Nabídka práce v Kutné Hoře (1072)

Hledáte práci v Kutné Hoře? Dobrá práce.cz je i v Kutné Hoře, stačí si jen vybrat z nabídky volných míst.

Kutná Hora
Servisní technik/elektrikář/instalatér
Nymburk, Kutná Hora, Říčany
před týdnem
Služební vůz, mobilní telefon. zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě
Kolín, Kutná Hora, Čáslav, Benešov
před 4 dny
- 70Kč/hod - flexibilní plánování směn - doprava na pracoviště a zpět zajištěna ZDARMA   TYP SMLUVNÍHO VZTAHU a) dohoda o pracovní... zobrazit nabídku»
Technolog tlakového lití
okres Kutná Hora
před 4 měsíci
Zajímavou práci ve stabilní společnosti Možnost odborného růstu a osobního rozvoje Odpovídající mzdové ohodnocení Firemní... zobrazit nabídku»
Project Leader
okres Kutná Hora
před 4 měsíci
Zajímavou práci ve stabilní společnosti Možnost odborného růstu a osobního rozvoje Odpovídající mzdové ohodnocení Firemní... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Operátor výroby cukrovinek
Kolín
včera
Nabízíme stabilní a dlouhodobou práci. Plat 70,-Kč/h čistého. Možnost zajištění ubytování. Výhodnější nákupy výrobků společnosti ... zobrazit nabídku»
Operátor aktivního telemarketingu 70,- až 140,- / hod.
Praha 9
včera
Možnost práce podle potřeby a vzájemné domluvy jen některé dny v týdnu, určitou část dne Možnost práce o víkendu nebo večer ... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Praha
včera
nabízíme jedinečnou možnost prodeje investičních kovů bez DPH, výborný servis, zahraniční společtnost možnost postavit si vlastní tým zobrazit nabídku»
Kvalitář
Nový Bydžov
včera
Zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti Příjemné pracovní prostředí a možnost růstu Odpovídající platové... zobrazit nabídku»
Promotér/Hosteska 23.000 Kč
Praha 1
včera
Základní plat 15.000Kč (po zkuš. době 20.000Kč)+ osobní ohodnocení, zodpovědnou práci, příjemné pracovní prostředí, práci v mladém a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce Agrobiosfer
Česká republika
včera
Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci v terénu Komunikace s agronomy, prezentace na seminářích Možnost pro vlastní odbornou realizaci... zobrazit nabídku»
Operátor / operátorka montážní linky
Slaný
před 2 dny
- Dostatečný čas na zapracování pod vedením zkušených školitelů - Příjemné a čisté pracovní prostředí - Dobré finanční... zobrazit nabídku»
Prodejce po telefonu
Praha
před 2 dny
Zaměstnání ve stabilní společnosti Zajímavou a různorodou práci Motivační finanční ohodnocení Úvodní zaškolení,... zobrazit nabídku»
IT specialista senior
Praha
před 3 dny
zázemí silné a stabilní české společnosti profesionální tým přátelské pracovní prostředí přístup k nejnovějším... zobrazit nabídku»
Specialista propagace –vyhledávání klienta
Wroclaw
před 4 dny
Nabízíme Zázemí firmy, která je na trhu devět let Práci, kde budete mít možnost se rozvíjet a realizovat své nápady Podporu v... zobrazit nabídku»
Servisní technik/elektrikář/instalatér
Nymburk, Kutná Hora, Říčany
před týdnem
Služební vůz, mobilní telefon. zobrazit nabídku»
Asistent/ka účetní
Říčany u Prahy
před týdnem
Fakturace, zadávání dokladů do účetního systému VARIO: faktury vydané, přijaté , zadávání a vedení pokladny. Připravování reportů... zobrazit nabídku»
Obchodník - poradce
Praha, Střední čechy
před týdnem
nabízíme časovou flexibilitu možnost práce i při zaměstnání možnost rozšířit služeby zaškolení, podpůrná školení výborný... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro softwarovou firmu
Práce v místě bydliště
tento měsíc
Staňte se součástí týmu společnosti ReeGO Development s.r.o. Jsme prosperující, ryze česká firma, které se v rámci konkurenčního... zobrazit nabídku»
Balení zboží
Modletice
včera
Hledáme pracovníky na dlouhodobou brigádu, jedná se o balení zboží, dle pokynu vedoucího a návodu, následné roztřídění a přípravu k... zobrazit nabídku»
Senior CNC programátor (20.000 - 35.000,- Kč)
Středočeský
včera
* práci ve stabilní společnosti * příjemné pracovní prostředí * zajímavé finanční ohodnocení * 13. plat a další benefity... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

přihlášení pro uchazeče  |  registrace