Nabídka práce v regionu Plzeň (volná místa 2170) - strana 11

Práce v regionu Plzeň už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší aktuální nabídky práce pro Plzeň a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Plzeňský kraj a okolí činí 2170 volných míst.

Plzeňský kraj

Aktuálně nabízíme:

Plánovač výroby
Tachov
včera
Máte zkušenosti v oblasti plánování z výrobní společnosti? Jste motivovaný se prosadit, jste technicky zdatný a komunikativní člověk?... zobrazit nabídku»
Administrativa reklamací s angličtinou
Pilsen
včera
Co byste řekli administrativě, zpracovávání reklamací a financím? Máte dobrou angličtinu (úroveň B1/B2) a chuť pracovat v zákaznickém... zobrazit nabídku»
Plánovač/ka výroby
Bor
včera
Máte zkušenosti z výrobních společnosti z oddělení plánování? My zrovna někoho takového hledáme. Pošlete nám svůj životopis! Vaším... zobrazit nabídku»
Elektrikář - údržbář
Plzeň
včera
- jednosměnný provoz - stabilní zázemí významné české společnosti - zajímavou práci v perspektivním pracovním kolektivu -... zobrazit nabídku»
Řidič skupiny C, C+E (Z19833)
Plzeňský kraj
včera
Jsme silný a stabilně rostoucí dopravce s dlouholetou tradicí a hledáme zaměstnance pro nové pracovní pozice. Přijmeme na dlouhodobý a... zobrazit nabídku»
Manažér kvality
Plzeň
včera
* smlouva na dobu neurčitou * dlouhodobá spolupráce je prioritou pro naši společnost * možnost profesního růstu * týden dovolené... zobrazit nabídku»
Project Manager
Plzeň
včera
* smlouva na dobu neurčitou * dlouhodobá spolupráce je prioritou pro naši společnost * možnost profesního růstu * týden dovolené... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Plzeň
včera
* PRÁCI NA HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR * 25 DNŮ DOVOLENÉ * 2KRÁT ROČNĚ FINANČNÍ BONUS * PŘÍSPĚVEK NA PENZIJNÍ PŘIPOJIŠTĚNÍ NEBO... zobrazit nabídku»
Head of Plant QUA
Rokycany
včera
* práce ve stabilní společnosti * odpovídající platové ohodnocení * stabilní zaměstnání * možnost rozvoje * rozmanité firemní... zobrazit nabídku»
Asistentka jednatele společnosti
Plzeň
včera
- Zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti - 5 dní dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění - Firemní... zobrazit nabídku»
Project manager
Plzeňský
včera
- zázemí významné nadnárodní strojírenské společnosti působící na českém i zahraničním trhu - prostředí unikátní výroby velkých... zobrazit nabídku»
Vedoucí nákupu pro výrobu
Plzeň
včera
Zajímavou práci v globální nadnárodní společnosti Možnost profesního růstu a seberealizace Příležitost služebních cest do... zobrazit nabídku»
Super peníze na nenáročné brigádě
Plzeň
včera
Za Vaši práci Vás odměníme až 120,-Kč/hod. Dopravu Vám zajistíme na každou směnu zdarma. Samozřejmě budeme rádi, pokud budete mít... zobrazit nabídku»
Odbavovač zásilek - skvělá příležitost
Bor u Tachova
včera
- zajímavou, samostatnou a různorodou práci v mezinárodní společnosti - pracovní poměr na dobu neurčitou - atraktivní balíček benefitů... zobrazit nabídku»
Svářeč EN 111 - Sokolov
Sokolov
včera
- nástup možný začátkem srpna - doba trvání práce: 2 až 3 týdny - dvousměnný provoz - ubytování zdarma zobrazit nabídku»
Operátor výroby - 23 000,- hrubého měsíčně
Plzeň
včera
měsíční výdělek 23 000,- hrubého nástupový bonus 5 000,- hrubého 50 Kč za každou přesčasovou hodinu 13. a 14. plat možnost... zobrazit nabídku»
Operátor výroby 25 dní dovolené,měsíční výdělek 24 000,- čistého
Nová Hospoda, Bor u Tachova
včera
25 dní dovolené ročně měsíční výdělek 24 000,- čistého mimořádně vysoké příplatky stravu na pracovišti zdarma ubytování v... zobrazit nabídku»
Mobilní nákupčí automobilů – Plzeň
Plzeň
včera
* průměrný výdělek na této pozici: 30 000 – 45 000 tis. * firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou apod. * propracovaný... zobrazit nabídku»
Dělník do kovovýroby
Přeštice
včera
Do naší společnosti zabývající se kovovýrobou hledáme zdatné kandidáty na pozici Dělník do výroby. Nabízíme Vám: Práci na HPP na... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Domažlice
včera
Vyhovuje Vám volnost a samostatnost v rozhodování? Vadí Vám sedět celé hodiny na poradách, které nikam nevedou? Dokážeme Vám, že jsme... zobrazit nabídku»

Čtěte

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace