Nabídka práce v regionu Jihlava (volná místa 1180) - strana 11

Práce v regionu Jihlava už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší aktuální nabídky práce pro Jihlava a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Vysočina a okolí činí 1180 volných míst.

Vysočina

Aktuálně nabízíme:

Obchodně technický poradce, živočišná výroba
kraj Vysočina
před týdnem
- možnost home office - služební vůz, notebook, telefon - odpovídající platové ohodnocení - možnost podílet se na rozvoji prodeje... zobrazit nabídku»
Montér turbín (17.000 - 25.000 Kč)
Vysočina, Jihomoravský
před týdnem
Hledáme montéry, kteří jsou ochotni cestovat za prací do zahraničí a mají zkušenosti s montáží a opravami turbín. * výkon práce... zobrazit nabídku»
Business manager pro ČR a SR (zemědělství, živočišná výroba)
ČR a SR
před týdnem
Příležitosti pro profesní rozvoj a kariérní růst Zajímavé ohodnocení a provize úměrné výsledkům, které přinesete ... zobrazit nabídku»
Pracovník/nice kontaktního zákaznického místa - obchodník/nice
Chrudim
před týdnem
Možnost osobního rozvoje, kariérní růst a odborné vzdělávání Zázemí prosperující společnosti včetně podpory profesionálního... zobrazit nabídku»
Servisní technik/zámečník (25.000 - 33.000 Kč)
Jihomoravský, Vysočina, Středočeský, Praha
před týdnem
Pro naše servisní středisko hledáme posilu pro opravy, montáže a servis plošin nákladních automobilů. Možnost ubytování. * zázemí... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele / projektový (dotační) manažer
Pardubice
před týdnem
Zázemí stabilní a prosperující dynamické české společnosti. Perspektivu velmi dobře nastavených vzájemných vztahů a dlouhodobého... zobrazit nabídku»
Řidič/řidička kamionu (Z19622)
Středočeský kraj
před týdnem
NICOTRANS INTERNATIONAL TRANSPORT Společnost Nicotrans a.s. přijme kvalitní řidiče skupiny C+E s praxí pro vnitrostátní i mezinárodní... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC obráběcího centra nebo Obsluha souřadnicové vrtačky
Chrudim
před týdnem
Perspektivní pracovní pozice v seriozní české firmě. Nadstandardní finanční ohodnocení. Dotované stravování Příspěvky na dopravu.... zobrazit nabídku»
Servisní technik (až 33.000 Kč)
Vysočina, Plzeňský, Středočeský, Praha, Jihomoravský
před týdnem
Do našeho nového výrobního závodu hledáme kandidáta manuálně zručného, který by rozuměl, uměl nebo se rychle naučil montovat plošiny.... zobrazit nabídku»
SAP PP, PM konzultant (Consulting Company Novasoft)
Praha
před týdnem
Zázemí prosperující moderní společnosti, příjemné prostředí. Tým spolehlivých kolegů. Možnost a předpoklad vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - technický obor (BV elektronik; Holice)
Holice
před týdnem
Perspektivní pracovní pozici v prostředí úspěšné stabilní české společnosti. Adekvátní a motivující finanční ohodnocení, možnost... zobrazit nabídku»
Konstruktér / projektant ÚT (EVČ, Pardubice)
Pardubice
před týdnem
Perspektivní pracovní pozici v prostředí úspěšné stabilní české společnosti, která je členem holdingu ČEZ. Motivující finanční... zobrazit nabídku»
Dělník v sýrárně na Vysočině
Želetava
před týdnem
Pro našeho významného zákazníka z oblasti potravinářského průmyslu hledáme šikovné uchazeče na pozici dělníků ve výrobě. Vaše... zobrazit nabídku»
Technolog údržby
Vysočina
před týdnem
Hledáte nové zaměstnání na Vysočině a máte praxi s údržbou výrobních strojů? Jste komunikativní a vůdčí osobnost a chcete pracovat v... zobrazit nabídku»
Technolog vstřikování plastů, Jihlava, 27 - 40 000 Kč
Jihlava
před týdnem
Rozvíjející se firma na Jihlavsku přijme do svého týmu schopného a aktivního technologa, se zkušenostmi se vstřikováním plastů! Vaší... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů, Jihlava, 37 - 55 000 Kč
Jihlava
před týdnem
Rozrůstající se a velmi stabilní společnost, která má již mnoho let stabilní tým spokojených zaměstnanců, hledá projektového... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby - AJ nebo NJ
Jihlava
před týdnem
Máte zkušenost v logistice a hovoříte anglicky? Setkali jste s plánováním výroby? Pak právě Vy můžete být vhodným uchazečem na námi... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr – automatizace
Jihočeský, Vysočina
před týdnem
Jste mechatronikem nebo technikem v automatizaci, který se zajímá o vývoj, inovaci a hledání nových technických možností? Hledáte... zobrazit nabídku»
Technolog předmontáží
Jihomoravský, Vysočina
před týdnem
Pro našeho klienta, zavedenou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici „Technolog předmontáží“. V rámci týmu budete... zobrazit nabídku»
Soustružník kovů (SU50, su80, rev. soustruh R5)
Jihomoravský, Moravskoslezský, Olomoucký, Vysočina
před týdnem
Požadujeme: výuční list spolehlivost loajalita ke společnosti spolupráci s ostatními kolegy práce dle výkresu, měření ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace