Nabídka práce v regionu Ostrava (volná místa 1908)

Ostrava patří mezi regiony s nejvyšší nezaměstnaností v rámci celé republiky. Nabídky práce v regionu Ostrava a okolí jsou značně omezené. Přesto najdete na Dobrá Práce.cz volná místa jak v Ostravě, tak v rámci celého kraje. Aktuálně pro oblast Ostrava a okolí nabízíme 1908 volných pracovních míst.

Moravskoslezský kraj
Brusič - slévarenský dělník
Olomouc 77900
dnes
- práce na hlavní pracovní poměr v 2 směnném provozu - 20 dnů dovolené - 80 Kč / Nmh + 0 až 20 Kč prémie za normované plnění (norma plnění je minimálně 95 %) - 25 % příplatek za práci o víkendu (o víkendech se... zobrazit nabídku»
Certifikovaný pracovník
Praha, HK, Liberec, Plzeň, Brno, České B., Opava,...
dnes
* dlouhodobá a perspektivní spolupráce * finanční prémie * možnost ubytování a služebního vozu * zaškolení zobrazit nabídku»
Zápis a evidence odběrných míst
Hradec králové, Praha, ČB, Brno, Opava, Plzeň, Liberec
dnes
- služební vozidlo - finanční bonusy - kariérní růst - zázemí stabilní společnosti - možnost ubytování zobrazit nabídku»
Skvělá příležitost stabilní práce s ubytováním zdarma (operátor)
Vysočina
dnes
-možnost zálohy (po 1 odpracovaném týdnu) -ubytování zdarma/příplatek na bydlení (2.000 Kč) -vstupní prohlídka zdarma -závodní stravování -zázemí stabilní společnosti -práce na HPP (doba neurčitá) zobrazit nabídku»
Office Asistent Ostrava
Ostrava
před 4 dny
Baví Vás práce a komunikace s lidmi? Máte organizační schopnosti a jste pečlivá a důsledná? Hledáte dynamickou a samostatnou práci v mladém kolektivu? Máte aktivní přístup a empatické jednání? Chcete získat zkušenosti... zobrazit nabídku»
PLC programátor
Opavsko
před 4 dny
Benefity: * příspěvky na stravování * nadstandardní platové ohodnocení * účast na moderních projektech * možnost profesního růstu Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj... zobrazit nabídku»
Skladník / skladnice
Paskov
dnes
Společnost zabývající se výrobou alkoholických i nealkoholických výrobku a distribucí nápojů, minerálních vod, cukrovinek atd. Nabízí... zobrazit nabídku»
Servírka, obsluha,
Zátoň
dnes
Zavedený Vodácký Kemp Branná okr. Český Krumlov přijme na letní sezonu 2016 brigádníky zaměstnance na pozice: servírka obsluhu k... zobrazit nabídku»
Montážní pracovník/ce
Kopřivnice
dnes
- nástupní plat 80,- čistého/hod - příplatek 25% za přesčas, 10% za noční směny - příspěvek na dopravu dle lokality - možnost... zobrazit nabídku»
Aktuálně nabízíme práci z domu - poradce v oblasti wellness
Ostrava, Opava
dnes
Nabídka ________________________________________ - práce vedená z domu na hlavní (6-8 hodin) či vedlejší činnost (2-3 hodiny) - zázemí... zobrazit nabídku»
Švadlena/šička
Bernartice nad Odrou
dnes
- práci v příjemném prostředí a kolektivu - stabilní zaměstnání na HPP u předního výrobce českého oblečení - 1–2 směnný provoz... zobrazit nabídku»
Skladník/manipulant - Nový Jičín! Okamžité nástupy!
Nový Jičín
dnes
* práce v moderním prostředí * možnost dlouhodobé spolupráce * zázemí stabilní mezinárodní společnosti * propracovaný systém... zobrazit nabídku»
Seriózní práce v komorním call centru
Ostrava
dnes
- fixní garantovanou mzdu + měsíční bonusy až 80 % čisté mzdy - finanční a nefinanční soutěže - vstupní a pravidelná školení -... zobrazit nabídku»
Technický manažer (Facility a maintenance)
Moravskoslezský
dnes
Odpovídající finanční ohodnocení a manažerské benefity Nástup ihned zobrazit nabídku»
Specialista správy majetku - výtahář
Moravskoslezský
dnes
* Zázemí silné, dynamické a rozvíjející se společnosti * Prostor pro seberealizaci a osobní růst * Motivující finanční ohodnocení zobrazit nabídku»
Vedoucí manažer restaurace/jídelny Opava
Opava
dnes
- Motivující mzdové ohodnocení - Práci na hlavní pracovní poměr - Vzdělávání a školení v oblasti gastronomie - 13. mzda... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr (Bruntál)
Bruntál
dnes
- práci v perspektivní expandující společnosti, dlouhodobou jistotu práce a výdělku, moderní prostředí možnost odborného růstu -... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce (Fleetový prodejce)
Ostrava
dnes
Firemní automobil Firemní mobil Možnost půjčování např. užitkových firemních vozů se slevami Firemní dny (vyhlídkové lety... zobrazit nabídku»
Technolog senior (povrchová úprava/vstřikování plastů)
Moravskoslezský kraj
dnes
kariéru ve stabilní zahraniční společnosti vybavenost pracovišť při výrobě světlometů a zadních svítilen do automobilů, možnost... zobrazit nabídku»
Pracovník ve výrobě izolací - Ostrava
Ostrava
dnes
- 3 - směnný provoz - 80,-Kč/hod. + osobní ohodnocení až 1300,-Kč/měsíc + motivační bonus až 4945,-Kč/měsíc + příplatky dle ZP -... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Zlepší tykání vztahy na pracovišti?

Je lepší i v práci se všemi tykat nebo vykat? Asi se shodeme na tom, že záleží na firmě i...

Co už je sexuální harašení? Vtipy, poplácání nebo vyzývavé pohledy...

Dvojsmyslé vtipy, lichotky nebo třeba plácnutí po zadku. V našich zeměpisných šířkách se...

Musím brát služební telefon i po pracovní době?

Zaměstnavatel vám poskytne služební mobil a vy v podstatě ztrácíte svůj volný čas. I tak...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace