Nabídka práce v regionu Olomouc (volná místa 1666)

Olomouc a Olomoucký kraj patří mezi oblasti s největším zastoupením lidí bez práce. Nabídky práce pro Olomouc a okolí jsou značně omezené. Web Dobrá Práce.cz přesto nabízí volná místa nejen v Olomouci, ale i v dalších obcích celého kraje. Aktuálně pro oblast Olomouc a okolí nabízíme 1666 volných pracovních míst.

Olomoucký kraj

Aktuálně nabízíme:

Hledáme větší počet dělnic do výroby - 100 Kč,- čistého nástup.
Mladá Boleslav
nabízíme 100 Kč,- čistého nástupní hod./mzdu po zapracování až 110 Kč,- čistého od mistra 0 až 10 Kč, - k hodinové mzdě brutto příspěvek na bydlení 1000 Kč,- za každou sobotu 500 Kč, - + hodiny za směnu brutto... zobrazit nabídku»
Iqos Partner
Celá Česká republika
Co ti nabízíme? motivující finanční ohodnocení, budeš součástí světové změny, flexibilní pracovní dobu, kreativní práci s lidmi. zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Valašské Meziříčí
- Zálohový systém - Dlouhodobá spolupráce - Příspěvek na stravování - Příspěvek na ubytování - Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 13. plat) - Skvělé benefity pro každého zobrazit nabídku»
Směnový mistr ve výrobě (35.000 - 40.000 Kč)
Lanškroun, Hradec Králové, Pardubice
Směna nesměna, výroba je třeba. Hledáme zkušené pracovníky v automotiv nebo strojírenství, kteří dokáží vést tým a předat své zkušenosti kolegům. * odpovídající mzdové ohodnocení * odměna za plnou docházku (6... zobrazit nabídku»
Operátor výroby (19 - 25.000 Kč)
Praha, Brno, Olomouc
Máte praxi ve strojírenském průmyslu, nebo chuť naučit se něco nového? Umíte pracovat samostatně? Strojírenská firma s dlouholetou tradicí hledá kolegu do týmu. * 5 týdnů dovolené * smlouva na dobu neurčitou *... zobrazit nabídku»
Servisní technik (25 - 33.000 Kč)
Jihlava, Brno, Praha, Olomouc
Zajímáte se o nákladní automobily. Máte vystudovanou školu se strojírenským zaměřením? Mezinárodní společnost s moderním zázemím hledá servisního technika do týmu. * zajímavé mzdové ohodnocení * zázemí... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer ve stavebnictví (Z19754)
Olomoucký kraj
dnes
Obchodní manažer ve stavebnictví - obor lodžie a zahradní architektura (Haná) Úspěšná česká výrobní a stavební společnost ŽPSV a... zobrazit nabídku»
Horizontář (25 000 Kč – 35 000 Kč)
Uničov
dnes
stabilní zaměstnání za nadstandardní finanční ohodnocení možnost kariérního růstu (vlastní svářečská škola) výkonové bonusy... zobrazit nabídku»
Elektrikář ve stavební společnosti
Olomouc
dnes
Co Vám společnost nabídne? - Dlouhodobou spolupráci - Benefity v rámci kterých se k Vám dostanou stravenky či 25 dní dovolené   Místo... zobrazit nabídku»
Stavební elektrikář mohelnice 1 směna
Mohelnice
dnes
NABÍZÍME SUPERPRÁCI V ELEKTRU PRO TY CO NECHTĚJÍ STÁT NA MÍSTĚ Do stavební společnosti v Mohelnicii hledáme EKEKTRIKÁŘE- OBSLUHA... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora Přerov částečný úvazek
Přerov
dnes
Pro oddělení nákupu v Přerově hledáme spolehlivého člověka na ADMINISTRATIVNÍ PRÁCE Poloviční úvazek, Běžné administrativní... zobrazit nabídku»
Operátor drátěného programu až 145,-Kč/h
Olomouc
dnes
NEVÁHEJ A PŘIHLAS SE! OPERÁTOR DRÁTĚNÉHO PROGRAMU - TRVALÁ PRÁCE či brigáda na léto! Pro továrnu vyrábějící drátěný program ... zobrazit nabídku»
Konstruktér - junior (25.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Baví Vás pracovat v 3D a 2D programech, kde můžete využít svoji kreativitu a preciznost? Máte technické vzdělání a chcete pracovat v... zobrazit nabídku»
Elektrokonstruktér s NJ (30.000 - 40.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Máte zkušenosti s vytvářeními elektrických schémat? Rádi byste pracovali v oblast hi-tech výroby a měli možnost realizovat své nápady?... zobrazit nabídku»
Kvalitář-strojař s AJ/NJ (35.000 - 40.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Máte zkušenosti v oblasti kvality a jste vyučený strojař/ka? Domluvíte se německým jazykem a rádi hledáte řešení pro různé situace?... zobrazit nabídku»
Zámečník-svářeč na práci po ČR (24.000 - 33.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Nabízíme práci na pozici zámečník-svářeč na práci po ČR pro významnou společnost se sídlem v Olomouci. Vhodné i pro absolventa. *... zobrazit nabídku»
Řidič/ka sk. B
Olomouc
dnes
Pracovní náplň: rozvoz vzorků knih pro Knižní Klub po Olomouci a okolí. Nabízíme: fixní plat 18000 Kč/měsíčně (plat není závislý na... zobrazit nabídku»
Pracovník údržby zeleně
Šternberk
dnes
- práce v jednosměnném provozu - dlouhodobá spolupráce - výkonnostní prémie - zálohový systém zobrazit nabídku»
Zámečník
Olomouc
dnes
- stabilní práci pro renomovanou společnost - příjemné pracovní prostředí - práce v jednosměnném provozu - výkonnostní prémie -... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace