Nabídka práce v regionu Ústí nad Labem (volná místa 1633) - strana 5

Ústí nad Labem a Ústecký kraj dlouhodobě vévodí statistikám nezaměstnanosti. Objevit kvalitní nabídky práce v Ústí nad Labem a okolí není snadné. Na Dobrá Práce.cz si však vyberete volná místa nejen pro Ústí nad Labem, ale i pro další obce a města Ústeckého kraje. Aktuálně pro Ústí nad Labem a okolí nabízíme 1633 volných pracovních míst.

Ústecký kraj

Aktuálně nabízíme:

Pracovník expedice zboží Rudná u Prahy
Rudná
včera
90kč čistého na hodinu Osobní odměny Místo výkonu: Rudná u Prahy Důkladné zaškolení - předchozí praxe není podmínkou ... zobrazit nabídku»
Leader výrobních technologií
Žatec
před 2 dny
Hledá se Leader do oddělení technologií do zbrusu nového projektu! Pokud máte dobré povědomí o technologiích a praxi z výroby, tak se... zobrazit nabídku»
Pracovník vývoje a výzkumu, vhodné pro absloventy
Louny
před 2 dny
Pro nový projekt hledáme ambiciózní absolventy. Pokud máte vystudovanou vysokou školu strojního nebo chemického oboru, tak... zobrazit nabídku»
Instrumentář
Děčín
před 2 dny
Hledá se instrumentář. Nepotřebujeme však doplnit hudební orchestr, ale "orchestr" výrobní :-) Co je náplní práce instrumentáře? -... zobrazit nabídku»
Hlavní inženýr projektu
Děčín
před 2 dny
Baví Vás vedení projektů, ale nebaví Vás automotive? Pak se přidejte k nám a rozvíjejte se stejně jako my! :-) Zabýváme se zakázkovou... zobrazit nabídku»
Elektromontér - Ústí nad Labem
Ústí nad Labem
před 2 dny
Pro našeho klienta - významnou telekomunikační společnost - hledáme vhodného kandidáta na pozici: Elektromontér Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Štětí
před 2 dny
Operátor výroby Pro našeho klienta, který se zabývá výrobou papírových obalových materiálů a buničinou, které dodává zákazníkům... zobrazit nabídku»
Asistentka kanceláře
okr. Lovosice
před 2 dny
A co za to všechno? -Příspěvky na pojištění/stravování -K dispozici noťas/mobil -Sleva na mobilní služby -Jazykové kurzy... zobrazit nabídku»
CNC programátor
Ústí nad Labem
před 2 dny
* zajímavé platové ohodnocení až 28 000 Kč * práce na HPP se smlouvou na dobu neurčitou * týden dovolené navíc * příspěvky na... zobrazit nabídku»
Pracovník ostrahy OC v Trmicích
Trmice
před 2 dny
* firemní oděv a profesionální zaškolení * stravenky * motivační systém odměn * získání certifikátu strážný za výhodných... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby - junior/ senior
Ústí nad Labem
před 2 dny
Budeš se u nás mít jako v bavlnce: * moderní pracovní prostředí a práce s nejnovějšími technologiemi * příspěvek na stravování/... zobrazit nabídku»
Práce na pokladně v supermarketu s nábytkem
Ústí nad Labem
před 2 dny
Termín: 4.7-10.7.2017 Zaučení v týdnu od 26.6-30.6 ve dnech , kdy máte volno, vždy jen několik hodin. Pracovní doba 7:30-19:00 Mzda: 115... zobrazit nabídku»
Technolog přípravy forem pro vstřikování
Litoměřice
před 2 dny
· perspektivní práce pro silnou společnost · nadprůměrné finanční ohodnocení · balíček dalších zaměstnaneckých benefitů ·... zobrazit nabídku»
Balení malířských válečků
Ústí nad Labem
před 2 dny
Hodinová mzda 76 - 106 Kč/h. Základní mzda:76 Kč/h Příplatky: 10 Kč za odpolední směnu 20 Kč za noční směnu ... zobrazit nabídku»
Operátor výroby sudů
Ústí nad Labem
před 2 dny
- nástup na DPČ (max. 1. měsíc) - po vyřízení lékařské prohlídky nástup na HPP - po 5ti měsících převod do kmene - mzda 110... zobrazit nabídku»
Pomocné práce ve sklárně
Teplice
před 2 dny
- odměna 81,20 Kč/h (základ 70,20 Kč + příplatek za hluk 11 Kč) + za odpolední 6 Kč/h + za noční 12 Kč/h + za víkend 10% zobrazit nabídku»
Technolog vstřikování senior
Most
před 2 dny
* zajímavá práce ve společnosti, která je lídrem ve svém oboru * podpora v profesním růstu, vzdělávání * balíček zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Specialista automatizace
Chomutov
před 2 dny
* výborné platové ohodnocení - dle zkušeností * možnost dalšího vzdělávání * příspěvky na stravování/životko * možnost... zobrazit nabídku»
Sales Manager - Ústí nad Labem
Ústí nad Labem
před 2 dny
Pro našeho klienta - leasingovou společnost - hledáme profesionála na pozici SALES MANAGER - ÚSTÍ NAD LABEM. Pozice je na OSVČ, nutná je... zobrazit nabídku»
Účetní (senior/junior) 2 volná místa!
Kadaň
před 2 dny
Jaké to u nás je? * panuje u nás přátelská atmosféra * můžeš si určit začátek a konec pracovní doby (40 hod. týdně, pevná část... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace