Nabídka práce v regionu Jihlava (volná místa 1144) - strana 6

Práce v regionu Jihlava už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší aktuální nabídky práce pro Jihlava a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Vysočina a okolí činí 1144 volných míst.

Vysočina

Aktuálně nabízíme:

Vývojový konstruktér pro automotive - plasty
Třebíč
včera
Umíš kreslit v 3D CAD software jako je Inventor či Catia či Solidworks apod.? Domluvíš se aspoň trochu anglicky a jsi ochotný na tom... zobrazit nabídku»
Vedoucí vývojových projektů s AJ
Třebíč
včera
Vývojové konstrukce už bylo dost? Máš chuť posunout se blíž projektům? Umíš anglicky a zvládneš koordinovat více projektů najednou? Pak... zobrazit nabídku»
Technik dodavatelské kvality s AJ
Třebíč
včera
Máte zkušenosit s projektovou či dodavatelskou kvalitou? Chcete řešit nové komponenty a nové dodavatele? Domluvíte se anglicky? Tak se... zobrazit nabídku»
PLC programátor, žďársko, 25 - 40 000 Kč
Žďár nad Sázavou
včera
Automotive už ti leze krkem? Nekonečně velké kanceláře nejsou nic pro tebe, nebo naopak jsi v malé firmě bez možnosti růstu? Nabízíme... zobrazit nabídku»
Auditor jakosti, Jihlava, 30 - 40 000 Kč
Jihlava
včera
Být špičkou ve svém oboru není jen tak, jak jsme toho docílili? Posloucháme ty, kteří pro nás pracují! Pojď se k nám podívat! Jsme... zobrazit nabídku»
FMEA moderátor, Jihlava, 30 - 40 000 Kč
Jihlava
včera
Být špičkou ve svém oboru není jen tak, jak jsme toho docílili? Posloucháme ty, kteří pro nás pracují! Pojď se k nám podívat! Jsme... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Třebíč
včera
Máte zkušenosti s vedením výroby ve strojírenství nebo se chcete posunout do vedoucí pozice? Jste přirozená autorita? Domluvíte se... zobrazit nabídku»
Manažer divize nákupu
Velká Bíteš
včera
Máte již min. 5 let praxe na pozici manažera nákupu a rádi byste udělali ještě krok výše ve své kariéře? Jste zvyklí uzavírat kontrakty... zobrazit nabídku»
Technolog / vedoucí technického úseku s AJ | 40 000 Kč
Jihlava
včera
Chcete se profesně posunout kupředu? Právě máte jedinečnou příležitost! Jsme menší nadnárodní společnost a hledáme technicky zdatného... zobrazit nabídku»
Skladník, 20 000 Kč/měs. Třebíč
Třebíč
včera
Nabízíme pozici skladníka/manipulanta. Stačí Vám platný řidičský průkaz skup. B. Průkaz i zaškolení na obsluhu VZV Vám zajistíme a... zobrazit nabídku»
Regionální zookonzultant | Vysočina
Jihlava
včera
Sedět v kanceláři - to nikdy nebyl Váš sen? Do našeho týmu hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici ZOOKONZULTANT. Jsme česká... zobrazit nabídku»
Specialista náboru, Třebíčsko, 22 - 25 000 Kč
Třebíč
včera
Pohybuješ se rád mezi lidmi? Rád poznáváš jejich potřeby? Jsi člověk, který rád hledá jehly v kupce sena? Pojď to k nám zkusit jako... zobrazit nabídku»
Specialista štíhlé výroby | Pelhřimovsko
Pelhřimov
včera
Do montérek sice nehubneme, ale SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY se u nás může pustit do práce! Cíl: změny, které povedou k optimalizaci procesů... zobrazit nabídku»
Manažer obchodního ODD., 70 - 90 000 Kč, žďársko
Žďár nad Sázavou
včera
Jsme rodinná firma, máme cca 180 zaměstnanců a výrobek, který je známý a populární prakticky po celém světě. Jsme držiteli ceny za... zobrazit nabídku»
Key account manager s aj+rj | technické projekty | až 60 000 Kč
Jihlava
včera
Naše projekty jsou rozsáhlé a zajímavé. Dodáváme nejen produkt, ale komplexní řešení na míru zákazníkovi. Vyrábíme, modernizujeme,... zobrazit nabídku»
Skladník, Humpolec, až 27 000 Kč/měs.
Humpolec
včera
Do firmy v Humpolci hledáme skladníky a skladnice. Nejedná se o agenturní zaměstnání, ale o smlouvu přímo s firmou! Průkaz na obsluhu VZV... zobrazit nabídku»
CNC obráběč 30 000 Kč/měs, Třebíčsko
Želetava
včera
Jsme nová, moderně vybavená firma s dobrou dojezdovou vzdáleností z okolí Třebíče, Moravských Budějovic, Želetavy, Dačic, Telče a... zobrazit nabídku»
Brigáda v call centru, 80 Kč/hod., Jihlava
Jihlava
včera
Hledáš brigádu na pár hodin odpoledne nebo soboty? Líbilo by se ti sedět u počítače v moderně vybavené kanceláři? Příležitost, která... zobrazit nabídku»
Specialista kvality s AJ/NJ
Žďár nad Sázavou
včera
Komunikace se zákazníky a řešení jejich kvalitativních požadavků je to, co chcete dělat v nové práci? A máte zkušenosti s kvalitou ve... zobrazit nabídku»
Obsluha galvanické Linky
Jihlava
včera
- jak už napovídá název pozice, náplní práce je obsluha galvanické linky - příjmání a předávání zakázek - kontrola jakosti zboží v... zobrazit nabídku»

Čtěte

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace