Práce v oboru Obchod-prodej (2992)

Obchod-prodej
Péče o zákazníky Brno
Brno
dnes
- Interní školení/prostor pro další rozvoj - Nadstandardní platové ohodnocení – 30 000 Kč - Služební vozidlo i pro soukromé účely - Kariérní růst - Mladý kolektiv - Možnost ubytování zobrazit nabídku»
Obchodnĺ technický poradce až 60.000 Kč
Pardubice, Kolín, Nymburk
dnes
- EXKLUSIVNÍ ZASTOUPENÍ V REGIONU - produkty nabízené EXKLUSIVNĚ na český trh POUZE naší společností - jsme výhradní distributor fa.ORAPI - evropský leader v oblasti nanotechnologií - profesionální systém... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Jihočeský, Plzeňský a Středočeský kraj
dnes
finanční ohodnocení cca. 20 000 Kč po zaškolení možný nárůst - Zázemí stabilní společnosti - Portfolio klientů - 13. plat - Věrnostní programy za dlouhodobou spolupráci - Kvalitní školení - Podporu a... zobrazit nabídku»
Manažer pro novou pobočku
České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Jindřichů Hradec,...
dnes
- nejvyšší platové ohodnocení v oboru díky 20leté historii firmy a silným zahraničním partnerům Vienna Insurance Group - počáteční ohodnocení cca. 30.000Kč (manažerská pozice) nadstandardní provize z výkonu kolektivu... zobrazit nabídku»
Health Coach - Flexi práce - Možnost pracovat i z domova.
Celá Česká republika
dnes
Atraktivní obor i ohodnocení s možností výběru rozsahu činnosti. Vhodné pro ty, kteří hledají stálé a perspektivni uplatnění ať už na hlavní činnost či přivýdělek s volnou pracovní dobou. Přivýdělek 2-3 hodiny... zobrazit nabídku»
Prodejce partnerské prodejny Vodafone (20.-25.000 Kč)
Brno
včera
Máš obchodího ducha? Baví Tě komunikovat s lidmi? Vyznáš se v mobilních telefonech? Chceš pracovat v týmu mladých lidí? Hledáš práci přímo v Brně? Ozvi se nám! * zaměstnání na HPP * motivující finanční... zobrazit nabídku»
Prodavačka spodního prádla
Brno
dnes
Nabízíme: odpovídající ohodnocení, provize z prodeje zázemí stabilní a silné firmy stravenky práce v přátelském kolektivu ... zobrazit nabídku»
Provozovatel zavedené prodejny - Jihlava
Jihlava
dnes
– záštita renomované společnosti – vedení svěřené provozovny/en s vlastním týmem zaměstnanců (není podmínkou) – možnost... zobrazit nabídku»
Provozovatel zavedené prodejny - Benešov
Benešov
dnes
– záštita renomované společnosti – vedení svěřené provozovny/en s vlastním týmem zaměstnanců (není podmínkou) – možnost... zobrazit nabídku»
Skladník / skladnice / řidič dodávky
Paskov
dnes
Společnost zabývající se výrobou alkoholických i nealkoholických výrobku a distribucí nápojů, minerálních vod, cukrovinek atd. Nabízí... zobrazit nabídku»
Provozovatel zavedené prodejny - děčín
Děčín
dnes
– záštitu renomované společnosti – vedení svěřené provozovny/en s vlastním týmem zaměstnanců (není podmínkou) – možnost... zobrazit nabídku»
Provozovatel zavedené prodejny - Kladno
Kladno
dnes
– záštita renomované společnosti – vedení svěřené provozovny/en s vlastním týmem zaměstnanců (není podmínkou) – možnost... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele
Brno
dnes
Ředitel společnosti, která se několik desítek let zabývá výrobou alkoholických i nealkoholických výrobku, prodejem veškerých nápojů,... zobrazit nabídku»
Specialista/ka zdraví a dietologie 18000 - 22000 Kč/měsíc
Brno
dnes
práci pro stabilní společnost dobré finanční ohodnocení hlavní pracovní poměr příjemné pracovní prostředí dlouhodobý rozvoj a... zobrazit nabídku»
Pracovník call centra: Junior operátor až 25 000 Kč
Praha 8 - Florenc
dnes
Jste bez zkušeností a chcete začít budovat svou kariéru v obchodním týmu? Láká vás práce v call centru a nechcete při tom obtěžovat... zobrazit nabídku»
Senior operátor call centra až 50 000 Kč: specialista prodeje
Praha 8 - Florenc
dnes
Proč k nám? Nevolají se studené kontakty. V průměru z každého třetí hovoru je uzavřena pojistná smlouva. Volá se pouze klientům, kteří... zobrazit nabídku»
Obchodní asistentka/telefonistka
Praha 4 - Modřany
dnes
Získáte samostatnou práci v týmu dvou telefonistek, které domlouvají schůzky pro naše obchodníkya otevírají jim dveře ke spolupráci s... zobrazit nabídku»
Regionální manažer Praha
Praha
dnes
- Smysluplnou práci, která Vás bude bavit - Nadstandardní výdělek závisející na vlastních schopnostech – propracovaný provizní systém... zobrazit nabídku»
Český jazyk - Specialista Customer Services (Varsava, Polsko)
Varsava, Polsko
dnes
Atraktivní platové podmínky ca. 37 000 CZK/měs. hrubého základ + prémie, Dostup k nejnovější technologii, Velmi zajímavou práci ve... zobrazit nabídku»
Práce z domu nebo z vaší kanceláře - obchodně poradenská činnost
Celá ČR
dnes
Flexibilní pracovní doba, uplatnění pro muže i ženy a zajímavé finanční ohodnocení, možnost osobního a kariérního růstu a další... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Supermarkety budou mít o svátcích zavřeno. Libí se to zaměstnancům?

Poslanci definitivně rozhodli o zákazu prodeje ve větších obchodech během svátečních dnů....

Zlepší tykání vztahy na pracovišti?

Je lepší i v práci se všemi tykat nebo vykat? Asi se shodeme na tom, že záleží na firmě i...

Co už je sexuální harašení? Vtipy, poplácání nebo vyzývavé pohledy...

Dvojsmyslé vtipy, lichotky nebo třeba plácnutí po zadku. V našich zeměpisných šířkách se...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace