Práce v oboru Obchod-prodej (2634) - strana 10

Obchod-prodej
Manažer pro klíčové zákazníky s AJ- manipulační technika
Praha
včera
Výborné finanční ohodnocení (fixní plat + provize z prodeje) Služební automobil, notebook, mobilní telefon Další firemní benefity ... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - roboticky asistovaná rehabilitace - ČR
Praha
včera
- Příjemné pracovní prostředí a práci s prestižními produkty - Možnost odborného růstu, možnost seberealizace - Motivační... zobrazit nabídku»
Prodejního specialista klinická diagnostika PCR/IVD
Praha
včera
- DYNAMICKOU PRÁCI V ZAVEDENÉ FIRMĚ NA HPP - ODPOVÍDAJÍCÍ FINANČNÍ OHODNOCENÍ - DALŠÍ FIREMNÍ BENEFITY zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznického servisu
Praha - Karlín
včera
Velmi dobré platové ohodnocení Možnost profesního růstu Stravenky Zaměstnanecké slevy Místo výkonu práce: Praha - Karlín zobrazit nabídku»
Produktový manažer
Praha
včera
AUTA – DÍLY – KAROSERIE – PLASTY – SVĚTLA – LAKY – RÁFKY……. HLEDÁ SE PRODUKŤÁK VŠECH PRODUKŤÁKŮ – neboli „PRODUKTOVÝ... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer pro zahraniční (s aktivní AJ)
Luhačovice
včera
21. století je dobou inovací, změn a flexibility. A mobilní buňky, které vyrábíme, jsou v tomto směru fakt unikátní. Dá se v nich bydlet,... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
BRNO
včera
Našim klientem je investiční a inženýrskou společnost, která od r. 2009 obchoduje a podniká v oblasti energetiky. Hlavním cílem firmy je... zobrazit nabídku»
Prodejní asistent/ka
Hradec Králové
včera
PRÁCE U NÁS JE JAKO KVALITNÍ BOTA, KTERÁ MÁ... - Solidní a pevnou podrážku = STABILNÍ ZÁKLADNÍ MZDA - Svršek z pružné kůže =... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucího týmu
Praha - Čakovice
včera
Férová mzda a řada dalších výhod: - smlouva na dobu neurčitou - mzda, vždy 11. den v měsíci - před Vánoci 13. mzda - po 3 letech 25... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodejny
Slaný
včera
Máte zkušenosti s prací v maloobchodu nebo chuť se něco nového naučit a praxi ve vedení menšího kolektivu? Pro naši provozovnu ve Slaném... zobrazit nabídku»
Marketingový a obchodní zástupce - Ostrava
Ostrava
včera
Nabízíme: možnosti seberealizace a zázemí silné stabilní společnosti prostor pro získávání nových zkušeností šance i pro absolventy... zobrazit nabídku»
Marketingový a obchodní zástupce - Praha
Praha
včera
Nabízíme: možnosti seberealizace a zázemí silné stabilní společnosti prostor pro získávání nových zkušeností šance i pro... zobrazit nabídku»
Junior manažer prodejního týmu - Praha
Praha
včera
Co můžeme nabídnout? Práce na plný úvazek v prestižním oboru Fajn firemní kulturu a příjemné pracovní prostředí s dobrou... zobrazit nabídku»
Rodinné call centrum v Písku - i 33 000 Kč/měs.
Písek
včera
Co nabízíme? * Dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti. * Možnost spolupráce na Hlavní pracovní poměr i na brigádu. * Flexibilní... zobrazit nabídku»
Prodejce automobilů (30.000–50.000 Kč/měs) - Ústí nad Labem
Ústí nad Labem
včera
* Měsíční mzdu 30.000-50.000Kč (Strop nemáme, záleží jen na vás, kolik si chcete vydělat) * Garantovaný výdělek 30.000Kč ve zkušební... zobrazit nabídku»
Key Account Manager B2B pro potravinářské odvětví
Praha
včera
Jste rozený obchodník, který se v odvětví pekařiny a potravinářství obecně cítí jako ryba ve vodě? Baví vás navazovat a udržovat... zobrazit nabídku»
Nákupčí pro výrobní společnost
Středočeský
včera
Mezinárodní společnost z oblasti strojírenství hledá nového kolegu do nákupního týmu. Vašim úkolem by bylo na základě vyjednávání... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce/Prodejní inženýr
Praha - Čestlice
včera
Příjemné pracovní prostředí a zázemí mezinárodní společnosti Odpovídající platové ohodnocení Školení a možnosti dalšího... zobrazit nabídku»
Sales specialist – Arabic language
Praha
včera
Introduction of our client / job offer We are looking for a sales specialist - north part of Africa for a company VIADRUS. VIADRUS a.s. is heeting... zobrazit nabídku»
Pracovník péče o vozy - dolní chabry (až 23.000 Kč)
Praha
včera
* Až 23.000 Kč * Plné zaškolení * Pracovní poměr na dobu neurčitou * Možnost profesního růstu * Práce krátký - dlouhý týden * Firemní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace