Nabídka práce v regionu Plzeň (volná místa 2524) - strana 11

Práce v regionu Plzeň už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší aktuální nabídky práce pro Plzeň a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Plzeňský kraj a okolí činí 2524 volných míst.

Plzeňský kraj

Aktuálně nabízíme:

Talent Sourcer / Researcher / Lovec Talentů
Pilsen
před 2 dny
Láká Tě svět recruitmentu, HR a chceš se stát profíkem v moderním oboru, který hraje nepostradatelnou roli v rámci náboru zaměstnanců?... zobrazit nabídku»
BOZP manažer
Tachov
před 2 dny
Máte zkušenosti na pozici Manažera BOZP? My zrovna jednoho hledáme! Chtěli byste vést projekty v odvětví BOZP, komunikovat s dodavateli,... zobrazit nabídku»
Provozní údržbář
Tachov
před 2 dny
Jste kutil od přírody, vyznáte se a máte chuť se ještě něčemu přiučit? Pak není na co čekat. Zašlete nám svůj životopis. Vaší... zobrazit nabídku»
Teamleader
Tachov
před 2 dny
Máte zkušenosti s vedením týmu? Jste rozený Teamleader? Máte praxi v oblasti automotive a zrovna hledáte změnu? Pošlete nám svůj... zobrazit nabídku»
Technický nákupčí - Tachov
Tachov
před 2 dny
Máte zkušenosti s nákupem? Nedělá vám problém strategické a operativní myšlení? Domluvíte se bez problémů německy? Pošlete nám... zobrazit nabídku»
Specialista podpory prodeje
Pilsen
před 2 dny
Pohybujete se v prostředí Customer service nebo E - Business? Chcete pracovat v mezinárodním odvětví? Mluvíte plynně anglicky, ovládáte SAP... zobrazit nabídku»
Konstruktér (absolventi vítáni)
Pilsen
před 2 dny
Hledají se KONSTRUKTÉŘI!!! Baví vás konstrukce a ovládáte Catii, SolidWorks, SolidEdge nebo Inventor? Chcete pracovat ve společnosti, která... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis s AJ (Rokycansko)
Rokycany
před 2 dny
* denní komunikace se zákazníky, v případě problémů hledání vhodného řešení * správné a efektivní vyřizování objednávek od... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr - Plzeň - nově
Pilsen
před 2 dny
Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů v nově plánovaném vývojovém centru ( ve výrobní společnosti ) v Plzni... zobrazit nabídku»
Personalista
Holýšov
před 2 dny
* SŠ (VOŠ/VŠ výhodou) * praxe v personalistice, nejlépe ve výrobní společnosti * znalost sytému SAP výhodou * zkušenost s náborem *... zobrazit nabídku»
Manager Plánování - Plzeň
Pilsen
před 2 dny
Máte zkušenosti s plánováním výroby? Umíte anglicky? Chcete pracovat pro stabilní a mezinárodní společnost? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr / technolog
Stříbro
před 2 dny
* tvorba kusovníků * pracovních plánů, příprava výroby * zavádění nových projektů * optimalizace běžících projektů. zobrazit nabídku»
Logistický specialista
Tachov
před 2 dny
- Zajišťuje včasnost dodavek pro zákazníky, včasné zprostředkování, dostupnost materiálu - Udržuje rovnováhu dostupného materialu,... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr
Bor
před 2 dny
Vaším úkolem bude: - zavádět nově vyvinuté procesy do výroby - snižovat odchylky ve výrobním procesu - tvořit lay-out a zodpovídat za... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Pilsen
před 2 dny
***HLEÁME SPECIALISTU NÁKUPU DO PRESTIŽNÍ STROJÍRENSKÉ SPOLEČNOSTI*** Vaším hlavním úkolem bude: - nakupování přidělených položek... zobrazit nabídku»
Skladník
Plzeň-Úherce
před 2 dny
- placené přesčasy - 50 Kč stravenka za odpracovaný den - výkonnostní bonusy - výplatní termín 15. den v měsíci - doprava zdarma -... zobrazit nabídku»
Operátor Kvality + Nástupní bonus 10.000,- Kč!
Plzeň
před 2 dny
při rychlém nástupu bonus 10.000,- Kč!!! možnost realizovat se a růst v prostředí nadnárodní společnosti pozitivní firemní... zobrazit nabídku»
Operátor výroby automobilových sedaček
Plzeň
před 2 dny
NABÍZÍME: Základní mzda od 22 000,-Kč hrubého/měsíc Příplatky za víkendové směny (nad rámec zákoníku práce), noční směny,... zobrazit nabídku»
Prodavačka
Švihov
před 2 dny
Nabízíme Vám zajímavou a různorodou práci se zajímavými benefity: - zázemí úspěšné české firmy - práci v blízkosti Vašeho domova;... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní - exklusivní příležitost
Plzeňský kraj
před 2 dny
- práci v centru plzně - zázemí velké mezinárodní společnosti - roční finanční bonus - přátelský kolektiv - pozitivní firemní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace