Práce v oboru Marketing a media v Praze (166)

Marketing a media
Praha
Marketingový specialista - nástup ihned
Praha
dnes
Baví Vás mluvit? Jste NÁŠ člověk. Fixní pracovní dobu po-pá (8:30-17:30), víkendy a svátky volno. Výjimky lze řešit po osobní domluvě. Smlouvu na DPP či IČO do budoucna lze přejít na HPP, záleží na tom, co Vám... zobrazit nabídku»
SEO specialista
Praha
dnes
- Skvělou pracovní příležitost na plný či částečný úvazek formou HPP nebo ŽL - Zajímavou příležitost pracovat pro lídra na trhu - nebojíme se být v mnoha ohledech první a nacházet netradiční řešení - Možnost se... zobrazit nabídku»
Profesionální Promotér/Hosteska 23.000Kč
Praha 1
dnes
- zodpovědnou práci - příjemné pracovní prostředí - práci v mladém a dynamickém kolektivu - kompletní bezplatné zaškolení -... zobrazit nabídku»
Firemní konzultant
Praha 4 - City Tower - 21.patro
před týdnem
Benefity a bonusy Zahraniční dovolené Roční nefinanční bonusy ve formě nového vozu, motocyklu, lux. hodinek, atd... Vzdělávací kurzy... zobrazit nabídku»
Medicínský reprezentant pro estetickou medicínu - oblast Praha a okolí
Praha
dnes
Odpovídající finanční ohodnocení a bonusy za dosažené výsledky, automobil, služební telefon, PC, možnost odborného a profesního růstu,... zobrazit nabídku»
Medicínský reprezentant
Praha
dnes
Odpovídající finanční ohodnocení a bonusy za dosažené výsledky, automobil, služební telefon, PC, možnost odborného a profesního růstu,... zobrazit nabídku»
Asistentka s AJ - Praha
Praha
dnes
- zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní společnosti - příjemné pracovní zázemí v malém kolektivu - zázemí prosperující české... zobrazit nabídku»
Junior brand manager, zodpovídající za vybrané zahraniční značky
Praha
dnes
zajímavou, zodpovědnou, perspektivní a různorodou práci v dynamicky se rozvíjející firmě v oblasti luxusní kosmetiky prodeje, marketingu... zobrazit nabídku»
Prodejce / designer
Praha
dnes
příjemné pracovní prostředí odpovídající ohodnocení odměny dle pracovních výsledků zobrazit nabídku»
Senior specialista prodeje
Praha
dnes
A takhle vás odměníme: dáme vám zajímavou, různorodou a samostatnou práci, při které využijete svou kreativitu a naučíte se spoustu... zobrazit nabídku»
Počítačový technik
Praha
dnes
* Zajímavé finance * Smlouvu na dobu neurčitou * Příjemné pracovní prostředí * Možnost kariérního růstu * Slevy na sport, kulturu,... zobrazit nabídku»
Key Account Manager pro HyperSlevy
Praha
dnes
Do začátku od nás dostanete portfolio klientů, mezi kterými jsou také velké VIP firmy jako restaurace EL Pueblo, testaurace Léta Páně,... zobrazit nabídku»
Asistent/ka s AJ
Praha
dnes
Pro našeho klienta, českou společnost, která se pohybuje v oboru stavebnictví více než 22 let a specializuje se především na protipožární... zobrazit nabídku»
Online marketing analyst - Praha
Praha
dnes
* Zajímavou a samostatnou práci v oblasti online marketingu * Spolupráci s odborníky ve svém oboru * Možnost kariérního a profesního růstu *... zobrazit nabídku»
Data Analyst
Praha
dnes
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí možnost získání kvalitních pracovní zkušeností, možnost dlouhodobého budování... zobrazit nabídku»
Account manager
Praha 4
dnes
- Zajímavý fixní plat a velice motivační nezastropovaný provizní systém, který oceňuje nejen obchodní výsledky, ale také váš přístup... zobrazit nabídku»
Administrátor reklamních kampaní
Praha 4
dnes
- Zázemí stabilní společnosti, která patří mezi významné internetové společnosti na trhu. - Motivační finanční ohodnocení s... zobrazit nabídku»
Account Manager pro projekt HyperSlevy.cz
Praha 4
dnes
- Zajímavý fixní plat a velice motivační nezastropovaný provizní systém, který oceňuje nejen obchodní výsledky, ale také váš přístup... zobrazit nabídku»
Manažer Importu
Praha 4
dnes
Pro našeho klienta, potravinářskou společnost zabývající se dovozem, výrobou a distribucí značkových potravin divize zahraničních... zobrazit nabídku»
Content specialista
Praha
dnes
- tým kolegů, kteří jsou profesionály ve svém oboru a rádi své znalosti sdílí s ostatními - moderní pracoviště s možností zacvičit... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

Před Vánoci pracovní morálka upadá. Shánějí se dárky a posílají přání

Vánoce jsou těsně za námi a představte si, že společnosti zabývající se tvorbou statistik...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace