Nabídka práce v regionu Ústí nad Labem (volná místa 1674) - strana 8

Ústí nad Labem a Ústecký kraj dlouhodobě vévodí statistikám nezaměstnanosti. Objevit kvalitní nabídky práce v Ústí nad Labem a okolí není snadné. Na Dobrá Práce.cz si však vyberete volná místa nejen pro Ústí nad Labem, ale i pro další obce a města Ústeckého kraje. Aktuálně pro Ústí nad Labem a okolí nabízíme 1674 volných pracovních míst.

Ústecký kraj

Aktuálně nabízíme:

Interní auditor/Technik kvality
Ústí nad Labem
včera
Představujete si kariérní start v menší společnosti? Víte, co znamená audit, máte přehled v ISO normách? Dokážete vzít odpovědnost do... zobrazit nabídku»
Industrial Engineer - MES
Žatec
včera
Víte co je MES, pak jste náš člověk. Chcete změnu, chcete posun tak pojďte do toho a pošlete nám svůj životopis. Vaší náplní práce... zobrazit nabídku»
Kvalitář, metrolog ve výrobní společnosti
Žatec
včera
pro našeho klienta v oblasti automotive hledáme kandidáta, který má praxi v oddělení kvality a metrologie. máte již nějaké zkušenosti,... zobrazit nabídku»
|inženýr kvality| na Chomutovsku
Žatec
včera
Je pro Vás oddělení kvality neodmyslitelnou součástí pracovního života? Chtěli byste změnu nebo se chcete dál posunout a ukázat, co ve... zobrazit nabídku»
Výrobní inženýr
Louny
včera
Chcete se pohnout z místa a polepšit si, pak pozice Advance manufacturing Engineer je přesně pro vás! Náplň práce: - analýza procesu ve... zobrazit nabídku»
Plánovač/ka výroby ve výrobní společnosti na Žatecku
Louny
včera
Už jste si někdy řekli, že změna je život? Ano? Tak pojďte do toho s námi na pozici Plánovač/ka výroby do výrobního závodu na... zobrazit nabídku»
Zástupce manažera údržby
Žatec
včera
Hledáme ZÁSTUPCE MANAŽERA ÚDRŽBY!! Máte zkušenosti z automotive společnosti a elektrotechnické vzdělání? Baví Vás oblast údržby? Co... zobrazit nabídku»
Programátor automatizační techniky
Žatec
včera
Chcete se stát součástí rozvíjející se společnosti? Máte zkušenosti s programováním robotů ABB? Pak čtete správně inzerát na... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Ústí nad Labem
včera
Hledáme přátelského a společenského kolegu na pozici Obchodního zástupce. Pokud jste ten typ člověka, který se nezavře do kanceláře, ale... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro UL/KV
Ústí nad Labem
včera
Firma zabývající se dovozem, distribucí a výrobou lepidel, tmelů, výrobků na ochranu dřeva, stavební chemie, tavných lepidel a... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - mechanik l náborový příspěvek 10.000Kč
Litoměřice
včera
Nabízíme skvělou příležitost pro technicky zdatné lidi! Přidejte se do naší rodiny úspěšně rostoucí společnosti v litoměřickém... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Litoměřice
včera
Dokážete nahlédnout pod povrch? Zvládnete identifikovat a pak nastavit postupy pro co největší efektivitu? A nebojíte se komunikovat v... zobrazit nabídku»
Manažer části výroby
Litoměřice
včera
Máte zkušenosti s vedením výroby, ale automotive už Vás nebaví? Tak udělejte kariéru s námi! :-) Hledáme posilu na pozici Manažer... zobrazit nabídku»
Trainee - procesní inženýr
Litoměřice
včera
Chcete vstoupit do pracovního světa, ale nevíte, kde začít? Odstartujte svou kariéru s námi! :-) - řízení technologických procesů -... zobrazit nabídku»
Skladník, vhodné i pro absolventy
Litoměřice
včera
Pokud hledáte stabilní zaměstnání ve výrobní společnosti, přidejte se k nám! Do našeho kolektivu přijmeme skladníky! Co by bylo Vaší... zobrazit nabídku»
Value stream manager
Chomutov
včera
Value Stream Manager, to je člověk, kterého hledáme. Byl jsi již v této funkci, chceš různorodou pracovní činnost pak právě toto je to... zobrazit nabídku»
Production manager
Litvínov
včera
Hledáme člověka s otevřeným přístupem, otevřenou komunikací a zároveň otevřeného novým výzvám! :-) Na pozici Production managera... zobrazit nabídku»
Brigáda - operátor výroby Louny
Louny
včera
Jste na mateřské dovolené, nebo chodíte do práce/ školy a chcete si něco málo přivydělat?? Hledáme větší množství operátorů jen na... zobrazit nabídku»
Celní deklarant/ka až 40 000 Kč
Chomutov
včera
Máte chuť se stát součástí týmu, v nově otevřené výrobní společnosti s dlouholetou tradicí v zahraničí? Znáte intrastat, máte... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Teplice
včera
Máte zkušenosti s finančním účetnictvím? Ovládáte SAP a jste schopni komunikovat v anglickém nebo německém jazyce? Pak pošlete Váš... zobrazit nabídku»

Čtěte

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace