Nabídka práce v regionu Střední Čechy (volná místa 2980)

Práce v regionu Střední Čechy už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší aktuální nabídky práce pro Střední Čechy a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Středočeský kraj a okolí činí 2980 volných míst.

Středočeský kraj

Aktuálně nabízíme:

Dělník na montáži
Praha
* Možnost zvyšování kvalifikace a následného kariérního postupu * Práce na zajímavých projektech * 5 týdnů dovolené * Proplácení cestovních náhrad * Příspěvek na sport * Levnější tarif od mobilního operátora... zobrazit nabídku»
Manažer pro novou pobočku
České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Jindřichů Hradec,...
- nejvyšší platové ohodnocení v oboru díky 20leté historii firmy a silným zahraničním partnerům Vienna Insurance Group - počáteční ohodnocení cca. 30.000Kč (manažerská pozice) nadstandardní provize z výkonu kolektivu... zobrazit nabídku»
Práce, u který můžete i sedět - 90 Kč,- čistého nástup.
Mladá Boleslav
možnost dopravy zdarma v rámci Mladé Boleslavi a blízkeho okolí ubytování příspěvku na ubytování 1000 Kč,– čistého nástupu ihned čerpání záloh kariérního růstu zobrazit nabídku»
Expert slévání hliníku /k dispozici odborník po dobu 1 roku/
Velká Dobrá
Ráda bych Vám nabídla pracovní pozici Experta slévání hliníku v rámci rozšíření technologie stávající výroby. Jedná se o rodinnou společnost stabilně prosperující v ČR již 20 let a nyní v rámci zefektivnění... zobrazit nabídku»
Customer quality Engineer
Liberec - W
5 týdnů placené dovolené, pružná pracovní doba (7,5hod/den), dotované závodní stravování, závodní lékař, zdravotní preventivní program, vzdělávací program, jazykové vzdělávání, roční bonus ve výši 0 - 150%... zobrazit nabídku»
Kuchař/šéfkuchar pro firemní restauraci
Praha
- práce v etablované společnosti - vzdělávání a profesní rozvoj (možnost získat certifikát programu Kulinářského umění, výuka cizích jazyků) - motivující platové podmínky - práce je na HPP, seriózní pracovní... zobrazit nabídku»
Doplňování zboží, 115 Kč/h, Neratovice
Neratovice
dnes
* smlouva na DPČ * 115 Kč/ h plus příplatky * nový moderní obchod s příjemným kolektivem * lokalita Neratovice * pracovní doba: 17-01 zobrazit nabídku»
Strojírenský technolog
Středočeský
dnes
Pro našeho klienta, společnost vyrábějící ocelové konstrukce, tlakové nádrže, nádrže na naftu hledáme kandidáty na pozici Strojírenský... zobrazit nabídku»
Konstruktér s ubytovaním
Středočeský
dnes
Pro našeho klienta, společnost vyrábějící ocelové konstrukce, tlakové nádrže, nádrže na naftu hledáme kandidáty na pozici... zobrazit nabídku»
Koordinátor s polštinou
Středočeský
dnes
Job Description Randstad byl založen v roce 1960 a dnes je druhým největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má... zobrazit nabídku»
Svářeč EN 111 - montáže na vys. pecích - 170 Kč/h čistého
Ostrava
dnes
- školení na práci ve výškách - ubytování zdarma v areálu podniku - motivující finanční ohodnocení - vyplácení záloh - výborná... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce/Odborný poradce
Středočeský kraj
dnes
práce na HPP v zavedené společnosti s působností v celé ČR a dalších zemích Evropy, finanční ohodnocení 34 – 40tis. Kč (po zkušební... zobrazit nabídku»
Expedient na noční vychystávání zboží v Plzni
Plzeň
dnes
95–110 Kč čist./hod Možnost týdenních záloh Dlouhodobou spolupráci zobrazit nabídku»
Montážní dělník - práce s ručním nářadím - 20 000 Kč
Dobříš u Příbrami
dnes
- stabilní zaměstnání na pracovní smlouvu (práce na HPP) - motivující mzdu - začínáte na 110 Kč/hod v čistém - 5 týdnů dovolené -... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2 - od 170 Kč/hod v čistém - Dobříš u Příbrami
Dobříš
dnes
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - motivující mzda - nástup za 170 Kč/h v čistém - možnost přesčasů - stravenky 50... zobrazit nabídku»
Procesní technik
Kladno
dnes
Zaměstnání v silné mezinárodní společnosti Jednosměnný provoz Nástup ihned neboli dohodou Mobil, stravenky, dovolená navíc... zobrazit nabídku»
Logistik plánovač až 28.000Kč!
Jažlovice
dnes
*HPP na dobu neurčitou u stabilní společnosti *Základní mzda 24.000 Kč + bonusy až 3700Kč *Stravenky *Bohatý balíček dalších... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Mladá Boleslav - Řepov
dnes
- Nástupní plat 95Kč/h čistého - Po zapracování 100Kč/h čistého - Možnost týdenních záloh - Příspěvek na ubytování a dopravu zobrazit nabídku»
Výrobní teamleader až 29 000 Kč! , Brandýs nad Labem
Brandýs nad Labem
dnes
* Zajímavé finanční ohodnocení, 22 000 – 29 000 Kč měsíčně * Bonusy za docházku, výkon a další odměny * Stravenky, 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Směnový elektrikář
Rakovník
dnes
Zázemí úspěšné, rozvíjející se společnosti Práci na HPP Nástup ihned neboli dohodou Odpovídající finanční ohodnocení ... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace