Nabídka práce v regionu Plzeň (volná místa 2336) - strana 3

Práce v regionu Plzeň už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší aktuální nabídky práce pro Plzeň a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Plzeňský kraj a okolí činí 2336 volných míst.

Plzeňský kraj

Aktuálně nabízíme:

Credit controller s AJ, NJ
Plzeň
dnes
- Dotované stravování v objektu (55% ceny teplého jídla) - Mobilní telefon - Příspěvek na penzijní připojištění - Pozitivní firemní... zobrazit nabídku»
Team Leader Sales Order Administrator
Plzeň
dnes
- Dotované stravování v objektu (55% ceny teplého jídla) - Mobilní telefon - Příspěvek na penzijní připojištění - Pozitivní firemní... zobrazit nabídku»
Elektromontáž dílů el. zubních kartáčků
Kaznějov
dnes
stabilní práci na HPP, mzda 17 000,- Kč + 80,-Kč stravenka/den, 25 dní dovolené, dopravu na trase Plzeň - Kaznějov zdarma nebo příspěvek na... zobrazit nabídku»
Operátor/ka telefonní linky
Plzeň
dnes
Hledáme šikovné komunikativní pracovníky na telefonický průzkum trhu a veřejného mínění. Požadujeme: znalonst práce na PC,... zobrazit nabídku»
Generální ředitel pro strojírenskou společnost
Plzeň
dnes
Nabízíme: · manažerskou smlouvu , firemní automobil, notebook, mobilní telefon · flexibilní pracovní dobu · příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel pro strojírenskou společnost
Plzeň
dnes
Nabízíme: · manažerskou smlouvu, firemní automobil, notebook, mobilní telefon · flexibilní pracovní dobu · příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Administrativa / zákaznický servis
Plzeň - město
dnes
Máte chuť, zápal a velké pracovní nasazení? Ovládáte cizí jazyky a chcete mít jistotu, že je opravdu využijete? Potom nám pošlete svůj... zobrazit nabídku»
Finanční Controller
Plzeň - město
dnes
Vyznáte se ve finančním controllingu, máte dostatečnou praxi a ještě ovládáte anglický jazyk? Pak jste to vy, koho hledáme. Pošlete nám... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník pro Francii
Plzeň - město
dnes
Umíte výborně francouzsky a chtěli byste využívat jazyk i v práci? Potom není na co čekat. Vaším úkolem bude: - Administrativní... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník pro Německo
Plzeň - město
dnes
Umíte výborně německy a chtěli byste využívat jazyk i v práci? Potom není na co čekat. Vaším úkolem bude: - Administrativní činnost... zobrazit nabídku»
HR generalista
Tachov
dnes
Chcete se realizovat v oblasti HR a hovoříte anglicky? Pro našeho klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici HR Generalista ! Náplň... zobrazit nabídku»
Materiálový disponent
Plzeňsko
dnes
- Práci ve stabilní mezinárodní společnosti - Dobré platové ohodnocení - Měsíční bonusy - 5 týdnů dovolené - Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Pomocný zámečník - finisher
Štěnovice
dnes
- dlouhodobá práce na HPP - jednosměnný provoz (výjimečně dvousměnný - po domluvě) - v případě potřeby zajistíme ubytování - po... zobrazit nabídku»
Technik - Plzeň a západní Čechy - 4291
Plzeň, západní Čechy
dnes
Pro našeho klienta - významnou telekomunikační společnost - hledáme pro oblast města Plzeň a západní Čechy vhodného kandidáta na pozici:... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2
Kralovice
dnes
- dlouhodobá práce na HPP - dvousměnný provoz - v případě potřeby zajistíme ubytování zdarma! - po odpracování 1 týdne zaměstnancům... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Plzeň
dnes
- dlouhodobá práce na HPP - dvousměnný provoz - v případě potřeby zajistíme ubytování - po odpracování 1 týdne zaměstnancům... zobrazit nabídku»
Svářeč se státními zkouškami
Plzeň
dnes
- dlouhodobá práce na HPP - třísměnný provoz - v případě potřeby zajistíme ubytování - po odpracování 1 týdne zaměstnancům... zobrazit nabídku»
Elektromechanik - brzdové systémy
Plzeň - Černice
dnes
- dlouhodobá práce na HPP - dvousměnný provoz - v případě potřeby zajistíme ubytování - po odpracování 1 týdne zaměstnancům... zobrazit nabídku»
Strojní zámečník - montáž pantografů
Plzeň
dnes
- dlouhodobá práce na HPP - jednosměnný provoz - v případě potřeby zajistíme ubytování - po odpracování 1 týdne zaměstnancům... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodejny
Kolinec
dnes
Nabízíme Vám zajímavou a různorodou práci se zajímavými benefity: - zázemí úspěšné české firmy - práci v blízkosti Vašeho domova;... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace