Nabídka práce v regionu Zlín (volná místa 1066)

Práce v regionu Zlín už nemusí být nedostupná. Web Dobrá Práce.cz přináší aktuální nabídky práce pro Zlín a okolí. Volná místa jsou průběžně aktualizována. Aktuální nabídka práce pro Zlínský kraj a okolí činí 1066 volných míst.

Zlínský kraj

Aktuálně nabízíme:

Operátor/ka výroby - s ubytováním, 120Kč-130 Kč/hod., Prostějov
Prostějov
- 120,- až 130,- Kč /hod, možnost navýšení - možnost přesčasů, až 27 000,- Kč - ubytování - možnost vyplácení záloh - 8 hod. směny ranní a odpolední nebo 12 hod. směny nepřeržitý provoz zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Brno
- Stabilita a zázemí silné mezinárodní společnosti - 1 týden dovolené navíc - Kratší pracovní doba – pracujeme 7,5 hod denně - Příspěvek na dopravu - Cafeteria systém (možnost využít nasbírané body v oblasti... zobrazit nabídku»
Kosmetička-Skin konzultant
Brno, Blansko, Vyškov, Znojmo, Hodonín, HK a Zlín
SKIN CENTRUM v Brně. Otevíráme centrum peče o pleť v Brně. a dalších městech. Ihned přijmeme pro nové pracovní pozice . Poskytujeme unikátní vzdělávání. Vhodné i pro studenty a MD. Volná prac. doba . Možné na... zobrazit nabídku»
Řidič skupiny B
Zátoň
Přijmu řidiče (muže) do půjčovny lodí, která má sídlo na Vltavě v kempu Branná. Náplň práce: nakládání, skládání lodí a raftů a jejich přeprava. Doprava osob. Komunikace se zákazníky, výpomoc ve vodáckém kempu.... zobrazit nabídku»
Specialista logistiky (do 38.000 Kč)
Vyškovsko, Brno, Prostějov, Olomouc
Do moderní zahraniční společnosti hledáme logistika. Máte organizační schopnosti? Domluvíte se dobře anglicky? V tom případě máme zajímavou nabídku přímo pro Vás! Hledáme organizačně zdatného kolegu na pozici... zobrazit nabídku»
Pracovník - Asistent pro Nutriční centrum Radost
Brno, Vyškov, Znojmo, Břeclav, Blansko, HK, Zlín
Otevíráme a rozšiřujeme. Pro nová poradenská centra okamžitě uplatníme do pozice: Asistent- pracovník klientského centra Nabízíme: Vynikající finanční ohodnocení . Flexibilní pracovní doba. Kariérní postup.... zobrazit nabídku»
Konstruktér
okolí Uherského Hradiště
dnes
Náš zákazník rozšiřuje své řady Vaše náplň práce > Návrhy měřícího elementu na základě standardů, specifikací a... zobrazit nabídku»
Mistr strojírenské výroby
Napajedla
dnes
Zavedená společnost s mezinárodní účastí hledá vhodného kandidáta na pozici Vaše náplň práce Vedení strojírenské dílny - cca 25... zobrazit nabídku»
Marketingový manažer/ka
Zlínsko
dnes
Stabilní prosperující obchodně-výrobní společnost obsazuje pozici Vaše náplň práce > Strategické vedení marketingu a prezentace... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Uherské Hradiště
dnes
Zavedená a prosperující výrobní společnost obsazuje pozici Vaše náplň práce > udržování systému kvality > zlepšování... zobrazit nabídku»
Manažer marketingu a zákaznické podpory
Zlínsko, UherskoHradišťsko
dnes
Stabilní prosperující obchodně-výrobní společnost obsazuje pozici Vaše náplň práce > Strategické vedení marketingu a prezentace... zobrazit nabídku»
Vedoucí úseku řízení kvality
Morkovice-Slížany
dnes
Zavedená výrobní společnost obsazuje pozici Vaše náplň práce Odpovědnost za systém řízení kvality Řešení interních a... zobrazit nabídku»
CNC frézař - od 27000 Kč čistého/ubytování zdarma
Zlín
dnes
- dlouhodobé a stabilní zaměstnání - motivující mzda od 160 Kč/h čistého, již druhý měsíc navýšení na 180 Kč/h - ubytování... zobrazit nabídku»
Výrobní pracovník Valašské Meziříčí skvělá mzda
Valašské Meziříčí
dnes
- dotované závodní stravování - motivující finanční ohodnocené - dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - zázemí silné... zobrazit nabídku»
Produktový specialista se zaměřením na finance
Uherské Hradiště
dnes
* Dlouhodobé spolupráce * Práce na IČ0 či HPP (dle dohody) * Vzdělávání v oblasti komunikačních a obchodních dovedností *... zobrazit nabídku»
Koncipient VIP Consulting Office
Zlín
dnes
Know How získané dlouholetou praxí v oboru finančního poradenství Pracovní různorodost díky šíři nabízených služeb Práci v kolektivu... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka maso, uzeniny, lahůdky - Rožnov pod Radhoštěm
Rožnov pod Radhoštěm
dnes
Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou zaměstnání v tradičním českém řeznictví bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Rozjeďte s námi kariéru – řidič/prodejce
Brno
dnes
- zázemí české, dynamicky se rozvíjející moderní společnosti, kde se z řidiče někdy stává ředitel... - pracovní poměr na plný... zobrazit nabídku»
Operátor/ka ve zdravotnictví- 2-3 směny, čistý provoz bez hluku
Hranice na Moravě
dnes
Máte zájem pracovat pro stabilní společnost, která je jednou z nejuznávanějších značek ve svém oboru? Hledáte fyzicky nenáročnou... zobrazit nabídku»
Operátor/ka ve výrobě –2-3 směny a volné víkendy, Hranice,18.000
Hranice na Moravě
dnes
---MOŽNOST SVOZOVÉ DOPRAVY Z PŘEROVA !!--- Hledáte fyzicky nenáročnou práci ve velmi příjemném a čistém prostředí? Zde se jedná o... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace