Nabídka práce v regionu Olomouc (volná místa 1724)

Olomouc a Olomoucký kraj patří mezi oblasti s největším zastoupením lidí bez práce. Nabídky práce pro Olomouc a okolí jsou značně omezené. Web Dobrá Práce.cz přesto nabízí volná místa nejen v Olomouci, ale i v dalších obcích celého kraje. Aktuálně pro oblast Olomouc a okolí nabízíme 1724 volných pracovních míst.

Olomoucký kraj

Aktuálně nabízíme:

Zákaznická podpora ve strojírenství (22.000 - 28.000 Kč)
Brno,Olomouc, Vyškov
Jsi holka nebo kluk to je prostě fuk, hlavně, že máš znalosti z oboru strojírentví. Přivítáme do týmu komunikativní osůbku s technickým myšlením, která dokáže zajistit mnoho důležitých věcí, které rozhodně nebudou... zobrazit nabídku»
Hledáme větší počet dělnic do výroby - 100 Kč,- čistého nástup.
Mladá Boleslav
nabízíme 100 Kč,- čistého nástupní hod./mzdu po zapracování až 110 Kč,- čistého od mistra 0 až 10 Kč, - k hodinové mzdě brutto příspěvek na bydlení 1000 Kč,- za každou sobotu 500 Kč, - + hodiny za směnu brutto... zobrazit nabídku»
Dělníci-operátoři výroby lisaři plastů
Choceň
- zajišťujeme školení při nástupu - pracovní oděv při nástupu - zálohy - příplatky za odpolední 15Kč/hod, odpolední 25 Kč/hod - možnost přesčasů - zajištěny svozy a ubytování zobrazit nabídku»
Psycholog
Praha a celá ČR
- dlouhodobá spolupráce na projektech psychodiagnostiky - možnost vypracovat se v oboru Psychometriky - možnost práce i na externí úrovni - dobré platové ohodnocení - možnost brigády při škole pro studenty Psychologie,... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC soustruhu (až 32.000 Kč)
Brno,Olomouc, Vyškov
Práší se tu na volný CNC stroj a to je škoda..Alespoň opírat by se o něj někdo mohl. Nabízíme práci ve větší moderním výrobní firmě nabízející stabilní zaměstnání a odpovídající platové ohodnocení. *... zobrazit nabídku»
Specialista/ka péče o zákazníky – Olomouc
Olomouc
Nabízíme: Skvělou startovní pozici v mezinárodní bance - u nás máte možnost nasbírat zkušenosti a dále se rozvíjet! Jistou fixní mzdu + motivující finanční ohodnocení Jednosměnný provoz, pracovní doba Po - Pá... zobrazit nabídku»
Brigáda administrativa
Olomouc
dnes
Nabízíme brigádu na 4 a víc hodin denně v Olomouci v kanceláři na Rooseveltově ulici. Předmětem jsou běžné kancelářské práce.... zobrazit nabídku»
Samostatný prodejce pro obchodování s hutními materiály - Lutín
Lutín
dnes
Pro našeho klienta, dceřinou společnost mezinárodního koncernu, zaměřující se na prodej a nákup hutnických výrobků, hledáme pro své... zobrazit nabídku»
Technik stavebních strojů s AJ
Olomoucký
dnes
Rozumíte těžební nebo důlní technice a jste cestovatelský typ člověka? Hovoříte také anglicky? Pak máme pro Vás ideální nabídku... zobrazit nabídku»
Obchodní technik - cesty do zahraničí
Olomoucký
dnes
Jste strojař či technik z jiného oboru, kterému nevadí si obléct montérky a fyzicky se podílet na montážích, na druhou stranu však... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Olomoucký
dnes
Máte zkušenosti jako elektromechanik, elektrotechnik či elektrikář? Není pro Vás problém pracovat ve třísměnném provozu? Máte... zobrazit nabídku»
Skladník/ce - výdělek až 34 000 Kč (OL), Kaufland,
Olomouc
dnes
Výdělek minimálně 22 000 Kč, dle výkonu i 34 000 Kč a více, smluvně garantovaný mzdový vývoj, 13. mzda dle kolektivní... zobrazit nabídku»
Operátor CNC strojů (20 000 Kč - 30 000 Kč)
Olomoucko
dnes
stabilní zaměstnání přímo pod strojírenskou společností výkonnostní bonusy příspěvek na dopravu závodní stravování 25 dní... zobrazit nabídku»
Pracovník na lakovně (21 000 Kč - 28 000 Kč)
Olomoucko
dnes
- stabilní zaměstnání přímo pod strojírenskou společností - 13. plat - nástupní bonus - výkonové bonusy - příspěvek na dopravu -... zobrazit nabídku»
Obchodník - junior makléř
Valašské Meziříčí, Olomouc
dnes
Možnost podílet se na budování pozice společnosti v regionu Účast na spolupráci s nejvýznamnějšími hráči na kapitálovém trhu v... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení nových projektů
Prostějovsko
dnes
- zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti s možností cestování - zajímavé finanční ohodnocení s variabilním bonusovým... zobrazit nabídku»
Výrobní elektrikář - prostějov
Jihomoravský, Olomoucký
dnes
Jste elektrikář z Prostějovska s platnou vyhláškou 50/1978 Sb., §6 a hledáte v této lokalitě dobře placené a stabilní místo? Máte-li... zobrazit nabídku»
Chceš si přivydělat? Brigáda právě ve Tvém městě!
Moravskoslezský a Olomoucký kraj
dnes
Nabízíme: Zázemí silné a stabilní společnosti Zaškolení zdarma Mladý kolektiv Kariérní růst Požadujeme: Dobré... zobrazit nabídku»
Prázdniny v Pardubicích s výdělkem. Bydlení zdarma
Pardubice
dnes
Prázdniny v Pardubicích, které Ti vydělají peníze Zajímavé finanční ohodnocení dlouhodobou brigádu - opakovaně/ dlouhodobě... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby automobilový průmysl - SK - plat 800 -850 EUR
Priemyslovy park Lozorno, Slovensko
dnes
- Výhodné platové podmínky 3,70 EUR/hod + prémie + 20% docházkový bonus. ----.Základní mzda 550 EUR + příplatky - Možnost ubytování... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace