Nabídka práce v regionu Ostrava (volná místa 1972)

Ostrava patří mezi regiony s nejvyšší nezaměstnaností v rámci celé republiky. Nabídky práce v regionu Ostrava a okolí jsou značně omezené. Přesto najdete na Dobrá Práce.cz volná místa jak v Ostravě, tak v rámci celého kraje. Aktuálně pro oblast Ostrava a okolí nabízíme 1972 volných pracovních míst.

Moravskoslezský kraj

Aktuálně nabízíme:

Kuchař/ka v Praze - nabízíme příspěvek na ubytování
Praha 4 - Michle
Práce na HPP v moderní samoobslužné restauraci na Praze 4 - Michle. Pro mimopražské uchazeče nabízíme příspěvek na ubytování v Praze. Nabízíme: - zázemí velké stabilní české společnosti, která se stará o... zobrazit nabídku»
Iqos Partner
Celá Česká republika
Co ti nabízíme? motivující finanční ohodnocení, budeš součástí světové změny, flexibilní pracovní dobu, kreativní práci s lidmi. zobrazit nabídku»
Svářeč CO2 + odměna za nástup 5000Kč
Slaný
- zařizujeme ubytování + příspěvek na ubytování 3000 Kč - možnost 12 hod. směn - možnost záloh - příspěvek na závodní stravování zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Lutín - Třebčín
stabilní zázemí prosperující firmy dlouhodobá pracovní spolupráce práce není fyzicky náročná dobré finanční ohodnocení 90,- / 100,- na hod. zdarma doprava do práce i z práce čisté pracovní prostředí možnost... zobrazit nabídku»
Frézař na CNC - dlouhodobě, zálohy, možnost ubytování
Letohrad
- stabilní zaměstnání na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo postupu na dobu neurčitou - pracovní oděv a obuv při nástupu - zálohy z výplaty - příplatky za směny až 20,-kč/hod - pojištění... zobrazit nabídku»
Vedoucí stavby
Brno
* 5 týdnů dovolené * Účast na zajímavých projektech * Možnost zvyšování kvalifikace * Příspěvek na sport a další benefity zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Ostrava
dnes
- Stabilní zaměstnání na HPP - Průměrná mzda po zapracování 22 000 Kč - Zázemí prosperující společnosti - Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Prodavačka
Bilovec
dnes
Prodavačka v prodejně Zdravé výživy Milota ve městě Bílovec. zobrazit nabídku»
Konzultant/kontultantka
Moravskoslezský
dnes
Máte obchodního ducha, nebojíte se pracovat s lidmi a jdete si za svým cílem? Hledáte zaměstnání, kde budete moci růst a překonávat... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu nákupu s AJ a NJ
Ostrava
dnes
hlavní pracovní poměr zázemí silné nadnárodní společnosti každodenní využití anglického jazyka příjemné pracovní prostředí v... zobrazit nabídku»
Umíte C++...Pojďte k nám
Ostrava
dnes
Bohužel od nás nedostaneš vlastní asistentku ani 100% home office, ale zaručujeme: - Plat na základě zkušeností - Můžeš získat praxi -... zobrazit nabídku»
SAP specialista ve výrobě(vhodné i pro absolventy)
Ostrava
dnes
Vhodnému kandidátovi zaručíme: – Plat na základě zkušeností – Čisté prostředí výrobní firmy - Můžeš získat praxi – Máme... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - strojírenská společnost v Ostravě
Ostrava
dnes
Velký potenciál kariérního i osobního růstu Kurzy AJ hrazené zaměstnavatelem 2x týdně - v rámci pracovní doby Nástup na dobu určitou -... zobrazit nabídku»
Konzultant/ka prodejny T-Mobile_mzda až 30000_různé lokality
Ostrava
dnes
* práce v partnerské společnosti T-Mobile * průměrná mzda 20 000 Kč- 35 000 Kč * práce na HPP v kmenovém stavu společnosti * kafeterie... zobrazit nabídku»
Staňte se součástí úspěšného týmu zákaznického servisu innogy!
Ostrava
dnes
*nástup přímo do kmenového stavu společnosti *propracovaný tréninkový plán se špičkami v oboru *mzdu ve výši až 21 000,-Kč +... zobrazit nabídku»
Úsek Kampaní a retencí v innogy hledá nové konzultanty!
Zlín
dnes
*nástup přímo do kmenového stavu společnosti *propracovaný tréninkový plán se špičkami v oboru *mzdu ve výši až 21 000,-Kč +... zobrazit nabídku»
Vedoucí mzdového oddělení
Moravskoslezský
dnes
Máte znalosti výrobního prostředí? Hovoříte anglickým jazykem? Máte zkušenost z vedoucího postu a legislativu v oblasti mezd máte v... zobrazit nabídku»
Java/C# developer - vedoucí týmu
Ostrava
dnes
Jste zkušeným programátorem? Máte předpoklad pro vedení týmu? Máte znalost Javy nebo .NET a kreativní myšlení? Pokud ano, ozvěte se nám... zobrazit nabídku»
Konzultant zákaznického centra- péče o stávající zákazníky
Karviná
dnes
Nástup přímo do kmene Práci na HPP v zákaznickém centru společnosti innogy Školení vedené opravdovými profesionály v oboru ... zobrazit nabídku»
Konzultant zákaznického centra- péče o stávající zákazníky
Opava
dnes
Nástup přímo do kmene Práci na HPP v zákaznickém centru společnosti innogy Školení vedené opravdovými profesionály v oboru ... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace