Práce v oboru Marketing a media (281) - strana 8

Marketing a media
Matematik - statistik / vedoucí týmu matematiků
Praha
před 2 měsíci
Co Vám můžeme na oplátku nabídnout? · Zajímavou a kreativní práci na prestižním výzkumu ve stabilní a renomované společnosti ·... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Humpolec
před 3 měsíci
Pokud jste zkušený obchodník, tak určitě víte, co taková pozice obnáší, ale pro jistotu výčet některých činností: * Komunikace se... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Grafik/čka + marketing
Náchod
dnes
- zázemí stabilní společnosti - možnost profesního růstu zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucího prodejny - plat od 25 000,-
Plzeň
dnes
Máš zkušenosti v oblasti obchodu nebo služeb a vedení lidí? Nechybí ti nadšení, pozitivní myšlení a nechodíš si to do práce jen... zobrazit nabídku»
Webdesigner
Praha
dnes
Pro našeho klienta, společnost zabývající se prodejem chytrých telefonů, tabletů a dalšího příslušenství a provozem nabídkového... zobrazit nabídku»
Produktová specialistka
Náchodsko
dnes
- zázemí společnosti expandující na zahraniční trhy - možnost přinášet a realizovat vlastní nápady - možnost dalšího vzdělávání... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista
Praha 7
dnes
° motivující platové ohodnocení ° zajímavou a dynamickou práci ve stabilní firmě ° telefon, počítač, stravenky ° práci v centru... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce
Ústí nad Labem
dnes
* Práce v úspěšné zavedené obchodní a výrobní společnosti * Příjemné pracovní prostředí * Inspirativní, malý kolektiv pobočky... zobrazit nabídku»
Specialista/ka online marketingu
Pardubice
dnes
Skvělá práce, skvělé podmínky, skvělé lidi, skvělý obor, který má budoucnost. Ozvi se a dozvíš se víc osobně. zobrazit nabídku»
Administrativní asistent/ka NJ
Praha
dnes
- HPP v zavedené mezinárodní firmě - Pestrou pracovní náplň s využitím cizího jazyka - Propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů. zobrazit nabídku»
Odborný konzultant
Pardubice
dnes
Zaškolení, další pravidelné vzdělávání v oboru. Příjemné neformální pracovní prostředí v ryze české společnosti, mladý kolektiv.... zobrazit nabídku»
Project Manager
Středočeský
včera
Informace o klientovi / pozici Pro mezinárodní společnost se sídlem v Mladé Boleslavi, která vyrábí automobily, hledáme vhodného kandidáta... zobrazit nabídku»
Správa online marketingu
Praha
včera
Je pro Vás on-line marketingová komunikace nejen prací, ale i koníčkem? Napadají Vás nové možnosti jak efektivně využít nástroje on-line... zobrazit nabídku»
Specialista marketingu - Brno
Jihomoravský
včera
Motivující finanční ohodnocení Práci na hlavní pracovní poměr Skvělý kolektiv lidí Práci v dobré lokalitě v Brně (Semilasso) zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Moravskoslezský
včera
zázemí prosperující společnosti práci na tuzemských i zahraničních projektech odpovídající platové ohodnocení (18 000 – 28 000... zobrazit nabídku»
Account manager - online marketing, 70 000-100 000 Kč
Praha
včera
Jste dynamická a kreativní osobnost? Zajímáte se o oblast mediálního trhu? Máte zkušenost s online reklamou? Chcete prezentovat své znalosti... zobrazit nabídku»
Junior account manager - online marketing, 50-70 000 Kč
Praha
včera
Jste dynamická a kreativní osobnost? Zajímáte se o oblast mediálního trhu? Máte zkušenost s online reklamou? Pracujete rádi na výzkumu či... zobrazit nabídku»
Cisco voice specialist - Praha
Praha
včera
* Pernament contract * Above standard earnings * Home office after trial period * Possibilities for career growth * Internal and external training... zobrazit nabídku»
Junior produktový specialista bankovnictví
Praha
včera
Co bude náplní Vaší práce? Budete spravovat produkty firemního bankovnictví - depozitní produkty Pro své kolegy obchodníky budete oporou... zobrazit nabídku»
Data Science Analyst - Praha
Praha
včera
* Perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu * Motivující mzdové ohodnocení * Měsíční, roční soutěže za zajímavé ceny... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace