Práce v oboru Marketing a media (381) - strana 8

Marketing a media
Rozšiřujeme pracovní tým poradců
Ostrava,Opava,Bruntál,Frýdek-Místek,Kopřivnice,Nový...
před týdnem
atraktivní příležitost pro muže,ženy,studenty VŠ,možnost budování kariéry(nad 20 tis),možnost přivýdělku(do 20 tis),volnou pracovní... zobrazit nabídku»
Social Media & Collaboration Expert
Chomutov
před týdnem
Pro našeho klienta, zahraniční společnost zabývající se výrobou napájecích zdrojů, hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Rozšiřujeme pracovní tým poradců Pelhřimov
Zlín,Kroměříž,Vsetín,Rožnov pod Radhoštěm,Uherský...
před týdnem
Nabízíme pozici klientského poradce/kyně. Uplatnění na několika úrovních. Možnost homeoffice. Využití PC a internetu na uživatelské... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista pro portál úřednínástěnka.cz
Brno nebo Hodonín
před týdnem
Společnost AMAX, s.r.o. přijme nové kolegy a kolegyně na pozici marketingový specialista do Brna a do Hodonína pro portál... zobrazit nabídku»
Klientský poradce/kyně ve výživě
Zlín,Kroměříž,Vsetín,Rožnov pod Radhoštěm,Uherský...
před týdnem
Nabízíme pozici klientského poradce/kyně. Uplatnění na několika úrovních. Možnost homeoffice. Využití PC a internetu na uživatelské... zobrazit nabídku»
PR manažerka / asistentka generálního ředitele
Vestec
před 14 dny
No a kromě odpovídajícímu platovému ohodnocení Vám nabídneme: * čtvrtletní a roční odměny * příspěvek na závodní stravování nebo... zobrazit nabídku»
Senior Digital Marketing Specialist
Praha
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Do našeho oddělení marketingu hledáme kolegyni či kolegu pro oblast digital marketingu. Můžeme tu pozici nazvat... zobrazit nabídku»
Marketing Manager / výrobní společnost
Moravskoslezský
před 14 dny
Zázemí silné společnosti Motivující mzdové ohodnocení Zajímavou škálu benefitů.   Chcete se dozvědět více? Pak mi neváhejte zaslat... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce
Ústí nad Labem
před 14 dny
* Práce v úspěšné zavedené obchodní a výrobní společnosti * Příjemné pracovní prostředí * Inspirativní, malý kolektiv pobočky... zobrazit nabídku»
Grafik, 27 - 40 000 Kč, Humpolecko, bez jazyka
Vysočina
před 14 dny
Umíš v produktech ADOBE? Tak to o tebe VELMI stojíme! Jsme stabilní česká společnost, která pomáhá s grafikou těm nej hráčům na trhu!... zobrazit nabídku»
Vedoucí marketingu, stavba nového oddělení až 50 000Kč
Žďár nad Sázavou
před 14 dny
Hledáte uplatnění v oblasti marketingu s možností profesního růstu? Umíte se domluvit anglicky či německy? Jste tvůrčí a samostatný... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer / automotive
Moravskoslezský
před 14 dny
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost, hledáme vysoce motivovaného člověka na pozici Obchodního manažera pro oblast... zobrazit nabídku»
Brand manager
Praha
před 14 dny
Job Description Would you like to work on an attractive brand? Our important client, from the field of FMCG, is looking for a new collegue! At least 3... zobrazit nabídku»
Assistant - Project Manager Junior
Středočeský
před 14 dny
- Práce v mladém kolektivu pro špičku v oboru - Fixní plat plus pohyblivý bonus - Služební automobil i k osobním účelům zobrazit nabídku»
Produktový specialista - investiční produkty pro retail
Praha
před 14 dny
Náplň práce: Řízení produktového portfolia v oblasti investičního bankovnictví Vytváření metodik, smluvních dokumentací Podpora... zobrazit nabídku»
Produktový specialista - bankopojištění
Praha
před 14 dny
Náplň práce Řízení produktového portfolia v oblasti pojistných produktů Spolupráce s bankovními partnery v oblasti... zobrazit nabídku»
Manažer CRM kampaní – retail/finance
Praha
před 14 dny
Náplň práce Úplně nová pozice v dané společnosti, kde budete mít možnost ji vytvářet za běhu Plánování, příprava a realizace... zobrazit nabídku»
Produktový manažer - výživa rostlin
kraj Vysočina
před 14 dny
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti - nadstandardní finanční ohodnocení - pracovní smlouvu na dobu neurčitou - možnost práce... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista
Pardubicko
před 14 dny
- Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok (s možností prodloužení až na dobu neurčitou) - Dlouhodobá perspektiva uplatnění a odborného... zobrazit nabídku»
CRM manager - finanční instituce
Praha
před 14 dny
Máte zkušenosti s online marketingem a CRM kampaněmi zaměřenými na B2C? Chcete řídit strategii CRM kampaní pro ČR a SK zaměřených na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace