý měsíc
Jste organizačně schopní? Láká Vás cestování po celém světě? Hovoříte anglicky? Pak je tato pozice právě pro Vás! Do organizačního... zobrazit nabídku»
Telefonní agent (20.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Firma Hanya rozšiřuje své řady a hledá do svého týmu v callcentru v centru Brna posilu! Jsi dynamický člověk, který má obchodního ducha?... zobrazit nabídku»
Specialista péče o zákazníky (18.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Jste komunikativní člověk a máte tah na branku? Jste rádi motivování a rádi přijímáte nové výzvy?! Stabilní callcentrum v centru Brna s... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace