Nabídka práce v regionu Ústí nad Labem (volná místa 1674) - strana 7

Ústí nad Labem a Ústecký kraj dlouhodobě vévodí statistikám nezaměstnanosti. Objevit kvalitní nabídky práce v Ústí nad Labem a okolí není snadné. Na Dobrá Práce.cz si však vyberete volná místa nejen pro Ústí nad Labem, ale i pro další obce a města Ústeckého kraje. Aktuálně pro Ústí nad Labem a okolí nabízíme 1674 volných pracovních míst.

Ústecký kraj

Aktuálně nabízíme:

Náborář pro polský trh
Ústí nad Labem
včera
Hledám samostatného člověka co se nebojí tvrdé práce ani přebrání zodpovědnosti za samostatný projetk! Pojďte do toho s naším týmem a... zobrazit nabídku»
Nákladový analytik / kalkulant
Ústí nad Labem
včera
- Kalkulace nákladových cen výrobků a polotovarů - Kalkulace nákladů na dílčí výrobní procesy - Kontrola správnosti a aktualizace... zobrazit nabídku»
Mistr údržby elektro a MaR (měření a regulace)
Ústí nad Labem
včera
-Zajištění provozuschopnosti, oprav a údržby zařízení elektro a MaR -Zajištění souladu termínů plánovaných oprav s potřebami... zobrazit nabídku»
Konzultant služeb zákazníkům - business
Louny
včera
Poohlížíte se po nové práci? Hledáme proaktivní a schopné pracovníky do call centra v Lounech na pozici Konzultant služeb zákazníkům -... zobrazit nabídku»
Operátor v call centru - Louny
Louny
včera
Hledáme operátory call centrav centru Loun! Jste týmový hráč? Chcete si výši bonusu řídit sami? Nevadí Vám práce na směny a komunikace... zobrazit nabídku»
Výrobní ředitel
Ústí nad Labem
včera
- tvorba plánu výroby výrobních linek - tvorba plánu výroby sekundárních linek - koordinace a úzká spolupráce s cca 120 pracovníky -... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Ústí nad Labem
včera
Plnění dohodnutých výkonových ukazatelů (KPI), zacílení na priority. Zpracování zakázky od poptávky, vytvoření cenové kalkulace,... zobrazit nabídku»
Mistr/ Mistrová pro úsek montáže
Chomutov
včera
Nabízíme možnost práce v mezinárodní společnosti na pozici MISTRA/ MISTROVÁ. Chcete pracovat na ranní směny? Automotive oblast Vás už... zobrazit nabídku»
Junior programátor
Žatec
včera
Zkušeností v programování PLC nemáš mnoho, ale za to chuť pracovat? Chceš se to naučit pořádně a získat zkušenosti z velké... zobrazit nabídku»
Junior technik nových projektů montážních linek
Žatec
včera
Raketový start po škole pro ABSOLVENTY! Hledáme na juniorního uchazeče, který dostane příležitost jedné z automotive společnosti! Bude mít... zobrazit nabídku»
Technik nových projektů montážních linek
Žatec
včera
Pozice TECHNIK NOVÝCH PROJEKTŮ je příležitost pro zodpovědné a technicky vzdělané kandidáty/- ky s platnou vyhláškou 50§6! Nejste to... zobrazit nabídku»
Technik údržby forem
Žatec
včera
Orientujete se ve strojích, poradíte si s nějakou závadou a dokážete opravit ledacos? Pak jste náš člověk na pozici TECHNIK ÚDRŽBY... zobrazit nabídku»
Procesní technik - nových projektů
Žatec
včera
Pro našeho klienta na Žatecku hledáme kandidáty/ -ky na pozici PROCESNÍHO TECHNIKA. Rozsah náplně práce PROCESNÍHO TECHNIKA je... zobrazit nabídku»
Technik/ obsluha stroje
Žatec
včera
Hledáme technicky zdatné kandidáty/-ky, kterým nevadí práce ve směnném provozu! Obsazujeme pozici TECHNIK/ OBSLUHA STROJE! Náplň práce je... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Žatec
včera
Hledáme zkušeného člověka z oblasti nákupu, který se nebojí komunikovat a pracovat v automotivu! Nejste to Vy? Úkolem sériového... zobrazit nabídku»
Technik lisování
Žatec
včera
Hledáme TECHNIKA LISOVÁNÍ! Pokud máte platnou vyhlášku 50 a jste ochotni pracovat v nepřetržitém provozu, tak pošlete Váš... zobrazit nabídku»
Inženýr nástrojů - koordinátor výroby vstřikovacích forem
Žatec
včera
Chcete se po škole rozvíjet? Komunikace v anglickém jazyce pro Vás není problém a časté cestování Vám nebude na obtíž? Hledáme... zobrazit nabídku»
Operátor výroby / skladu
Žatec
včera
Práce ve směnném provozu Vám nevadí? Jste pracovití a spolehliví? Hledáme operátory výroby a skladu! !!! DOPRAVA ze směru Chomutov, Most a... zobrazit nabídku»
Technik údržby montážních linek
Žatec
včera
Absolventi oboru elektrotechniky, ale i zkušení technici máte příležitost! Pojďte pracovat u jednoho z nejstabilnějších zaměstnavatelů... zobrazit nabídku»
Obchodně – Projektový manažer
Ústí nad Labem
včera
Zajímají Vás nové technologie a rádi byste se stali součástí rozjíždějící se společnosti? Máte manažerské schopnosti a dokážete... zobrazit nabídku»

Čtěte

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace