Nabídka práce v regionu Ostrava (volná místa 1980)

Ostrava patří mezi regiony s nejvyšší nezaměstnaností v rámci celé republiky. Nabídky práce v regionu Ostrava a okolí jsou značně omezené. Přesto najdete na Dobrá Práce.cz volná místa jak v Ostravě, tak v rámci celého kraje. Aktuálně pro oblast Ostrava a okolí nabízíme 1980 volných pracovních míst.

Moravskoslezský kraj

Aktuálně nabízíme:

Svářeč CO2 + odměna za nástup 5000Kč
Slaný
dnes
- zařizujeme ubytování + příspěvek na ubytování 3000 Kč - možnost 12 hod. směn - možnost záloh - příspěvek na závodní stravování zobrazit nabídku»
Elektroinstalatér,elektrikář Jižní Německo 1990 Eur brutto+diety
Jižní Německo
dnes
nadprůměrný plat od 1 990,00 eur brutto diety 940,00 eur netto měsíčně týdenní výplatu záloh německá pracovní smlouva, úvazek na dobu neurčitou tarifní zajištění platu (tarifní smlouva BAP/DGB) možnost... zobrazit nabídku»
Application Engineer - embedded SW
Rožnov pod Radhoštěm + home office
včera
Nabídka zaměstnavatele - Výborné zázemí pro vývojáře (technologické, časové) - Další odborné vzdělávání, spolupráce s mentory a špičkovými odborníky v oboru - Finanční ohodnocení se pohybuje dle... zobrazit nabídku»
Asistentka prodeje/ pokladní
Ostrava
před 4 dny
Firma ELMOT AUTO s.r.o. hledá do své provozovny v Ostravě asistentku prodeje náhradních dílů pro osobní automobily na HPP i částečný úvazek (brigádu). Požadujeme: - min. SŠ vzdělání s výučním listem - zkušenosti... zobrazit nabídku»
Operátor na výrobní lince - mzda 100 - 130Kč/hod, s ubytováním.
Prostějov
před týdnem
- zajišťujeme ubytování - možnost vyplácení záloh - dlouhodobá pracovní jistota zobrazit nabídku»
Tazatel- pracovník v terénu
Celá ČR
před 14 dny
Dlouhodobá spolupráce, stálý přísun práce i peněz zobrazit nabídku»
Zapisovatel odběrných míst / péče o zákazníky / řidič
Ostrava
dnes
Nástup ihned, zajímavé platové podmínky, automobil Octavie 3. generace i k soukromým účelům, možnost kariérního růstu, bonusy nad rámec... zobrazit nabídku»
Zubní instrumentářka/zdravotní sestra
Brno
dnes
Stomatologická klinika Apollonia přijme do svého týmu zubní instrumentářku/zdravotní sestru na plný úvazek. Nástup možný dle dohody. CV... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro Pneumatické prvky a systémy - region VČ SM
Východní Ćechy, Severní Morava
dnes
Společnost AVENTICS, původně Rexroth Pneumatics, je výrobce pneumatických komponent a systémů s celosvětovou působností a více než 2.000... zobrazit nabídku»
Vlastní podnikání - Italský luxusní second hand déjá Vu boutique
Moravskoslezský kraj
dnes
Nabízíme vlastní podnikání, zakoupením naší Franchisové pobočky Déjá Vu boutique. Jedná se o luxusní Second hand s italskou módou.... zobrazit nabídku»
Technik inženýringu
Dvorce
dnes
Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost, hledáme motivovaného uchazeče. Vaše náplň práce > komunikace a spolupráce s... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky
Dvorce
dnes
Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost, hledáme vhodného uchazeče. Vaše náplň práce > příjem objednávek,... zobrazit nabídku»
Technická podpora vývoje
Kopřivnice
dnes
Personální agentura Trenkwalder a.s. hledá pro svého klienta z Kopřivnice, mezinárodní výrobní společnost z automobilového průmyslu,... zobrazit nabídku»
Konstruktér vývoje
Kopřivnice
dnes
Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost z automobilového průmyslu, hledáme motivovaného uchazeče. Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Programátor zpracování obrazu
Ostrava
dnes
práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě, účast na zajímavých projektech, práci v dynamickém prostředí, možnost osobního... zobrazit nabídku»
Údržbář – Mošnov – až 27 000 Kč
Mošnov
dnes
Pro našeho významného klienta působícího v automobilovém průmyslu hledáme vhodné uchazeče do kmenového stavu na pozici údržbáře. ... zobrazit nabídku»
Zkušený nákupčí
Moravskoslezský
dnes
Nákup výrobního materiálu, vyjednávání podmínek, komunikace s dodavateli, firemní sourcing, mentoring méně zkušených kolegů. Tím se... zobrazit nabídku»
HR manažer
Moravskoslezský
dnes
Máte několikaleté zkušenosti z oblasti HR? Hovoříte plynně anglicky a máte velmi dobré znalosti pracovně- právního práva? Jste silná... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Moravskoslezský
dnes
Vzhledem k dynamickému růstu a rozšiřování společnosti vznikla potřeba zřídit novou pozici PLÁNOVAČ VÝROBY. Půjde především o... zobrazit nabídku»
Specialista integrace - finance a e-fakturace
Ostrava
dnes
Hovoříte plynně anglicky? Máte vystudovanou vysokou školu informačních technologií? Chcete pracovat v příjemném prostředí prosperující... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace