Nabídka práce v regionu Jihlava (volná místa 1009)

Práce v regionu Jihlava už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší aktuální nabídky práce pro Jihlava a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Vysočina a okolí činí 1009 volných míst.

Vysočina

Aktuálně nabízíme:

Operátor kvality pro společnost C.S.CARGO a.s.
Havlíčkův Brod
dnes
- zajímavé finanční ohodnocení - odměna od 100 Kč/hod - zaškolení a odbornou pomoc - možnost kariérního růstu - možnost seberealizace a stabilní zázemí mezinárodní společnosti - stravenky, odměny při pracovních a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s exklusivním zastoupením v regionu až 60000kč
Vysočina
dnes
- EXKLUSIVNÍ ZASTOUPENÍ V REGIONU - spotřební produkty nabízené EXKLUSIVNĚ na český trh POUZE naší společností - jsme výhradní distributor fa.ORAPI - evropský leader v oblasti nanotechnologií - profesionální systém... zobrazit nabídku»
Ošetřovatel(ka) pomocní pro péči o seniory v jižním Německu
Jižní Německo
dnes
základní plat převyšující běžné tarify od 1 600,- eur brutto příplatky za směny o nedělích, svátcích a za noční směny diety netto práce na německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou zaměstnání ve... zobrazit nabídku»
Skvělá příležitost stabilní práce s ubytováním zdarma (operátor)
Vysočina
dnes
-možnost zálohy (po 1 odpracovaném týdnu) -ubytování zdarma/příplatek na bydlení (2.000 Kč) -vstupní prohlídka zdarma -závodní stravování -zázemí stabilní společnosti -práce na HPP (doba neurčitá) zobrazit nabídku»
Řidič MKD garantovaný plat 40 000 – 48 000 Kč čistého
Popůvky u Brna
včera
plat 40 000 – 48 000 čistého garantovaný výplatní termín moderní vozový park DAF XF 106 s kabinami super space a plachtovými třístrannými shrnovačkami příspěvek na pohonné hmoty a servis osobního vozidla ... zobrazit nabídku»
Motomechanik
Třebíč
před 14 dny
Nabízíme stabilní práci v mladém kolektivu s odpovídajícím finančním ohodnocením. Strukturované životopisy zasílejte na info@rimoto.cz zobrazit nabídku»
Asistent obchodu s maďarštinou
Vysočina
dnes
* Práci ve stabilní výrobní společnosti * Motivující mzdové ohodnocení * Mobil i pro soukromé účely * Odborné kurzy a školení *... zobrazit nabídku»
Montážní delník s ubytováním, 24 000 až 30 000 Kč
Jihlava
dnes
Benefity: * 5 týdnů dovolené * náborový příspěvek ve výši 10 000 Kč po třech odpracovaných měsících * příplatky za přesčasy *... zobrazit nabídku»
Obchodník/RMA technik - Jihlava (JPO01888)
Jihlava
dnes
* zázemí dynamické společnosti, jedničky na trhu v IT a internetovém obchodování * možnost získávání cenných zkušeností a praxe *... zobrazit nabídku»
Pracovník podpory prodeje – Jihlava
Jihlava
dnes
* Kompletní zaškolení * Motivující platové ohodnocení (fixní plat + bonusy) * Pracovní poměr na dobu neurčitou * Práci v mladém kolektivu... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr – výpočtář (-kmj-)
okr. Jihlava
dnes
- pružná pracovní doba - příspěvek na stravování - výhodné mobilní tarify - individuální program zvyšování znalostí jazyku -... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr – konstruktér (-kmj-)
okr. Jihlava
dnes
- pružná pracovní doba - příspěvek na stravování - výhodné mobilní tarify - individuální program zvyšování znalostí jazyku -... zobrazit nabídku»
Expedient/Skladník (-kmhb-)
okr. Havlíčkův Brod
dnes
- prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti - odpovídající platové ohodnocení - možnost odborného a profesního růstu a... zobrazit nabídku»
Obsluha čpavkového chlazení/ středotlaké parní kotelny (kmhb)
okr. Havlíčkův Brod
dnes
- prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti - odpovídající platové ohodnocení - možnost odborného a profesního růstu a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - prodejce (-ahj-)
okr. Jihlava
dnes
- uplatnění profesní kvalifikace a rozvoj, podpora vzdělávání - zajímavou práci v dynamickém prostředí nadnárodní společnosti v... zobrazit nabídku»
Vedoucí obchodního úseku (-kmžs-)
okr. Žďár nad Sázavou
dnes
- velmi dobré mzdové podmínky - 1,5 násobek mzdy ročně navíc, podíl na ekonomických výsledcích firmy - 5 týdnů dovolené -... zobrazit nabídku»
Elektro pojektant
Havlíčkův Brod
dnes
Nabízíme: práce na projektech pro lídra na trhu dopravníkových a třídicích systémů úvodní školení v Nizozemí v rozsahu 2 týdnů - 2... zobrazit nabídku»
Senior nákupčí v automotive (#7523344) (Vysočina, CZ)
Vysočina
dnes
Chcete pracovat pro špičku v automotive?   Podílet se na výrobě a vývoji pro BMW, Mercedes, Porsche, Škoda či Honda aj.?   Mít pěkné... zobrazit nabídku»
Nabízíme práci z domu-klientského poradce 8-12 tis/měs.
Žďár nad Sázavou
dnes
Práce z domu na HPČ (až 25 000,-Kč/měs) i VPČ (8 - 12 000,-Kč/měs za 2-3 hod. denně) zobrazit nabídku»
Skladový manipulant - Jihlava
Jihlava - Pávov
dnes
- zázemí stabilní a prosperující společnosti - možnost týdenních záloh ve výši 50% z odpracovaného - možnost absolvování školení... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Mladí chtějí v práci hlavně pohodičku

Mají mladí lidé s čerstvými vysokoškolskými diplomy nereálné požadavky týkající se...

Šéf by vás šmírovat neměl, možná mu za to bude hrozit pokuta

Kontroluje vám šéf soukromé maily, telefonické hovory nebo vyzvídá podrobnosti o vašich...

Můžete si čerpat dovolenou jak chcete nebo vám ji určuje zaměstnavatel?

Léto - ideální čas pro čerpání dovolené ať ž kvůli počasí neb prázdninám dětí....

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace