Nabídka práce v Děčíně (725)

Hledáte práci v Děčíně? Dobrá práce.cz je i v Děčíně, stačí si jen vybrat z nabídky volných míst.

Děčín

Aktuálně nabízíme:

Provozovatel zavedené prodejny - Děčín
Děčín
dnes
– záštitu renomované společnosti – vedení svěřené provozovny/en s vlastním týmem zaměstnanců (není podmínkou) – možnost... zobrazit nabídku»
Konstruktér - designer
okr. Děčín
před 2 dny
- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti - Odpovídající platové ohodnocení - Zaměstnanecké benefity - Přátelský kolektiv zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele společnosti
Děčín
před 2 dny
- práce ve společnosti s výbornou firemní kulturou - perspektiva osobního rozvoje a profesního růstu - platové ohodnocení odpovídající... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/Manažer obchodní skupiny
Most, Chomutov, Teplice, Ústí n.L., Děčín
před 2 dny
Do týmu hledáme nového energického manažera se zápalem pro obchod a práci s lidmi, znalostí geografické oblasti (Chomutov / Most a okolí... zobrazit nabídku»
Sales representative - cukrovinky - severní Čechy
Most, Liberec, Děčín, Česká Lípa, Mělník,...
před 2 dny
Pokud čtete tento inzerát, je evidentní, že se rozhlížíte po zajímavější práci, lépe placené s konkurenceschopnějším produktem atd.... zobrazit nabídku»
Obchodně-administrativní pracovník
Děčín, Teplice, Most, Chomutov, Louny, Litoměřice,...
před 2 dny
Nabízíme: · Práci a jistotu v prosperující a stabilní společnosti, působící na trhu přes 20 let · Nejvyšší finanční ohodnocení na... zobrazit nabídku»
Manažer kvality - strojař
Děčín
před 5 dny
Práci v zavedené výrobní společnosti Kompetence Dobrou odměnu Systém firemních benefitů Příjemnou firemní kulturu zobrazit nabídku»
Servisní technik pro tlaková zařízení
okres Děčín
před týdnem
Jako dodavatel tlakových zařízení přijmeme do týmu Servisního technika, který nám pomůže s péčí o naše zákazníky. Co bude náplní... zobrazit nabídku»
Junior product manager
okres Děčín
před týdnem
Máte technický background, ale zároveň Vás láká obchod? Přidejte se do našeho týmu jako Junior product manager, naučte se vše, co je... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr, vhodné i pro absolventy
okres Děčín
před týdnem
Pro nové projekty přijmeme zkušeného průmyslového inženýra, ale také i inženýra juniora. Dokážete identifikovat procesy a nastavit vše... zobrazit nabídku»
Inženýr pevnostních výpočtů
okres Děčín
před týdnem
Hledáme inženýra, jemuž jsou fyzika a matematika vlastní! Přidejte se k nám a spolupracujte na zcela nových projektech! Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Vedoucí konstrukčního oddělení
okres Děčín
před týdnem
Máte zkušenosti ze strojní konstrukce? Vedete projekty a ani vedení lidí Vám není cizí? A anglicky se také domluvíte? Pak jste náš... zobrazit nabídku»
Design engineer
okres Děčín
před týdnem
Pro nové projekty přijmeme do našeho týmu nového Design engineera. Nejsi to právě Ty? Co bude náplní práce? - kompletní zpracování... zobrazit nabídku»
Technik kvality
okres Děčín
před týdnem
Máte praxi z výrobní, nejlépe strojírenské výroby? Domluvíte se anglicky? A chcete pracovat v oblasti výrobní kvality? Přihlaste se... zobrazit nabídku»
Konstruktér
okres Děčín
před týdnem
Hledá se konstruktér! Přidejte se do našeho týmu a podílejte se na zcela nových projektech! Náplní Vaší práce ve zkratce: - zpracování... zobrazit nabídku»
Inženýr kryogenních zařízení
okres Děčín
před týdnem
Hledáme specialistu na pozici Inženýr kryogenních zařízení. Pokud máte vzdělání z oblasti strojírenství, praxi z výrobního prostředí... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel strojírenské společnosti
Děčín
před 14 dny
Chceme vysokou kvalitu, nabízíme adekvátní benefity: * velmi zajímavou odměnu fixní i variabilní * služební auto i pro soukromé... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení konstrukce
okres Děčín
tento měsíc
Strojaři, jež vyhledáváte nové výzvy, ozvěte se nám! Právě máte šanci pracovat ve vedení oddělení konstrukce na velmi zajímavých... zobrazit nabídku»
Lakýrník kovů, vhodné i pro absolventy
okres Děčín
tento měsíc
Máte praxi na pozici lakýrník kovů? Nebo jste v tomto oboru vyučen? Přidejte se do našeho týmu a získejte stabilní a perspektivní práci!... zobrazit nabídku»
Svářeč TIG
okres Děčín
tento měsíc
Ovládáte svařování metodou TIG a hledáte možnost dlouhodobé spolupráce? Přidejte se do našeho týmu! Zabýváme se zakázkovou výrobou,... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace