Nabídka práce v regionu Ostrava (volná místa 1870)

Ostrava patří mezi regiony s nejvyšší nezaměstnaností v rámci celé republiky. Nabídky práce v regionu Ostrava a okolí jsou značně omezené. Přesto najdete na Dobrá Práce.cz volná místa jak v Ostravě, tak v rámci celého kraje. Aktuálně pro oblast Ostrava a okolí nabízíme 1870 volných pracovních míst.

Moravskoslezský kraj

Aktuálně nabízíme:

Zubní instrumentářka/zdravotní sestra
Brno
dnes
Stomatologická klinika Apollonia přijme do svého týmu zubní instrumentářku/zdravotní sestru na plný úvazek. Nástup možný dle dohody. CV pošlete, prosím, na uvedenou emailovou adresu. zobrazit nabídku»
Šéfkuchař/ka - Kuchař/ ka - Pomocný kuchař/ka
Malá Morávka
dnes
Nabízíme: - Nadstandardní finanční hodnocení - Možnost ubytování - Solidní přístup - Možnost seberealizace - Zajímavá práce pro rozvíjející se resort. zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Lutín - Třebčín
dnes
stabilní zázemí prosperující firmy dlouhodobá pracovní spolupráce dobré finanční ohodnocení 90,- / 100,- na hod. zdarma doprava do práce i z práce čisté pracovní prostředí nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Svářeč CO2 + odměna za nástup 5000Kč
Slaný
dnes
- zařizujeme ubytování + příspěvek na ubytování 3000 Kč - možnost 12 hod. směn - možnost záloh - příspěvek na závodní stravování zobrazit nabídku»
Elektroinstalatér,elektrikář Jižní Německo 1990 Eur brutto+diety
Jižní Německo
dnes
nadprůměrný plat od 1 990,00 eur brutto diety 940,00 eur netto měsíčně týdenní výplatu záloh německá pracovní smlouva, úvazek na dobu neurčitou tarifní zajištění platu (tarifní smlouva BAP/DGB) možnost... zobrazit nabídku»
Tazatel- pracovník v terénu
Celá ČR
před 2 měsíci
Dlouhodobá spolupráce, stálý přísun práce i peněz zobrazit nabídku»
Zapisovatel odběrných míst / péče o zákazníky
Ostrava
dnes
- firemní vozidlo Octavie 3. generace i k osobním účelům - možnost vysokých výdělku až 32.000 měsíčně - profesionální zaškolení -... zobrazit nabídku»
Zubní instrumentářka/zdravotní sestra
Brno
dnes
Stomatologická klinika Apollonia přijme do svého týmu zubní instrumentářku/zdravotní sestru na plný úvazek. Nástup možný dle dohody. CV... zobrazit nabídku»
Šéfkuchař/ka - Kuchař/ ka - Pomocný kuchař/ka
Malá Morávka
dnes
Nabízíme: - Nadstandardní finanční hodnocení - Možnost ubytování - Solidní přístup - Možnost seberealizace - Zajímavá práce... zobrazit nabídku»
Servírka/Číšník - Barman/Barmanka
Malá Morávka
dnes
Nabízíme: Nadstandardní finanční hodnocení Možnost ubytování Trvalá nebo sezonní spolupráce Solidní přístup Možnost... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro Pneumatické prvky a systémy - region VČ SM
Východní Ćechy, Severní Morava
dnes
Výrobce pneumatických pohonů společnost AVENTICS (původně Rexroth Pneumatics) hledá kandidáta na pozici obchodního zástupce pro region... zobrazit nabídku»
Pracovník úklidu
Ostrava - Poruba
před 6 dny
Práci na hlavní pracovní poměr Práci na dvousměnný provoz (5.00 - 13.30; 8.30 - 17.00 hod.) Zázemí silné a stabilní společnosti zobrazit nabídku»
Pracovník obchodního oddělení - Rappa s.r.o.
Ostrava
před 14 dny
* zázemí stabilní české firmy s dlouholetou tradicí - již více než 25 let * zajímavou práci se zajímavým sortimentem (hračky/karneval)... zobrazit nabídku»
Obchodní oddělení
Nový Jičín
dnes
*zaškolení a pomocnou ruku do začátku *tablet a neomezené volání *pracovní doba pondělí až pátek *ohodnocení = fix + bonusy *firemní... zobrazit nabídku»
Tavič II.
Ostrava - Kunčice
dnes
Pro našeho klienta, působícího v těžkém hutním průmyslu hledáme vhodného kandidáta na pozici Tavič II. Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Řidič pracovních strojů - jeřábník specialista
Ostrava Kunčice
dnes
Pro našeho významného klienta, působícího v těžkém hutním průmyslu hledáme vhodného kandidáta na pozici Jeřábník specialista... zobrazit nabídku»
Strojník naražeč střídač
Ostrava - Kunčice
dnes
Pro našeho klienta, působícího v těžkém hutním průmyslu hledáme vhodného kandidáta na pozici Strojník naražeč Vaše náplň práce... zobrazit nabídku»
Dělník u výrobní linky
Dobrá u Frýdku Místku
dnes
Pro našeho klienta v Dobré u Frýdku-Místku hledáme vhodného kandidáta na práci i výrobní linky (plast) Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
3. tavič
Ostrava Kunčice
dnes
Pro našeho významného klienta, působícího v těžkém hutním průmyslu hledáme vhodného kandidáta na pozici Valcíř kovů Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Hutník vysokopecař - veronikář
Ostrava - Kunčice
dnes
Pro našeho významného klienta, působícího v těžkém hutním průmyslu hledáme vhodného kandidáta na pozici Koksař Vaše náplň práce... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace