Nabídka práce v regionu Ústí nad Labem (volná místa 1620) - strana 73

Ústí nad Labem a Ústecký kraj dlouhodobě vévodí statistikám nezaměstnanosti. Objevit kvalitní nabídky práce v Ústí nad Labem a okolí není snadné. Na Dobrá Práce.cz si však vyberete volná místa nejen pro Ústí nad Labem, ale i pro další obce a města Ústeckého kraje. Aktuálně pro Ústí nad Labem a okolí nabízíme 1620 volných pracovních míst.

Ústecký kraj

Aktuálně nabízíme:

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Specialista životního prostředí
Chomutov
minulý měsíc
Hledá se BOZP do automotive společnosti alespoň s roční praxí. Náplní práce bude: - vytváření a správa EMS dokumentace - provádění... zobrazit nabídku»
Seřizovač
Teplice
minulý měsíc
Pro rozšiřující se závod v Teplicích hledáme Seřizovače ! Pro nezkušené plánované zaškolení 2 - 4 měsíce v zahraničí ! Vaší... zobrazit nabídku»
Nástrojař
Teplice
minulý měsíc
Obsazujeme pozici Nástrojaře ! Pracovník na této pozici: odpovídá za servis, přípravu a údržbu lisovacích nástrojů k výrobě - opravy a... zobrazit nabídku»
Production supervisor
Chomutov
minulý měsíc
Láká Vás podílet se na rozjezdu start-upu zahraniční společnosti ? Domluvíte se anglicky ? Máte zkušenost s výrobní technologií ? Pokud... zobrazit nabídku»
Seřizovač
Louny
minulý měsíc
Staňte se součástí úspěšného mezinárodního týmu ! Pro novou zahraniční společnost se sídlem v Triangl zóně hledáme Seřizovače !... zobrazit nabídku»
PLC specialista/elektrikář
Louny
minulý měsíc
Pro nově příchozí zahraniční výrobní společnost v Triangl zóně hledáme pracovníka na pozici SPECIALISTA PLC/Elektrikář ! Vaší... zobrazit nabídku»
Technik údržby - elektrikář
Žatec
minulý měsíc
Pro nový výrobní závod v průmyslové zóně Triangle u Žatce obsazujeme pozici Elektrikář/Technik údržby ! Vaší náplní práce na pozici... zobrazit nabídku»
(Elektro)mechanik výrobních linek
Ústecký
minulý měsíc
Pomůžeme Vám zorientovat se v jednotlivých nabídkách. zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - nabídka mimo automotive
Ústecko, Teplicko
minulý měsíc
- Dobrou partu - hodně nových projektů a s tím spojenou častou interakci s cizinou a případné služební cesty - čistou výrobu, zajímavý... zobrazit nabídku»
Plánovač/-ka výroby
Ústí nad Labem
minulý měsíc
- zázemí stabilní výrobní společnosti - dobrou dopravní dostupnost z centra Ústí nad Labem - jazykové vzdělávání - týden dovolení... zobrazit nabídku»
Technolog pro kusovou a prototypovou výrobu
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Především hodně zajímavou náplň práce, pak také dobrou dostupnost z centra Ústí nad Labem i veřejnou dopravou a několik zajímavých... zobrazit nabídku»
Mistr / seřizovač
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Co nabízíme? - příjemné pracovní prostředí - dobrou atmosféru ve firmě, kde se všichni snaží táhnout za jeden provaz - práci na ranní... zobrazit nabídku»
HR manager
Ústecký
minulý měsíc
Pro více informací mě kontaktujte na tomas.barta@manpower.cz či 731 634 085. Pokud Vás pozice zaujala na první dobrou, prosím reagujte na... zobrazit nabídku»
Konstruktér - posuzování vyrobitelnosti
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Nabízíme: Především zajímavou a nestereotypní náplň práce v menší společnosti, kde se všichni navzájem znají a kde vládne dobrá... zobrazit nabídku»
Team leader skladu
Krupka
minulý měsíc
- práci ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední) - směnový kalendář: sklad běží sedm dní v týdnu - aktivní využití angličtiny -... zobrazit nabídku»
Svářeč TIG
Děčín
minulý měsíc
Hledá se TIG svářeč! Máte certifikát a praxi? Chcete práci, která má smysl? Přihlaste se nám! Jak jistě tušíte, Vaším hlavním... zobrazit nabídku»
Obráběč - až 25 tis. čistého
Česká Kamenice
minulý měsíc
Nabízíme: - práci přímo v kmeni společnosti, nikoliv pod agenturou - dobré finanční ohodnocení dle předchozí zkušenosti - možnost... zobrazit nabídku»
Project manager - průmyslová výstavba
Litoměřicko nebo Chomutovsko
minulý měsíc
Jedná se o dlouhodobější projekt, tzn. hledáme člověka na dobu neurčitou. Více informací rád sdělím osobně na tomas.barta@manpower.cz... zobrazit nabídku»
Team leader
okres Teplice
minulý měsíc
Máte zkušenosti z pozice mistra výroby? Chcete uplatnit své dosavadní zkušenosti v praxi ve významné nadnárodní společnosti s možností... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr s AJ
okres Teplice
minulý měsíc
Nabízíme volnou pracovní pozici - Vývojový inženýr!!! Chcete využívat anglický jazyk každý den? Umíte pracovat s programem AutoCAD,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace