Nabídka práce v regionu Karlovy Vary (volná místa 276)

Práce v regionu Karlovy Vary už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší aktuální nabídky práce pro Karlovy Vary a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Karlovarský kraj a okolí činí 276 volných míst.

Karlovarský kraj

Aktuálně nabízíme:

Pokladní provozu kasina American Chance Casinos česká Kubice
Domažlice-Česká Kubice
dnes
Nabízíme jistotu práce na plný pracovní úvazek s odpovídajícím finanční ohodnocením dle pozice a praxe, práci v mladém kolektivu. Zázemí dlouhodobě fungující společnosti, získání praxe v oboru s celosvětovou... zobrazit nabídku»
Instalatér (voda,topení,plyn) Jižní něm. 2160 Eur brutto + diety
Jižní Německo
dnes
nadprůměrný plat od 2 160,00 eur brutto plus diety 992,00 eur netto měsíčně týdenní výplatu záloh německá pracovní smlouva a trvalý pracovní úvazek na dobu neurčitou tarifní zajištění platu (tarifní smlouva... zobrazit nabídku»
Operátor/ka skladu
Bor u Tachova - CTPark Nová Hospoda
dnes
Stabilní práci s možností postupu Velmi dobré platové ohodnocení Výhodný příspěvek na dopravu a ubytování Autobusová linka ze směru... zobrazit nabídku»
Operátor/ka skladu s AJ nebo NJ
Bor u Tachova - CTPark Nová Hospoda
dnes
Stabilní práci s možností postupu Velmi dobré platové ohodnocení Výhodný příspěvek na dopravu a ubytování Autobusová linka ze směru... zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant isispharma
Celá ČR
dnes
- zajímavou práci v mladém kolektivu s možností budovat kariéru v perspektivním odvětví - stabilní zázemí úspěšné společnosti -... zobrazit nabídku»
Kuchař, pomocný kuchař - Kynšperk nad Ohří
Kynšperk nad Ohří
dnes
Práce v mladém a přátelském kolektivu. Možnost karierního růstu. Nástup: ihned zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu prodeje pečiva
Jenišov u Karlových Varů
dnes
Co nabízíme - Smlouvu na dobu neurčitou a odpovídající mzdu - Odborná školení - dbáme na Váš rozvoj - K Vaší mzdě bohatou škálu... zobrazit nabídku»
Brigáda pro 16ti leté, Cheb
Cheb
dnes
- plat 68 Kč/hod - možnost dlouhodobé spolupráce - směny dle dohody - místo výkonu: CHEB, Karlovarský kraj - výborná dopravní... zobrazit nabídku»
Kuchař
Jenišov u Karlových Varů
dnes
Co nabízíme - smlouvu na dobu neurčitou a odpovídající mzdu - k Vaší mzdě bohatou škálu benefitů (13. mzda, příspěvek na... zobrazit nabídku»
Strojník, až 23.000 Kč
Nové Sedlo
dnes
- nástup možný IHNED - místo výkonu práce: Nové Sedlo - nástupní mzda až 23 000 Kč - roční bonus, příspěvek na stravování,... zobrazit nabídku»
Dispečer vlastní vozové kolony
Karlovarský
dnes
Pro významnou společnost oblasti logistiky hledáme vhodné kandidáty na výše uvedenou pozici. Společnost působí v Rychnovském regionu,... zobrazit nabídku»
Výpomoc na prodejně - Mariánské lázně
Mariánské Lázně
dnes
- plat 90,-Kč/hod. - možnost krátkodobé i dlouhodobé spolupráce - místo výkonu Mariánské Lázně - smlouva typu DPČ zobrazit nabídku»
Dispečer/ka, reklamant/ka Cheb
Cheb
dnes
- zázemí stabilní a dynamicky rostoucí společnosti - příjemné prostředí - mladý a přátelský kolektiv - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - kvalitní mražené potraviny
Chebsko, Aš, Karlovarsko
dnes
Chcete pracovat pro společnost se skvělým obchodním konceptem a výrobky, které kvalitou a exkluzivitou předčí vše ostatní na českém trhu?... zobrazit nabídku»
Aktuálně nabízíme práci z domu - poradce v oblasti wellness
Plzeň, Karlovy Vary
dnes
Nabídka ________________________________________ - práce vedená z domu na hlavní (6-8 hodin) či vedlejší činnost (2-3 hodiny) - zázemí... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - kontrola kvality - práce vhodná pro ženy
Karlovy Vary
dnes
- stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) - práci na 8 hodinový provoz (ranní, odpolední, noční) - ubytování a doprava je... zobrazit nabídku»
Vedlejší činnost vedená z domova. příjem 8-12 tis./měs.
Plzeň,Karlovy Vary
dnes
Nabízíme: Uplatnění na několika úrovních. Částečné využití počítače a internetu. Flexibilní pracovní dobu. Vynikající finanční... zobrazit nabídku»
Umíte říct zaměstnavateli NE?
Plzeň
dnes
Pracujeme na mnoha projektech s velkými společnostmi, nejvíce v Technických a IT oblastech. Proto rád promluvíme s technologicky schopnými... zobrazit nabídku»
Nenáročná brigáda, Planá, 85 Kč/hod.
Planá
dnes
- nástup možný IHNED - místo výkonu Planá - možnost i dlouhodobé spolupráce (po domluvě) - plat 85,-Kč/hod. - směny dle dohody (ranní... zobrazit nabídku»
Nenáročná brigáda, Kynšperk, 100 Kč/hod.
Kynšperk
dnes
- nástup možný IHNED - místo výkonu Kynšperk - možnost i dlouhodobé spolupráce (po domluvě) - plat 100,-Kč/hod. - směny dle dohody... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Mladí chtějí v práci hlavně pohodičku

Mají mladí lidé s čerstvými vysokoškolskými diplomy nereálné požadavky týkající se...

Šéf by vás šmírovat neměl, možná mu za to bude hrozit pokuta

Kontroluje vám šéf soukromé maily, telefonické hovory nebo vyzvídá podrobnosti o vašich...

Můžete si čerpat dovolenou jak chcete nebo vám ji určuje zaměstnavatel?

Léto - ideální čas pro čerpání dovolené ať ž kvůli počasí neb prázdninám dětí....

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace