Nabídka práce v Trutnově (856)

Hledáte práci v Trutnově? Dobrá práce.cz je i v Trutnově, stačí si jen vybrat z nabídky volných míst.

Trutnov

Aktuálně nabízíme:

Lean Specialista
okres Trutnov
dnes
Pracovní nabídka Významná nadnárodní výrobní společnost sídlící v okrese Trutnov hledá vhodné kandidáty na pozici LEAN... zobrazit nabídku»
Testovací inženýr
okres Trutnov
dnes
Pracovní nabídka Orientujete se v elektronických obvodech? Mluvíte anglicky alespoň komunikativně? Chcete pracovat v nadnárodní... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů
okres Trutnov
dnes
Pracovní nabídka Máte vzdělání technického směru? Ovládáte AJ? Tak hledáme právě Vás! Pro našeho klienta, který se pohybuje v... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor/-ka
Trutnov
dnes
Jsi aktivní a nebojíš se komunikovat? Potom je práce právě pro Tebe. Pro našeho významného klienta, se sídlem v Trutnově, hledáme... zobrazit nabídku»
Technolog v automotive
Trutnov
dnes
Chcete se stát součástí moderní české společnosti se sídlem v Trutnově? Chcete být součástí týmu zajímavých lidí? Lákají Vás... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Trutnov
dnes
Máte VŠ/SŠ technického zaměření? Mate praxi v oblasti kvality a rádi byste své zkušenosti uplatnili v mezinárodní společnosti? Hledáte... zobrazit nabídku»
Area Sales Manager pro CEE
Trutnovsko
dnes
- podmínky odpovídající pozici - příležitost podílet se na mezinárodní expanzi tradiční české firmy - firemní benefity - dlouhodobý... zobrazit nabídku»
Obchodní poradce, klientský servis. Vysoké výdělky!
Trutnov, Náchod, Hradec Králové, Rychnov nad Kněžnou,...
dnes
Nabízíme: · Práci a jistotu v prosperující a stabilní společnosti, působící na trhu přes 20 let · Nejvyšší finanční ohodnocení na... zobrazit nabídku»
Příležitost pro auditory kvality, až 40 000 Kč
Trutnov
včera
Máte zkušenost s oblastí kvality ve výrobní společnosti, disponujete znalosti ISO TS 16949 či VDA 6.3? Láká Vás pracovat v týmu... zobrazit nabídku»
Skvělá příležitost pro kvalitáře
Trutnov
včera
POZOR!! Máme tu výjimečný nábor do oblasti kvality i pro absolventy!! Máte zájem se stát členem týmu mezinárodní výrobní firmy v... zobrazit nabídku»
Hledáme kvalitáře, až 45 000 Kč
Trutnov
včera
Máte profesní zkušenost jako „kvalitář“ ve výrobní společnosti a chcete se nadále v této oblasti realizovat? Případně jste pracoval/a... zobrazit nabídku»
Technolog, i absolventi
Trutnov
včera
Máte zájem se stát členem týmu mezinárodní výrobní firmy v krásném prostředí Krkonoš, která si zakládá na nejmodernějších... zobrazit nabídku»
Logistik ve výrobní společnosti, Trutnovsko
Trutnov
včera
Máte zájem stát se členem TOP mezinárodní společnosti, která si zakládá na nejmodernějších technologiích a podporuje vzdělávání... zobrazit nabídku»
Specialista BOZP
Trutnov
včera
Setkali jste již v praxi s řízením bezpečnosti ve výrobním závodě? Pokud ano a hledáte novou výzvu v úspěšné mezinárodní... zobrazit nabídku»
Nákupčí senior s AJ
Trutnov
včera
Mezinárodní výrobní společnost hledá kolegu/kolegyni do týmu na pozici NÁKUPČÍ. Máte zkušenosti z výrobní společnosti, dorozumíte se... zobrazit nabídku»
Kvalitář/plánovač, Trutnovsko
Trutnov
včera
Máte elektro nebo strojní vzdělání a zkušenosti v oblasti řízení jakosti? Pokud je Vám elektro obor blízký a domluvíte se německy nebo... zobrazit nabídku»
Strategic buyer, Trutnovsko
Trutnov
včera
Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta do týmu na pozici: STRATEGIC BUYER Co bude na této pozici Vaší pracovní náplní? * nákup... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - transfer výroby
Trutnov
včera
Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta do týmu Produktového inženýringu na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER Co bude na této pozici... zobrazit nabídku»
Technolog, i absolventi s NJ nebo AJ
Trutnov
včera
Domluvíte se anglicky nebo německy a rádi byste pracovali v mezinárodním prostředí výrobní společnosti? Právě hledáme vhodné uchazeče... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality 110,- - 120,- čist/hod s ubytováním Trutnov
Trutnov
včera
Dlouhodobou spolupráci Zajištěné ubytování Nástup ihned Týdenní zálohy Příplatky: noční směna 10% víkendová směna 10% ... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace