Nabídka práce v regionu Olomouc (volná místa 1630)

Olomouc a Olomoucký kraj patří mezi oblasti s největším zastoupením lidí bez práce. Nabídky práce pro Olomouc a okolí jsou značně omezené. Web Dobrá Práce.cz přesto nabízí volná místa nejen v Olomouci, ale i v dalších obcích celého kraje. Aktuálně pro oblast Olomouc a okolí nabízíme 1630 volných pracovních míst.

Olomoucký kraj
Brusič - slévarenský dělník
Olomouc 77900
dnes
- hlavní pracovní poměr se zkušební dobou 3 měsíce - 20 dnů placené dovolené v pracovním roku - 25 % příplatek za práci o víkendu (o víkendech se dělá zřídka, jen podle potřeb firmy) - 10% noční příplatek - 100... zobrazit nabídku»
Flexi práce doma.Hledáte extra příjem 5-15tis./měs.? Nebo změnu?
Celá Česká republika
dnes
Atraktivní obor i ohodnocení s možností výběru rozsahu činnosti. Vhodné pro ty, kteří hledají stálé a perspektivni uplatnění ať už na hlavní činnost či přivýdělek s volnou pracovní dobou. Přivýdělek 2-3 hodiny... zobrazit nabídku»
Flexi práce doma.Hledáte extra příjem 5-15tis./měs.? Nebo změnu?
Celá Česká republika
dnes
Atraktivní obor i ohodnocení s možností výběru rozsahu činnosti. Vhodné pro ty, kteří hledají stálé a perspektivni uplatnění ať už na hlavní činnost či přivýdělek s volnou pracovní dobou. Přivýdělek 2-3 hodiny... zobrazit nabídku»
Dělník/ce na obsluhu lisů- Ubytování zajišťujeme
Choceň
včera
- pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou - práci v týmu pro přední automobilky - zajišťujeme školení při nástupu - zálohy z výplaty - příplatky za... zobrazit nabídku»
Manažer logistických procesů do výroby (25.000 - 38.000 Kč)
Prostějov
minulý měsíc
* zázemí perspektivní a stále se rozsrůstající společnosti * možnost profesního růstu a každoroční navyšování mezd * školení v rámci zahraničí i v pracovní době * nadstandardní podmínky při služebních... zobrazit nabídku»
Servisní technik-mechanika s AJ (45.000 Kč)
Prostějov
minulý měsíc
* každoroční navyšování mezd až o 3% * až 25 dní dovolené * doba strávená na cestě se platí nad rámec zákoníku práce * příplatky za zásahy u zákazníka * školení v zahraničí i v ČR * závodní stravování *... zobrazit nabídku»
Správce do vodáckého kempu na Vltavě
Český Krumlov
dnes
Přijmu správce (muže) do vodáckého kempu v jižních Čechách. 25 000,-Kč čistého měsíčně. Nabízíme: ubytování zdarma, stravování,... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - odborný konzultant
Lhota u Příbramě
před 6 dny
Nadprůměrné platové ohodnocení Zajímavou individuální práci Prostor pro realizaci vlastní kariéry Pravidelný trénink... zobrazit nabídku»
Elektromontér
Jeseník
dnes
- stabilní zaměstnání v atraktivním odvětví - smlouva na dobu určitou s možností prodloužení - odpovídající finanční... zobrazit nabídku»
Balení výrobků, obsluha bal.linky
Hranice
dnes
Nabízíme Vám: Motivační bonusový systém Týden volna navíc (5 týdnů) Stravenky za odpracovaný den Volné víkendy!!! Čisté pracovní... zobrazit nabídku»
Řidič VZV, 100 Kč/h
Litovel
dnes
- práci ve stabilní společnosti - dobré mzdové ohodnocení - komfortní zázemí pro zaměstnance - možnost převodu na hlavní pracovní poměr zobrazit nabídku»
Obchodník/RMA technik - Olomouc (JPO01792)
Olomouc
dnes
* zázemí dynamické společnosti, jedničky na trhu v IT a internetovém obchodování * možnost získávání cenných zkušeností a praxe *... zobrazit nabídku»
Technolog lisování plastů
Uničov
dnes
Společnost Trenkwalder a.s. hledá pro svého významného klienta kandidáta/tku na pozici TECHNOLOG LISOVÁNÍ PLASTŮ. VAŠE NÁPLŇ... zobrazit nabídku»
Soustružník - obráběč kovů
Přerov
dnes
Benefity: - 5 týdnů dovolené - závoní stravování - bonusový systém - zvýhodněné volání - příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Programátor CNC
Přerov
dnes
Benefity: - 5 týdnů dovolené - příspěvky na stravu (závodní jídelna) - bonusový systém - zvýhodněné volání - příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Seřizovač optických strojů
Přerov
dnes
Benefity: - 5 týdnů dovolené - příspěvky na stravu (závodní jídlena) - bonusový systém - zvýhodněné volání - příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Nástrojař
Přerov
dnes
Benefity: - 5 týdnů dovolené - příspěvek na závodní stravování - zvýhodněné volání - příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Vedoucí galvanovny
Olomoucký
dnes
Benefity: - stabilní zázemí nadnárodní společnosti - příjemné a moderní pracovní prostředí - možnost dalšího vzdělávání, školení... zobrazit nabídku»
Operátor výroby v Přerově
Přerov
dnes
Benefity: - 5 týdnů dovolené - příspěvek na závodní stravování - bonusové ohodnocení - příspěvek na penzijní připojištění Zaujala... zobrazit nabídku»
SAP konzultant
Olomoucký
dnes
Benefity: * stabilní společnost a moderní technologie jak v oblasti konstrukce tak i výroby * možnost pracovat na mezinárodních projektech *... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Teambuilding je pro mě horor! Jak ho přežít?

Společně vyrazíme na výlet, budeme hrát hry, řekneme si, co si o sobě navzájem myslíme a na...

Jak je to vlastně s dovolenou? Může nám ji zaměstnavatel nařídit?

Blíží se léto a už jste docela unavení, tak jste si naplánovali zaslouženou dovolenou. Ale...

Rozmysleli jste si nástup do práce? Pozor, může vás to něco stát

Absolvujete několik kol výběrového řízení, přijímací pohovor a jste vybrán na pozici a s...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace