Práce v oboru Marketing a media v regionu Střední Čechy (66)

Marketing a media
Středočeský kraj
Realitní makléř Adomus - reality jinak
Praha
včera
CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT? Dlouhodobý nadstandardní příjem - naším cílem není jednorázová zakázka. Maximální mediální podporu Vaší osoby (osobní webové stránky, sociální sítě, atd.). Sofistikovaný systém... zobrazit nabídku»
PPC Specialista
Pardubice
před 2 dny
K tomu nabízíme Práci ve firmě patřící mezi pár společností v ČR, které jsou certifikovaným Google Premier Partnerem. Díky tomu máme možnost dostat se k zajímavým informacím a školením přímo od Google. Dobré... zobrazit nabídku»
Produktový manažer
Kladno
včera
Pro společnost působící v oblasti automotive hledáme vhodného uchazeče na uvedenou pozici. Vaše náplň práce > komunikace a... zobrazit nabídku»
Produktový specialista junior
Kladno
včera
Pro našeho úspěšného klienta - obchodní společnost - hledáme vhodného kandidáta na uvedenou pozici. Vaše náplň práce > výběr a... zobrazit nabídku»
Project manager/Projektový manažer s AJ
Praha
včera
Nabídka: práci na HPP (v případě zájmu i IČO) homeoffice, volná pracovní doba dobré platové ohodnocení - fix + motivační odměna dle... zobrazit nabídku»
Brigáda v účetním oddělení
Praha
včera
- skvělá příležitost pro studenty s možností získání praxe - práce pro jednu z největších pražských realitních kanceláří -... zobrazit nabídku»
Zprostředkovatel prodeje nemovitostí
Praha
včera
- stabilní pracovní zázemí jedné z největších pražských realitních kanceláří dumrealit.cz INVEST - velmi motivační provizní systém... zobrazit nabídku»
Obchodník s nemovitostmi - fixní příjem + % z prodeje
Praha
včera
- stabilní pracovní zázemí jedné z největších pražských realitních kanceláří dumrealit.cz INVEST - dotace po prvních 3 měsíců až... zobrazit nabídku»
Marketingový pracovník
okr. Beroun
včera
Velice dobré platové ohodnocení 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, telefon, osobní automobil Možno práce i formou home... zobrazit nabídku»
Realitní makléř Adomus - reality jinak
Praha
včera
CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT? Dlouhodobý nadstandardní příjem - naším cílem není jednorázová zakázka. Maximální mediální podporu... zobrazit nabídku»
Profesionální Promotér/Hosteska 23.000Kč
Praha 1
včera
- zodpovědnou práci - příjemné pracovní prostředí - práci v mladém a dynamickém kolektivu - kompletní bezplatné zaškolení -... zobrazit nabídku»
Operátor s úsměvem-HPP+fix+bonusy+6h.
Praha
před 2 dny
Získej praxi v nejsilnější direct marketingové společnosti v Evropě! U nás je pracovní doba jen 6 hodin denně, přitom si vyděláš víc... zobrazit nabídku»
Administrativa / Zákaznická podpora s denním využitím NJ a AJ
Praha
před 2 dny
Naším klientem je expandující výrobně-obchodní společnost se zahraničním zázemím a dlouholetou působností na evropském i českém trhu.... zobrazit nabídku»
PPC Specialista
Pardubice
před 2 dny
K tomu nabízíme Práci ve firmě patřící mezi pár společností v ČR, které jsou certifikovaným Google Premier Partnerem. Díky tomu máme... zobrazit nabídku»
Brand Manager/ka
Praha - východ (Čestlice)
před 3 dny
CO NABÍZÍME: - Notebook, služební telefon - Dynamické prostředí úspěšné společnosti - Zajímavá, samostatná a kreativní práce -... zobrazit nabídku»
Přivýdělek na pozici klientského poradce. Příjem 8-12 tis.
Hradec Králové, Pardubice
před 3 dny
Zavedená, prosperující, obchodně poradenská firma nabízí: - vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem 8-12 tis. - využití počítače... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce (IN publishing group)
Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
před 3 dny
Perspektivní obchodní pracovní příležitost v prostředí stabilní české společnosti. Velmi motivující finanční ohodnocení složené z... zobrazit nabídku»
Asistent/ka oddělení prodeje nebo marketingu
Praha, okolí Průhonice - Čestlice
před 4 dny
Zázemí stabilní a prosperující společnosti Zaměstnání na hlavní pracovní poměr Velmi dobré platové ohodnocení 5 týdnů... zobrazit nabídku»
PR / marketing manažer – 1/2 úvazek
Středočeský
před 5 dny
příjemné pracovní prostředí příležitost k seberealizaci prostor pro vlastní nápady a iniciativu dokonalé zázemí pro výkon... zobrazit nabídku»
Grafik / DTP operator
Středočeský
před 5 dny
- zaměstnání na HPP - inspirující a kreativní práce - zázemí stabilní společnosti - služební mobilní telefon i k soukromým účelům -... zobrazit nabídku»
1 2 3 4

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace