Nabídka práce v regionu Olomouc (volná místa 1646)

Olomouc a Olomoucký kraj patří mezi oblasti s největším zastoupením lidí bez práce. Nabídky práce pro Olomouc a okolí jsou značně omezené. Web Dobrá Práce.cz přesto nabízí volná místa nejen v Olomouci, ale i v dalších obcích celého kraje. Aktuálně pro oblast Olomouc a okolí nabízíme 1646 volných pracovních míst.

Olomoucký kraj

Aktuálně nabízíme:

Operátor výroby
Lutín - Třebčín
stabilní zázemí prosperující firmy dlouhodobá pracovní spolupráce práce není fyzicky náročná dobré finanční ohodnocení 90,- / 100,- na hod. zdarma doprava do práce i z práce čisté pracovní prostředí možnost... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce / reprezentant
celá ČR
Člen pojišťovací skupiny ERGO Versicherungsgruppe a dceřiná společnost největšího evropského specialisty na pojištění právní ochrany, hledá vhodného kandidáta na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / REPREZENTANT ... zobrazit nabídku»
Vedoucí support centra
Brno
Mzda záleží na Vašich znalostech, dovednostech a šikovnosti. Co Vám kromě mzdy nabídneme? - 24 dnů dovolené - 2 sick days - Stravenky v hodnotě 100 Kč - Práci v klimatizované kanceláři na ul. Horova -... zobrazit nabídku»
Elektrikár (m/ž) Nemecko, 13,10€ brutto/hod
Hannover a okolie
Spoločnosť Olympia Personaldienstleistungen GmbH obsadzuje pozíciiu: Elektrikár (m/ž) Popis práce: samostatné zapájanie a montáž skriňových rozvádzačov, rôznych E-komponentov a systémov podľa predloženej... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality (30.000 - 40.000 Kč)
Brno, Praha, Olomouc
Pro nadnárodní strojírenskou společnost hledáme inženýra kvality s praxí ve svém oboru. Nabízíme perspektivní pracovní prostředí, které Vám umožní růst a využít aktivně znalost anglického jazyka. * působení v... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - až 125Kč/h
Mladá Boleslav, Rychnov nad Knežnou
- Nástupní plat 90Kč/h - 125Kč/h - Možnost týdenních záloh - Hrazené ubytování a doprava - Zajištěné svozy zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel
Olomoucký
dnes
Dynamické pracovní prostředí Příspěvek na stravování Flexibilní pracovní dobu Notebook, telefon Automobil zobrazit nabídku»
Nakládka a vykládka zásilek
Olomouc
dnes
Hledáme vhodné pracovníky do skladu. Náplní práce je nakládka a vykládka zásilek z/do návěsů. Manipulace je ruční a pomocí paletového... zobrazit nabídku»
Pracovník/ce supermarketu
Olomouc
dnes
Hledáme spolehlivé brigádníky do supermarketu na různé pozice: pokladní, obsluha lahůdek, doplňovaní zboží. Požadujeme: průkaz pro... zobrazit nabídku»
Technolog junior (chemie)
Šumperk
dnes
Pro mezinárodní výrobní společnost exportující do zahraničí hledáme pro rozšíření týmu motivovaného absolventa. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě, 21000 Kč, ubytování n. úhrada jízdného (Jakr.)
Prostějov
dnes
mzda 125 Kč/hod. se zákonnými příplatky (21 - 25 tis. Kč) možnost týdenních záloh možnost přesčasů možnost ubytování včetně... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě, čistá práce po-pá, od 17000 Kč.+přípl. (Jakr.)
Prostějov
dnes
mzda 102Kč/hod. + příplatky možnost týdenních záloh možnost zajištění ubytování možnost poskytnutí příspěvku na ubytování ... zobrazit nabídku»
Dělník do výroby, 100 Kč/hod, lehká čistá práce (jakr.)
Prostějov
dnes
mzda 100 Kč/hod. (po zaučení navýšení) možnost týdenních záloh čisté a příjemné pracovní prostředí pravidelně se střídající... zobrazit nabídku»
Svářeč na svař. robotu 140Kč/hod.+ubytování, i absolvent (Jakr.)
Slaný u Prahy
dnes
mzda 140 Kč/hod. (24 - 25 000 Kč/měs.) možnost týdenních záloh na mzdu závodní stravování možnost ubytování pouze pracovní dny zobrazit nabídku»
Montážní dělník
Zlaté hory
dnes
Společnost si váží svých zaměstnanců a snaží se jim vytvořit takové podmínky, které přispívají k jejich spokojenosti, profesnímu... zobrazit nabídku»
Hledáme svářeče!
Zlaté hory
dnes
Společnost si váží svých zaměstnanců a snaží se jim vytvořit takové podmínky, které přispívají k jejich spokojenosti, profesnímu... zobrazit nabídku»
Hledáme elektrikáře!
Zlaté hory
dnes
Společnost si váží svých zaměstnanců a snaží se jim vytvořit takové podmínky, které přispívají k jejich spokojenosti, profesnímu... zobrazit nabídku»
Řidič – rozvoz zboží pro celou ČR - Olomouc
Olomouc
dnes
Pro našeho klienta, společnost podnikající v oblasti textilních služeb, hledáme vhodného kandidáta (m/ž) na pozici Řidič – rozvoz... zobrazit nabídku»
Prodejní asistent/ka City Olomouc
Olomouc
dnes
PRÁCE U NÁS JE JAKO KVALITNÍ BOTA, KTERÁ MÁ... - Solidní a pevnou podrážku = STABILNÍ ZÁKLADNÍ MZDA - Svršek z pružné kůže =... zobrazit nabídku»
Čistá výroba zdrav. pomůcek Hranice-od 17000+stravenky
Hranice
dnes
- Motivující finanční ohodnocení – základ 90 Kč/hod + nadstandardní příplatky za ODPOLEDNÍ i NOČNÍ! - Přesčasy se 100% příplatkem!... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace