Práce v oboru Marketing a media (309) - strana 8

Marketing a media
CRM analytik
Praha
tento měsíc
Co Ti nabízíme? Různorodou a zodpovědnou práci Příležitost rozvinout své stávající znalosti a dovednosti a naučit se novým – po... zobrazit nabídku»
Specialista on-line marketingu
Vysočina
před 1 měsíci
Jsi zkušený markeťák, nebo správce webových stránek? Máš zkušenosti s e-commerce, PPC, analýzou a vyhodnocováním kampaní? Hledáme... zobrazit nabídku»
Obchodník pro tuzemský trh
Vysočina
minulý měsíc
Pokud jste zkušený obchodník, tak určitě víte, co taková pozice obnáší, ale pro jistotu výčet některých činností: * Komunikace se... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer pro zahraniční trh
Pelhřimov
minulý měsíc
Hledáme zkušeného manažera z obchodní oblasti, který je zvyklý komunikovat i za hranicemi ČR a mít za sebou background zavedené výrobní... zobrazit nabídku»
Manažer pro vztahy se státní správou a legislativu v oblasti automotive
Praha
minulý měsíc
Co Vám můžeme nabídnout?  · Zajímavé a stabilní zaměstnání na HPP. · Možnost profesní seberealizace . · Různorodou pracovní... zobrazit nabídku»
Specialista Marketingu
Praha
minulý měsíc
- Přátelské prostředí a opravdu dobrou firemní kulturu - Z těch klasických benefitů můžeme nabídnout stravenky, 25 dní dovolené,... zobrazit nabídku»
Grafik/DTP operátor
Praha
minulý měsíc
- Práce pro mezinárodní VIP značky na zajímavých projektech - Zázemí úspěšné společnosti - Možnost spolupráce na IČO, ale i na HPP zobrazit nabídku»
Konstruktér POS a POP materiálů
Praha
minulý měsíc
- Zodpovědnou a zajímavou práci pro přední světové značky - Práci v rychle se rozvíjejícím a rostoucím moderním odvětví - Možnost... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista - online kampaně
Olomoucký
minulý měsíc
Máte zkušenosti s online marketingem? Víte, co znamená SEO a baví Vás rozvíjet strategie online výrobkům? Pokud ano je tu příležitost pro... zobrazit nabídku»
Specialista marketingu Praha
Praha
minulý měsíc
Je pro Vás marketingová komunikace nejen prací, ale i koníčkem? Neustále Vás napadají nové neotřelé možnosti, jak efektivně využít... zobrazit nabídku»
Technická podpora sales & marketing oddělení
Liberec
minulý měsíc
Zázemí silné nadnárodní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Vzdělávací kurzy Zajímavý balíček zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Senior konzultant cestovní kanceláře
Uherské Hradiště
minulý měsíc
Máte zkušenosti z cestovní kanceláře? Je Vám blízký turistický ruch? Jste pečlivý, máte úsměv na tváři a rádi komunikujete s lidmi?... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista Praha
Praha
minulý měsíc
Jste tělem i duší markeťáci s novými nápady? Chcete se stát součástí marketingového týmu v mezinárodní společnosti? Nejste z těch, co... zobrazit nabídku»
Event specialista pro zahraničí
Praha, Středočeský, Jihočeský, Plzeňský
před 2 měsíci
Máte rádi párty a rádi byste si vydělávali jejich organizováním? Rádi se obklopujete luxusními produkty? Rádi se pohybujete ve vyšší... zobrazit nabídku»
Manažer oddělení marketingu
Zlínský
před 2 měsíci
Pohybujete se v oblasti marketingu a rádi byste se v této oblasti dále rozvíjeli? Hovoříte anglicky? Pak je tato pozice určena právě... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista
Pardubicko
před 3 měsíci
- Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok (s možností prodloužení až na dobu neurčitou) - Dlouhodobá perspektiva uplatnění a odborného... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Organizační a výpomocní pracovníci při otevření obchodního domu
Brno
dnes
Pro našeho významného klienta, moderní a úspěšný obchodní dům s nábytkem a bytovými doplňky, který v květnu 2017 otevírá v Brně... zobrazit nabídku»
Specialista back office/Dokumentarista
Praha
dnes
- Zodpovědnou a samostatnou práci. - Zajímavé finanční ohodnocení. - Pracovní smlouvu na dobu neurčitou. - Příjemné a moderní... zobrazit nabídku»
Obchodník
Praha
dnes
Náročnou práci s potenciálem být velkým hráčem a jedničkou na trhu nejen v ČR. Férový přístup a zázemí rozvíjející se české... zobrazit nabídku»
Key Account Manager
Praha
dnes
Náročnou práci s potenciálem být velkým hráčem a jedničkou na trhu nejen v ČR. Férový přístup a zázemí rozvíjející se české... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace