Nabídka práce v Jičíně (908)

Hledáte práci v Jičíně? Dobrá práce.cz je i v Jičíně, stačí si jen vybrat z nabídky volných míst.

Jičín

Aktuálně nabízíme:

Realitní makléř/ka
Nový Jičín
Výborné ohodnocení Podpora celého týmu, kterého budete součásti Přátelské zázemí Nové zkušenosti zobrazit nabídku»
Lean expert s AJ
okr. Nový Jičín
* Zázemí mezinárodní stabilní společnosti s celosvětovou působností * Pracovní smlouva na dobu neurčitou * Pružná pracovní doba * Příspěvek na penzijní připojištění * Stravování ve firemní jídelně s... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer (strojírenství)
okres Nový Jičín
dnes
Pro strojírensky zaměřenou společnost obsazujeme pro posílení týmu pozici obchodníka, který se nebojí ukázat, co v něm je! Vaše... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality až 40 000 Kč
okres Jičín
dnes
HPP, možnost kariérního růstu a rozvoje Zázemí silné prosperující společnosti Týden dovolené navíc Zajímavé platové... zobrazit nabídku»
Specialista zlepšování až 40 000 Kč
okres Jičín
dnes
HPP, možnost kariérního růstu a rozvoje Zázemí silné prosperující společnosti Týden dovolené navíc Zajímavé platové... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ka pro Nový Jičín a Hranice na Moravě
Nový Jičín, Hranice na Moravě
dnes
Co Vám nabízíme? * Zázemí stabilní české společnosti * Pracovní poměr na dobu neurčitou * Nadstandardní finanční ohodnocení +... zobrazit nabídku»
Operátor/ka kvality
Jičín
dnes
- zajímavé finanční ohodnocení - odměna od 100 Kč/hod - zaškolení a odbornou pomoc - možnost kariérního růstu - možnost... zobrazit nabídku»
Obchodní poradce, klientský servis. Vysoké výdělky!
Trutnov, Náchod, Hradec Králové, Rychnov nad Kněžnou,...
dnes
Nabízíme: · Práci a jistotu v prosperující a stabilní společnosti, působící na trhu přes 20 let · Nejvyšší finanční ohodnocení na... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality, Skladník - Jičín C.S.CARGO a.s.
Jičín
dnes
- zajímavé finanční ohodnocení - odměna od 100,- Kč/hod - zaškolení a odborná pomoc - možnost kariérního růstu - možnost... zobrazit nabídku»
Kurýr/ka pro Teplice, Liberec a Jičín
Liberec, Jičín, Teplice
dnes
Zálohy vypláceny již po několika dnech. Možnost přechodného ubytování. Fixní plat 20.000 Kč čistého první dva měsíce, poté dle... zobrazit nabídku»
Software developer C++
Nový Jičín
včera
Baví Tě programovat? Chceš být za svou práci náležitě odměněn? Rád bys pracoval v mezinárodní výrobní společnosti, která je... zobrazit nabídku»
Asistent manažera kvality, i pro absolventy
Jičín
včera
Máte vzdělání technického směru, případně krátkodobou praxi v oboru? Rozumíte si s angličtinou a považujete se za analytický typ? Pokud... zobrazit nabídku»
Procesní technik, příležitost i pro absolventy
Jičín
včera
Disponujete praxí z prostředí výroby? Máte vzdělání technického směru? Pro výrobní závod na Jičínsku hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Asistent manažera výroby, příležitost pro absolventy
Jičín
včera
Jste absolvent s technickým vzděláním a zajímá Vás prostředí výroby- Pro výrobní závod na Jičínsku hledáme vhodného kandidáta/ku na... zobrazit nabídku»
Konstruktér - 3d|flexibilní pracovní doba
Nový Jičín
včera
Ovládáš Creo a domluvíš se anglicky? Máš zájem o působení v mezinárodní výrobní společnosti, která je jedničkou na světě v oblasti... zobrazit nabídku»
Manažer výroby| |služební vůz|až 70 000 KČ|
Nový Jičín
včera
HLEDÁME ZKUŠENÉHO MANAŽERA VÝROBY SE ZNALOSTÍ ANGLICKÉHO JAZYKA! Máte zkušenosti s vedením zaměstnanců ve výrobní společnosti a... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer
Nový Jičín
včera
Máte zkušenosti s působením na obdobné pozici? Hovoříte anglicky a máte znalosti v oblasti lisovacích či vstřikovacích nástrojů? Pak... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr
Nový Jičín
včera
Máte zkušenosti s vedením zaměstnanců a domluvíte se anglicky? Projektové řízení Vám není cizí a rádi byste se podívali v rámci... zobrazit nabídku»
Sales Support Administrator
Nový Jičín
včera
Domluvíš se anglicky a německy? Máš zkušenost s jednání se zákazníky, rád pracuješ s čísly a chtěl bys být součástí týmu ve... zobrazit nabídku»
Programátor PLC
Nový Jičín
včera
Jsi Programátor PLC a Siemens S7 Ti není cizí? Významná společnost na trhu v rámci automotive hledá PROGRAMÁTORA PLC. Co bude hlavní... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace