Nabídka práce v regionu Olomouc (volná místa 1240)

Olomouc a Olomoucký kraj patří mezi oblasti s největším zastoupením lidí bez práce. Nabídky práce pro Olomouc a okolí jsou značně omezené. Web Dobrá Práce.cz přesto nabízí volná místa nejen v Olomouci, ale i v dalších obcích celého kraje. Aktuálně pro oblast Olomouc a okolí nabízíme 1240 volných pracovních míst.

Olomoucký kraj

Aktuálně nabízíme:

Zubní instrumentářka/zdravotní sestra
Brno
dnes
Stomatologická klinika Apollonia přijme do svého týmu zubní instrumentářku/zdravotní sestru na plný úvazek. Nástup možný dle dohody. CV pošlete, prosím, na uvedenou emailovou adresu. zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ka pro Olomouc
Olomouc
dnes
Co Vám nabízíme? * Zázemí stabilní české společnosti * Pracovní poměr na dobu neurčitou * Nadstandardní finanční ohodnocení + bonusy odpovídající Vašim výsledkům * Služební automobil a mobilní telefon (i k... zobrazit nabídku»
Řidič MKD garantovaný plat 40 000 – 48 000 Kč čistého
Popůvky u Brna
dnes
plat 40 000 – 48 000 čistého garantovaný výplatní termín moderní vozový park DAF XF 106 s kabinami super space a plachtovými třístrannými shrnovačkami příspěvek na pohonné hmoty a servis osobního vozidla ... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality s aj/nj (23 - 28.000 Kč)
Prostějovsko
včera
Máte blízko ke strojírenské výrobě a orientujete se dobře ve výkresové dokumentaci? Máte angličtinu alespoň na středně pokročilé úrovni a chtěli byste mít příježitost se v ní i nadále vzdělávat? Hledáte stabilní... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - Montážní delník
Olomouc 77900
před 2 dny
- práce na hlavní pracovní poměr - základní hodinová mzda 85 Kč v čistém - docházkový bonus - příplatek za svátek 100 % - příplatek za víkend 25% - příplatek za noční směnu 20 CZK / hod. - 20 dní placené... zobrazit nabídku»
Strojní (provozní) zámečník
Prostějov
před týdnem
* zajímavá, stabilní a motivující práce v rostoucí mezinárodní výrobní společnosti působící v automobilovém průmyslu * motivační finanční ohodnocení * pololetní finanční bonusy až do výše 13. mzdy * 5. týden... zobrazit nabídku»
Odborný pojišťovací / finanční poradce v ČSOB
Olomouc
dnes
Získání rozsáhlé praxe nejen pro absolventy, adaptační plán (podpora pro Vás v celkové výši 120 000Kč, klientský kmen, individuální... zobrazit nabídku»
Řidič návěsové soupravy cz-hamburg-cz
Brno
dnes
Hledáme jednoho řidiče na návěsovou soupravu pro stabilní přepravy do Hamburku, Bremerhavenu a zpět do ČR. Jedná se o kombinovanou přepravu... zobrazit nabídku»
Oblastní Manager
Morava
dnes
Vedle pestré a iniciativní činnosti s vlastní odpovědností Vám nabízí firma Boels dobré možnosti pracovního rozvoje a postupu ve stále... zobrazit nabídku»
Zubní instrumentářka/zdravotní sestra
Brno
dnes
Stomatologická klinika Apollonia přijme do svého týmu zubní instrumentářku/zdravotní sestru na plný úvazek. Nástup možný dle dohody. CV... zobrazit nabídku»
Kuchař / Kuchařka
Prostějov
před 4 dny
- Moderní pracovní prostředí, přátelský kolektiv - Odpovídající mzdové ohodnocení vč. firemních zaměstnaneckých benefitů zobrazit nabídku»
Číšník/servírka
Prostějov
před 4 dny
- Moderní pracovní prostředí, přátelský kolektiv - Odpovídající mzdové ohodnocení vč. firemních zaměstnaneckých benefitů zobrazit nabídku»
Recepční - hotelová
Prostějov
před 4 dny
- Moderní pracovní prostředí, přátelský kolektiv - Odpovídající mzdové ohodnocení vč. firemních zaměstnaneckých benefitů zobrazit nabídku»
Recepční
Velká Bystřice
před 4 dny
- Moderní pracovní prostředí v nově rekonstruovaném hotelu nedaleko Olomouce, přátelský kolektiv - Odpovídající mzdové ohodnocení vč.... zobrazit nabídku»
Lékař/lékařka
Brandýs nad Orlicí
minulý měsíc
Lékař/lékařka Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí přijme lékaře/lékařku do svého týmu. Požadujeme odbornou způsobilost k... zobrazit nabídku»
Brigáda vo výrobe
Olomoucký
dnes
Brigáda môže byť krátkodobá, no ak budete mať záujem, môžeme sa dohodnúť aj na dlhodobej spolupráci. zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě
Olomoucký
dnes
Ponúkame Vám  prácu na HPP ako i motivujúcu mzdu, ktorá sa skladá z pevnej a pohyblivej zložky. Pohyblivá zložka v sebe zahŕňa: - až 30%... zobrazit nabídku»
Stojírenský dělník - montáže
Olomoucký
dnes
Počas rannej smeny možnosť stravovania v závodnej jedálni. K hodinovej mzde príplatok: - za poobednú smenu - za nočnú smenu.   zobrazit nabídku»
Back END developer
Olomouc
dnes
- vývoj a úprava aplikací - vedení týmu externích developerů - oprava a revize chyb v aplikacích - prezentace aplikací firmením... zobrazit nabídku»
Dělník na montáže až 23 000 Kč
Olomouc
dnes
MONTÁŽNÍ DĚLNÍK KOVOVÝROBA Pro továrnu vyrábějící drátěný program v Olomouci hledáme zručné MONTÁŽNÍKY DO KOVOVÝROBY. Vaší... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Při pracovním pohovoru můžete klást otázky i vy. Jaké by měly být?

Na pracovních pohovorech se obvykle ptají personalisté nebo šéfové firmy. Někdy se ale stane,...

Zase pozdě? Naučte se chodit včas, pomůže vám to i v kariéře

Chodíte na schůzky pozdě? Škodíte sami sami sobě, na tom, jak řídíte svůj čas závisí...

Chcete cestovat i pracovat zároveň? Staňte se digitálním nomádem

Termín digitální nomád se začíná hodně skloňovat i v Česku. Jde o lidi, kteří nestojí o...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace