Nabídka práce v regionu Jihlava (volná místa 1102) - strana 9

Práce v regionu Jihlava už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší aktuální nabídky práce pro Jihlava a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Vysočina a okolí činí 1102 volných míst.

Vysočina

Aktuálně nabízíme:

Operátor/operátorka v elektrotechnice Velké Meziříčí - nástup od ledna 2...
Velké Meziříčí
před 2 dny
Operátor/ operátorka v elektrotechnice Vaše náplň práce Práce vhodná zejména pro muže Práce v týmu Obsluha strojů při výrobě... zobrazit nabídku»
Dělník v sýrárně na Vysočině
Želetava
před 2 dny
Pro našeho významného zákazníka z oblasti potravinářského průmyslu hledáme šikovné uchazeče na pozici dělníků ve výrobě. Vaše... zobrazit nabídku»
Vedoucí Konstrukce
Chotěboř okolí
před 2 dny
Finanční ohodnocení až 50 000 Kč měsíčně, zajímavý motivační program, stabilní zaměstnání, možnost dalšího vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Elektromechanik ve výrobě
Vysočina
před 2 dny
Baví Vás nejmodernější technologie? Rádi byste získali zajímavou práci ve společnosti, která je jedničkou a expertem ve svém oboru?... zobrazit nabídku»
Elektromechanik junior
Vysočina
před 2 dny
Baví Vás nejmodernější technologie? Rádi byste získali zajímavou práci ve společnosti, která je jedničkou a expertem ve svém oboru?... zobrazit nabídku»
Vedlejší činnost z domova při zaměstnání. Příjem 8-12 tis.
Jihlava, Žďár nad Sázavou, Havlíčkův Brod, Humpolec
před 2 dny
Zavedená, prosperující, obchodně poradenská firma nabízí: - vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem 8-12 tis. - využití počítače... zobrazit nabídku»
Obchodně technický poradce, živočišná výroba
kraj Vysočina
před 2 dny
- možnost home office - služební vůz, notebook, telefon - odpovídající platové ohodnocení - možnost podílet se na rozvoji prodeje... zobrazit nabídku»
Senior nákupčí v automotive #7523344 (Vysočina, CZ)
Vysočina
před 2 dny
CHCETE PRACOVAT PRO ŠPIČKU V AUTOMOTIVE?     PODÍLET SE NA VÝROBĚ A VÝVOJI NAPŘ. PRO BMW, MERCEDES, PORSCHE ČI ŠKODA?   MÍT PĚKNÉ... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - péče o zákazníka s NJ
Jihomoravský, Vysočina
před 2 dny
Pro našeho klienta, zavedenou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici „Inženýr kvality – péče o zákazníka“. V... zobrazit nabídku»
Obráběč CNC, frézař (Inductline)
Pardubice
před 2 dny
Perspektivní pracovní pozice v seriozní české firmě. Nadstandardní finanční ohodnocení. Velmi vstřícné jednání. Tvořivá práce v... zobrazit nabídku»
Práce z domova-WELLNESS PORADCE-na VČ-2-3h denně/8-12.tis.
KLADNO,BENEŠOV,NÁCHOD,ZLÍN,ČESKÁ TŘEBOVÁ
před 2 dny
Uplatnění na více úrovních. Využití PC a internetu na uživatelské úrovni. Flexibilní pracovní dobu. Vynikající finanční ohodnocení.... zobrazit nabídku»
Specialista bezpečnosti práce BOZP a PO – jižní Morava
Brno
před 2 dny
odměnu odpovídající praxi a odbornosti s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků služební automobil odborné vzdělávání a... zobrazit nabídku»
číšník/servírka
Pec pod Sněžkou
před 2 dny
Restaurace s penzionem v Peci pod Sněžkou hledá kvalitní a ambiciózní tým pro letošní zimu s nástupem možným ihned - nadstandartní... zobrazit nabídku»
Obchodní konzultant/ Vedoucí obchodní týmu - Energetika
celá ČR
před 2 dny
Atraktivní nabídka pro zkušené obchodníky s energetikou, velice zajímavé finanční ohodnocení, možnost neomezeného výdělku, časově... zobrazit nabídku»
Operátor CNC
Vysočina, Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský
před 2 dny
Máte strojírenské vzdělání a rozumíte technické dokumentaci? Hledáte práci na pozici OPERÁTORA CNC na Brněnsku? Znáte ISO kódy a nevadí... zobrazit nabídku»
Seřizovač výrobních linek, údržbář
Kuřim
před 2 dny
- zázemí stabilní společnosti - motivující příjem, pololetní a roční prémie - týden dovolené navíc - a další benefity - lokalita... zobrazit nabídku»
Technolog CNC obrábění
BRNO
před 2 dny
- práci ve významné a stabilní společnosti - týden dovolené navíc - motivující příjem - závodní stravování - lokalita – Brno zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce – kompresory - Morava
Prostějov
před 2 dny
- zázemí silné a stále rozvíjející se společnosti - zaškolení zkušeným pracovníkem - máme technicky kvalitní a vysoce konkurence... zobrazit nabídku»
Vedoucí nástrojárny
Velké Meziříčí
před 2 dny
- velmi dobré mzdové podmínky, 1,5 násobek mzdy ročně navíc - jednorázovou odměnu po zapracování v hodnotě 1,5 násobku mzdy - týden... zobrazit nabídku»
Nástrojař
Velké Meziříčí
před 2 dny
- velmi dobré mzdové podmínky, 1,5 násobek mzdy ročně navíc a podíl na ročním zisku - jednorázovou odměnu po zapracování v hodnotě 1,5... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

Před Vánoci pracovní morálka upadá. Shánějí se dárky a posílají přání

Vánoce jsou těsně za námi a představte si, že společnosti zabývající se tvorbou statistik...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace