Nabídka práce v regionu Plzeň (volná místa 2170) - strana 10

Práce v regionu Plzeň už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší aktuální nabídky práce pro Plzeň a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Plzeňský kraj a okolí činí 2170 volných míst.

Plzeňský kraj

Aktuálně nabízíme:

Konstruktér - Plzeň
Pilsen
včera
Ať jste čerstvý absolvent či zkušený konstruktér, pojďte s námi vyvíjet a konstruovat automotive komponenty pomocí té nejmodernější... zobrazit nabídku»
Administrátor dodávek
Pilsen
včera
Vaším úkolem bude: - Denní kontakt se zákazníkem a mezinárodním týmem - Kontrola dat a stavu zásob - Zajištění plnění termínů -... zobrazit nabídku»
Credit Controller
Pilsen
včera
Máte ekonomický background, jste asertivní, analytický a nedělá vám problém práce s PC? Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici... zobrazit nabídku»
Technolog
Kladruby
včera
Staňte se součástí silné společnosti a realizujte se ve svém umu. Úkoly, které na Vás čekají: - Specifikace potřeb výrobního... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu
Rokycany
včera
* evidence přijatého a vydaného materiálu a statistickou evidenci skladového hospodaření * zodpovědnost za vedení týmu skladu a koordinaci... zobrazit nabídku»
Team leader ve výrobě (Rokycansko)
Rokycany
včera
* vedení přidělené části směny * ukládání výrobních úkolů podřízeným zaměstnancům * podílení se na opatřeních vedoucích ke... zobrazit nabídku»
Referent obchodního oddělení
Pilsen
včera
- administrativní práce v obchodním oddělení - zadávání a zpracovávání zakázek v interním systému - komunikace se zahraničními klienty... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Pilsen
včera
Máte zkušenosti v oblasti mzdového účetnictví, praxi z výrobní společnosti a přehled v oblasti příslušné legislativy? Pokud ano,... zobrazit nabídku»
EMS/BOZP specialista
Pilsen
včera
Setkali jste již v praxi s řízením bezpečnosti a životního prostředí ve výrobním závodě? Pokud ano a hledáte novou výzvu v úspěšné... zobrazit nabídku»
Elektroprojektant junior/senior
Pilsen
včera
Máte vystudovaný obor elektotechniky a chtěli byste začít získávat zkušenosti na pozici Elektroprojektanta. Pošlete nám životopis a... zobrazit nabídku»
Farmaceutický reprezentant 35-40 tis. Kč.
Pilsen
včera
Máte zkušenost s prodejem Rx či OTC produktů? Baví Vás komunikace s klienty a aktivní prodej? Pak hledáme právě Vás na pozici... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Tachov
včera
Máte zkušenosti z oddělení kvality ve výrobní společnsoti ? Nebojíte se nových výzev, chcete se stále učit a rozvíjet své schopnosti?... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér
Pilsen
včera
Baví vás konstrukce a ovládáte Catii, SolidWorks, SolidEdge nebo Inventor? Ať už máte zkušenosti nebo právě hledáte své první místo,... zobrazit nabídku»
PLC programátor
Pilsen
včera
Baví vás programování PLC. Chcete poznat svět a domluvíte se anglicky nebo německy. Pošlete nám svůj životopis. A co budete mít na... zobrazit nabídku»
Java Developer
Pilsen
včera
Ovládáte Javu a chcete se dále rozvíjet v oboru programování a vývoji. Zašlete nám svůj životopis. Budete mít na starosti: -... zobrazit nabídku»
C# vývojář/ka
Pilsen
včera
Máte už nějaké zkušenosti s vývojem v C#? Zašlete nám životopis a zkuste to s námi. Vaší náplní práce bude: - Vývoj SW v jazyce C# -... zobrazit nabídku»
PLC programátor - zajímavé ohodnocení
Pilsen
včera
Mate zkušenosti s programováním PLC? Domluvíte se anglicky a ve světě se neztratíte? Pošlete nám svůj životopis. Náplní vaší práce... zobrazit nabídku»
Konstruktéři junioři vítáni
Pilsen
včera
Láká vás práce KONSTRUKTÉRA? Přidejte se k nám. Baví vás konstrukce a ovládáte Catii, SolidWorks, SolidEdge nebo Inventor? Chcete pracovat... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Pilsen
včera
Jste zkušeným konstruktérem? Práce vás baví, naplňuje, ale už hledáte změnu? Můžou to být nové technologie, odvětví, produkt,... zobrazit nabídku»
Programátor robotů
Pilsen
včera
Jste fandou robotiky? Domluvíte se anglicky a jste cestovatel tělem i duší? Napište nám. Náplň vaší práce bude obsahovat: - Uvádění... zobrazit nabídku»

Čtěte

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace