Nabídka práce v regionu Hradec Králové (volná místa 1662) - strana 8

Práce v regionu Hradec Králové už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší aktuální nabídky práce pro Hradec Králové a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Královéhradecký kraj a okolí činí 1662 volných míst.

Královéhradecký kraj

Aktuálně nabízíme:

Nástrojář/automotive, až 35 000 CZK
Rychnov nad Kněžnou
včera
Jsi profesionál ve strojírenském oboru a vyhlížíš nové zaměstnání? Máme tu pozici právě pro Vás, jelikož hledáme ideálního... zobrazit nabídku»
Technik vstřikování plastů
Rychnov nad Kněžnou
včera
TECHNOLOG VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ Orientujete se v oblasti vstřikování plastů? Znáte vstřikolisy a dovedete je technicky spravovat, případně... zobrazit nabídku»
Zákaznický referent s AJ
Rychnov nad Kněžnou
včera
Do you speak English? Máte zkušenost z oblasti logistiky? Jste pečlivý a nebojíš se komunikace a ,,multitaskingu''? Pokud jste odpověděl 3x... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality
Rychnov nad Kněžnou
včera
Kvalita je Vaše srdeční záležitost a máte touhu se v ní neustále zlepšovat? Ovládáte AJ na komunikativní úrovni? Pak rozhodně čtěte... zobrazit nabídku»
Supplier quality engineer (Automotive)
Rychnov nad Kněžnou
včera
Chcete pracovat v moderní, mladé a svěží společnosti, která působí v oblasti automotive? Máte zkušenosti s dodavatelskou kvalitou a... zobrazit nabídku»
Zámečník - Rychnovsko, 23-28 000 Kč
Rychnov nad Kněžnou
včera
Náplň práce: - údržba strojů a spojených technologií - návrhy technických vylepšení používaných technologií - práce s technickou... zobrazit nabídku»
Elektronik - Rychnovsko, 26-33 000 Kč
Rychnov nad Kněžnou
včera
Máte technické vzdělání a alespoň krátkou zkušenost v oblasti odstraňování elektronických závad? Pak hledáme právě Vás - nového... zobrazit nabídku»
Robotik - Rychnovsko, 26-33 000 Kč
Rychnov nad Kněžnou
včera
Hledáme právě Vás, máte-li elektro vzdělání a alespoň krátkou zkušenost v oblasti seřizování a údržby robotických stanic! Do týmu... zobrazit nabídku»
Strategic buyer, Trutnovsko
Trutnov
včera
Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta do týmu na pozici: STRATEGIC BUYER Co bude na této pozici Vaší pracovní náplní? * nákup... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - transfer výroby
Trutnov
včera
Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta do týmu Produktového inženýringu na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER Co bude na této pozici... zobrazit nabídku»
Specialista ERP systému
Náchod
včera
Staňte se členem TOP společnosti, která si zakládá na přátelské a pohodové atmosféře. Připojte se k nám a buďte novou posilou našeho... zobrazit nabídku»
Head OF sales
Náchod
včera
Jste kovaný/á obchodník/obchodnice a máte zkušenosti na pozici obchodního ředitele/ředitelky? Chtěli byste práci s využitím anglického... zobrazit nabídku»
Technolog, i absolventi s NJ nebo AJ
Trutnov
včera
Domluvíte se anglicky nebo německy a rádi byste pracovali v mezinárodním prostředí výrobní společnosti? Právě hledáme vhodné uchazeče... zobrazit nabídku»
Prodejní asistent/ka
Hradec Králové
včera
PRÁCE U NÁS JE JAKO KVALITNÍ BOTA, KTERÁ MÁ... - Solidní a pevnou podrážku = STABILNÍ ZÁKLADNÍ MZDA - Svršek z pružné kůže =... zobrazit nabídku»
Obchodní specialista - strojírenství
Královéhradecký
včera
Máte strojírenské vzdělání a umíte anglicky? Chcete se vypracovat na specializovaného obchodníka?  Pohybujete se ve strojírenském... zobrazit nabídku»
CNC operátor
Hořice
včera
zajímavou práci v prototypové výrobě na projektech pro evropské automobilky a jejich dodavatele práce ve dvousměnném provozu ... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - mražené potraviny
Hradec Králové
včera
Co nabízíme: - Práce na HPP - Intenzivní zaškolení a trvalá podpora při budování přidělené oblasti - Možnost osobního růstu a... zobrazit nabídku»
Obchodník - prodej průmyslových olejů a maziv - HK
Hradec Králové, Pardubice
včera
Co nabízíme: - práce na HPP - odpovídající platové ohodnocení - automobil, mobil, Notebook - možnost profesního růstu - školení,... zobrazit nabídku»
Prodavač Hradec Králové
Hradec Králové
včera
PRODEJNY ALBERT SUPERMARKET Pro prodejny Albert supermarket v Hradci Králové, hledáme vhodné uchazeče na pozici Prodavač/ka - úsek pokladen.... zobrazit nabídku»
Servisní technik - manipulační technika
Hradec Králové
včera
Co nabízíme: - stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti - pracovní doba od 7,00 do 15,30 - zajímavé finanční ohodnocení,... zobrazit nabídku»

Čtěte

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace