Nabídka práce v regionu Olomouc (volná místa 1534)

Olomouc a Olomoucký kraj patří mezi oblasti s největším zastoupením lidí bez práce. Nabídky práce pro Olomouc a okolí jsou značně omezené. Web Dobrá Práce.cz přesto nabízí volná místa nejen v Olomouci, ale i v dalších obcích celého kraje. Aktuálně pro oblast Olomouc a okolí nabízíme 1534 volných pracovních míst.

Olomoucký kraj

Aktuálně nabízíme:

Vedoucí týmu pro Olomouc, Prostějov a Přerov
Prostějov, Olomouc, Přerov
dnes
- Zajímavou práci, - zázemí silné mezinárodní skupiny, - možnost profesního růstu, - příležitost budovat svou karieru v rámci Allianz pojišťovny, a. s., - vynikající ohodnocení kvalitní práce, - finanční i... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - obsluha lisu
Lutín - Třebčín
dnes
Zázemí stabilní firmy, dobré platové ohodnocení, odvoz do práce i z práce, bonusy za docházku, možnost ubytování zobrazit nabídku»
Skladník - pro Hopi s.r.o. 100Kč až 120Kč/ h čistého
Jažlovice
dnes
Mzda 100 až 120 kč/ h čistého -týdenní zálohy -bonusové systémy -slevové kupony na potraviny -možnost ubytování + příspěvky na ubytování -Možnost práce na HPP i DPČ -práce v moderním skladu s využitím... zobrazit nabídku»
Zámečník/nástrojař
Choceň
včera
- první měsíc práce na DPČ, po 1 měsíci po zapracování na HPP - zálohy z výplaty - mzda v čistém 100,-Kč/hod. - příplatky za směny až 20Kč,-/hod. zobrazit nabídku»
Elektrikář - svozy zajišťujeme
Choceň
před 2 dny
- pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou - možnost předběžného seznámení se stroji v závodě - provádíme zaškolení - mzda v čistém 100,-Kč/hod. -... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Olomoucký
minulý měsíc
Benefity: - pět týdnů dovolené - finanční příspěvky na Vánoce a na dovolenou - odborné a jazykové vzdělávání - placené volno nad rámec pracovní doby v souvislosti s pracovní cestou - poukázky na sport, zdraví a... zobrazit nabídku»
Pracovník/pracovnice potravinářské výroby až 117 Kč/h.
Olomoucký
dnes
Job Description Pro našeho významného klienta se sídlem v Olomouci hledáme nové zaměstnance na pozici pracovník/pracovnice potravinářské... zobrazit nabídku»
Strategický / operativní nákupčí
okr. Olomouc
dnes
Zajímavé finanční ohodnocení 13. plat Cílové a výkonnostní odměny 5 týdnů dovolené Příspěvek na stravování ... zobrazit nabídku»
Tiskař na ofsetu (28.000 Kč) | super šance - nezmeškejte!
Olomouc
dnes
- místo je v přátelském kolektivu výrobní společnosti, která je velmi úspěšná - čekat na Vás bude moderní prostředí se špičkovým... zobrazit nabídku»
Obráběč na klasických strojích
Olomoucký
dnes
* Zázemí české firmy úspěšné i v zahraničí * Maximálně dvousměnný provoz * Bonusy ( osobní a firemní prémie, při nízké absenci... zobrazit nabídku»
Montér/svářeč ocelového potrubí (26. - 30.000 Kč)
Olomouc
dnes
Zajímáte se o práci montéra/svářeče pro ocelového potrubí? Znamená to cestování, práce venku a být často se svou "partou"... zobrazit nabídku»
Rozpočtář - dopravní stavby
Olomoucký
dnes
Benefity: * 13. mzda * mobilní telefon * notebook * stravenky/příspěvek na stravování * příspěvek na sport, kulturu a volný čas Zaujala... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Olomoucký
dnes
Benefity: Společnost nabízí opravdovou příležitost, nadstandardní ohodnocení a zaměstnanecké výhody,standardní benefity (příspěvky na... zobrazit nabídku»
Přípravář výroby (od 22.000 Kč) - super šance v Přerově
Přerov
dnes
- nabízíme příležitost těm, kteří chtějí pracovat v užším kolektivu, který je velmi přátelský - dáme Vám příležitost k... zobrazit nabídku»
Technická podpora zákazníků – spojení technických znalostí s AJ
Prostějov
dnes
- v každém případě velice příjemné prostředí moderní společnosti v Prostějově - v našem kolektivu panuje vždy dobrá nálada... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce / reprezentant - Olomoucký kraj
Mohelnice
dnes
Člen pojišťovací skupiny ERGO Versicherungsgruppe a dceřiná společnost největšího evropského specialisty na pojištění právní ochrany,... zobrazit nabídku»
Regionální obchodní zástupce - B2B segment
OLOMOUC
dnes
Hledáte smysluplnou a zajímavou práci, která se stane pro Vás zajímavým zdrojem příjmu? U nás nebude klepat na dveře starých babiček a... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Olomoucký kraj
dnes
zázemí stabilní společnosti s tradicí práci v jedinečném oboru motivující finanční ohodnocení bonusový program prostor pro... zobrazit nabídku»
Servisní technik
Olomoucký kraj
dnes
zázemí stabilní firmy motivující mzdové ohodnocení dle zkušeností a schopností závodní stravování, hrazené jazykové kurzy... zobrazit nabídku»
Nákupčí technického materiálu
Olomoucký kraj
dnes
zázemí stabilní firmy motivující mzdové ohodnocení - dle zkušeností a schopností dotované stravování hrazené jazykové kurzy... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Supermarkety budou mít o svátcích zavřeno. Libí se to zaměstnancům?

Poslanci definitivně rozhodli o zákazu prodeje ve větších obchodech během svátečních dnů....

Zlepší tykání vztahy na pracovišti?

Je lepší i v práci se všemi tykat nebo vykat? Asi se shodeme na tom, že záleží na firmě i...

Co už je sexuální harašení? Vtipy, poplácání nebo vyzývavé pohledy...

Dvojsmyslé vtipy, lichotky nebo třeba plácnutí po zadku. V našich zeměpisných šířkách se...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace