Nabídka práce v regionu Jihlava (volná místa 1216) - strana 4

Práce v regionu Jihlava už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší aktuální nabídky práce pro Jihlava a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Vysočina a okolí činí 1216 volných míst.

Vysočina

Aktuálně nabízíme:

Vedoucí účetního oddělení s kariérním růstem
Přibyslav
včera
Co vám můžeme nabídnout? Výkony kvalitních zaměstnanců dokážeme ocenit, i proto máme nízkou fluktuaci a stabilní tým. Za dobře... zobrazit nabídku»
Backoffice specialist
Třebíčsko
včera
dovolená navíc stabilní pracovní pozice využití cizích jazyků + jejich zdokonalení příspěvky na pojištění zázemí mezinárodní... zobrazit nabídku»
Podpora obchodního oddělení
Třebíčsko
včera
výkonové prémie dovolená navíc stabilní pracovní pozice využití cizích jazyků + jejich zdokonalení příspěvky na pojištění... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu
kraj Vysočina
včera
- mzdu od 23 000 Kč - motivační finanční odměny - závodní stravování - možnost smlouvy na dobu neurčitou zobrazit nabídku»
Inženýr vývojových projektů
Vysočina
včera
Máte VŠ se zaměřením na chemii či jiný příbuzný obor? Pracoval jste na pozici v oblasti vývoje a máte zkušenosti s vedením projektů?... zobrazit nabídku»
Regionální obchodní manažer
Jihlava
včera
práci pro prestižní a stabilní společnost, služební auto i k soukromým účelům, velmi zajímavé finanční ohodnocení, práce na... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Havlíčkův Brod okres
včera
možnost mzdy až 28 000 Kč měsíčně, stabilní zaměstnání, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, 5 týdnů placené... zobrazit nabídku»
Vedoucí konstruktér
Ždírec nad Doubravou okolí
včera
Zaměstnání ve stabilní a rodinné firmě s mezinárodním působení, možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání. zobrazit nabídku»
Technik kvality
Havlíčkův Brod okolí
včera
možnost mzdy až 35 000 Kč měsíčně, stabilní zaměstnání, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, 5 týdnů placené... zobrazit nabídku»
Konstruktér / Konstruktérka
Žďár nad Sázavou okolí
včera
Nástup možný ihned, odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Extruzní specialista
Havlíčkův Brod okr.
včera
Velice zajímavá pracovní nabídka pro prosperují společnost se zahraniční účastí, společnost nabízí pomoc pro kandidáta při relokaci,... zobrazit nabídku»
Nákupčí s AJ
Třebíč
včera
Je pozice schopného nákupčího Vaše parketa? Umíte vyhledat toho správného dodavatele na míru, ať už se jedná o objednání služeb nebo... zobrazit nabídku»
Pracovník/ce v pekárně
Jihlava, Okříšky
včera
Jistotu stabilního zaměstnání Jistotu výplaty každý měsíc Možnost měsíčního bonusu navíc Širokou nabídku benefitů... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka - specialista
Jihlava, Okříšky
včera
Jistotu stabilního zaměstnání Jistotu výplaty každý měsíc Možnost měsíčního bonusu navíc Širokou nabídku benefitů... zobrazit nabídku»
Manažer autocentra – Jihlava
Jihlava
včera
* Kvalitní tříměsíční zaškolení v oblasti prodeje * Motivující systém ohodnocení * Samostatnou pozici v dynamicky se rozvíjející... zobrazit nabídku»
Klientský poradce finančních služeb – Jihlava
Jihlava
včera
* Nástupní plat až 28 000 Kč, s provizemi možnost dosáhnout měsíčně až na 60 000 Kč i více * Možnost profesního růstu * Komplexní... zobrazit nabídku»
Obchodní konzultant pro výživu hospodářských zvířat (prasata)
kraj Vysočina
včera
- pestrou práci v dynamické společnosti - mobilní telefon, notebook, osobní automobil (s možností využití k soukromým účelům) -... zobrazit nabídku»
Produktový manažer - výživa rostlin
kraj Vysočina
včera
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti - nadstandardní finanční ohodnocení - pracovní smlouvu na dobu neurčitou - možnost práce... zobrazit nabídku»
Práce vedená z domu, nebo vaší kanceláře-výživový poradce
Havlíčkův Brod
včera
Prosperující, obchodně poradenská firma nabízí práci vedenou z domu, nebo popř. vaší kanceláře. v oboru wellness Vedlejší činnost na... zobrazit nabídku»
Práce ve výrobě – Velká-Bíteš (19-25 000 Kč)8 nebo 12 hod.směna
Velká Bíteš
včera
Hledáme šikovné uchazeče pro našeho významného klienta působícího v oblasti automotive - společnost ITW Pronovia ve Velké Bíteši. ITW... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace