Nabídka práce v Plzni (1505)

Hledáte práci v Plzni? Dobrá práce.cz je i v Plzni, stačí si jen vybrat z nabídky volných míst.

Plzeň

Aktuálně nabízíme:

Operátor CNC stroje
Plzeň
- práci pro předního výrobce kancelářského nábytku - čisté pracovní prostředí - nástupní plat 25 000,- Kč - UBYTOVÁNÍ ZDARMA nebo příspěvek na bydlení 2100 Kč/měsíc - STRAVENKY za každou odpracovanou směnu v... zobrazit nabídku»
Asistent - pracovník studia
Plzeň, Praha , Brno
Hledáme kolegu-gyni na pozici Konzultant - asistent do našeho centra. Uplatnění není pro každého. Upřednostňujeme šikovné, pružné kolegy, kteří mají rádi aktivní život a jsou ochotni pomáhat lidem získat lepší... zobrazit nabídku»
Praktický lékař
Praha, Plzeň, Ostrava
- moderní ordinace v příjemném pracovním prostředí - nadstandardní mzdové ohodnocení - podpora celoživotního vzdělávání - možnost práce na HPP i částečný úvazek - minimalizace administrativy spojené s výkonem... zobrazit nabídku»
Výroba a kontrola plastů pro automobily-jen ranní
Plzeň
107,-/hod + 80,-Kč stravenky, stabilní práci na HPP, peníze každý pátek, firemní dopravu ZDARMA zobrazit nabídku»
Pracovník/ce skladu e-shopu 150,-/hod
Plzeň
150,– Kč/hod Práce v čistém moderním prostředí, manipulace s lehkým zbožím Příležitost podílet se na vzniku nového eshopu Možnost perspektivního zaměstnání ve společnosti se silným zázemím Přátelské... zobrazit nabídku»
Pracovník/ce skladu drogerie DM
Plzeň
18 000,- + příplatky + bonus za práci v neděli 2000,-/směna, 100,-Kč stravenka/den, dlouhodobou spolupráci na HPP (min 4 roky), peníze každý pátek (není podmínkou) zobrazit nabídku»
Pomocník ve skladu / vykládka zásilek
Plzeň
dnes
Hledáme vhodné uchazeče na pozici Pomocník ve skladu/vykládka zásilek. Náplní práce je vykládka, nakládka, pomocné skladové práce.... zobrazit nabídku»
Obchodník
Plzeň, Praha
dnes
Do našeho týmu v centru Plzně hledáme obchodníka, který nás bude podporovat a rozvíjet obchodní aktivity. Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Plzeňský a Jihočeský kraj
dnes
Pro našeho klienta, který se zabývá dovozem, distribucí a výrobou stavební chemie - lepidel, tmelů apod., hledáme vhodného kandidáta/ tku.... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Plzeňský a Jihočeský kraj
dnes
Pro našeho klienta, který se zabývá dovozem, distribucí a výrobou stavební chemie - lepidel, tmelů apod., hledáme vhodného kandidáta/ tku.... zobrazit nabídku»
Kontrola kvality - nové platové podmínky, nástup ihned
Plzeň
dnes
* hlavní pracovní poměr * NÁSTUPNÍ BONUS 1 000 Kč * mzda 100 Kč/hod. (80 + 20) - mzda až 160 Kč/ hod! * prémie dle výkonu až 40... zobrazit nabídku»
Seřizovač
Plzeň
dnes
- přestavby výrobních linek a jejich seřízení pro zajištění bezchybné výroby a přezkoušení funkce zařízení před zahájením série,... zobrazit nabídku»
Design konstruktér
Plzeň
dnes
- zajímavou práci na projektech pro letecký průmysl - možnost spolupráce s výrobci letadel a leteckými společnostmi - možnost rozvíjet... zobrazit nabídku»
Kontrolor jakosti - 2D a 3D měření
Plzeň
dnes
- Firemní stravování - Jazykové kurzy přímo ve firmě - Příspěvek na další vzdělávání, sport, kulturu - Pracovní dobu 7,5h denně... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality
Plzeň
dnes
- práci ve stabilní společnosti - pružná pracovní doba - možnost nástupu co nejdříve - pracovní poměr na dobu určitou s vyhlídkou na... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ
Plzeňsko
dnes
- zajímavé finanční ohodnocení s motivujícími složkami - nestereotypní práci v oblasti nových technologií - služební telefon -... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/-ka pro Plzeň, Rokycany a okolí
Plzeň
dnes
Co Vám nabízíme? * Zázemí stabilní české společnosti * Pracovní poměr na dobu neurčitou * Nadstandardní finanční ohodnocení +... zobrazit nabídku»
Práce ve skladu e-shopu 149,-/hod = 25000,- měsíčně
Plzeň
dnes
- práce na HPP s odměnou 25.000,- měsíčně - dlouhodobá brigáda na DPČ s odměnou 149,- hodina - střídavý provoz, případně pouze... zobrazit nabídku»
Technik - Plzeň a západní Čechy
Plzeň, západní Čechy
dnes
Pro našeho klienta - významnou telekomunikační společnost - hledáme pro oblast města Plzeň a západní Čechy vhodného kandidáta na pozici:... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Plzeň
dnes
HPP na dobu neurčitou Nástup možný ihned Odpovídající ohodnocení služební vozidlo notebook, mobil zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace