Práce v oboru Marketing a media (351) - strana 9

Marketing a media
Marketing - specialista na online prodej
Pardubický
minulý měsíc
Čím Vás odmění společnost: - prací, která Vás bude bavit, jelikož má firma dobré jméno, vztahy i co nabídnout - odpovídajícím... zobrazit nabídku»
Produktový specialista/manažer
Praha
minulý měsíc
- Kromě dobrého nástupního fixního platu přidáme i bonusový systém závislý nejen na společných firemních, ale i na Vašich osobních... zobrazit nabídku»
Komoditní nákupčí
třebíčsko
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vedením a řízením poptávek v komoditním nákupu? Zodpovědnost za přípravu přehledů cenových nabídek a případné... zobrazit nabídku»
CRM analyst
Praha
minulý měsíc
Co Vám společnost může nabídnout? · Pozice je možná i na částečný úvazek (dle domluvy). · Různorodou a zodpovědnou práci. ·... zobrazit nabídku»
Grafik/kodér e-mail newsletterů
Ostrava
minulý měsíc
Co Ti můžeme nabídnou my? Snažíme se přizpůsobovat požadavkům našich zaměstnanců, takže klasické benefity máme v malíku, co bychom... zobrazit nabídku»
PR manažerka / asistentka generálního ředitele
Vestec
minulý měsíc
No a kromě odpovídajícímu platovému ohodnocení Vám nabídneme: * čtvrtletní a roční odměny * příspěvek na závodní stravování nebo... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer / automotive
Moravskoslezský
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost, hledáme vysoce motivovaného člověka na pozici Obchodního manažera pro oblast... zobrazit nabídku»
Assistant - Project Manager Junior
Středočeský
minulý měsíc
- Práce v mladém kolektivu pro špičku v oboru - Fixní plat plus pohyblivý bonus - Služební automobil i k osobním účelům zobrazit nabídku»
Marketingový specialista
Pardubicko
minulý měsíc
- Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok (s možností prodloužení až na dobu neurčitou) - Dlouhodobá perspektiva uplatnění a odborného... zobrazit nabídku»
Produktový specialista SW
Jihomoravský
minulý měsíc
Máš přehled v softwerových produktech? Jsi komunikativní, aktivní a máš rád/a ve věcech pořádek? Chceš být součástí společnosti,... zobrazit nabídku»
Komunitní manažer
Jihomoravský
před 2 měsíci
Firma Madfinger Games stojí na kvalitních lidech, kteří jsou schopni pokrývat větší oblast svého oboru, než je jinde běžné. Proto... zobrazit nabídku»
Community manager
Jihomoravský
před 2 měsíci
Madfinger Games is a leading company producing innovative free-to-play games for mobile devices. Our games are played and highly-rated by millions of... zobrazit nabídku»
Analytik pro marketingové oddělení
Pardubický
před 2 měsíci
Získáte: - práci, která Vás bude bavit, protože to je to, čím lze obstát - odpovídající finanční ohodnocení + bonusy (závislé na... zobrazit nabídku»
Produktový manažer
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s působením na obdobné pozici a domluvíte se anglicky? Máte technický background a jste nakloněn cestování? Pokud chcete... zobrazit nabídku»
Pricing and Market Intelligence Analyst
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Umíš skvěle anglicky a máš zkušenost s výpočtem cen, orientuješ se v marketignu, jsi komunikativní a hledáš možnost uplatnění v... zobrazit nabídku»
Specialista Marketingu
Praha
před 2 měsíci
- Přátelské prostředí a opravdu dobrou firemní kulturu - Z těch klasických benefitů můžeme nabídnout stravenky, 25 dní dovolené,... zobrazit nabídku»
Marketingový manažer s AJ
Hradec Králové
před 4 měsíci
Jedinečná příležitost pro zkušené marketingové manažery pracovat ve stále se rozvíjející společnosti s pobočkami po celé Evropě.... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Obchodní zástupce – spotřební materiály pro výrobu reklamy
Praha
dnes
Jistotu práce u stabilní společnosti. Zajímavou práci v příjemném kolektivu. Motivující systém odměňování, mobilní telefon, automobil.... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer / manažerka - Praha
Praha
dnes
práci na OSVČ, HPP možnost dosáhnout vysokého výdělku (až 80 000 Kč/měsíc vč. fixní části) vysoká provize firemní benefity ... zobrazit nabídku»
Junior brand manager, zodpovídající za vybrané zahraniční značky
Praha
dnes
zajímavou, zodpovědnou, perspektivní a různorodou práci v dynamicky se rozvíjející firmě v oblasti luxusní kosmetiky prodeje, marketingu... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace