Práce v oboru Obchod-prodej (2642) - strana 11

Obchod-prodej
Prodavač/ka Praha
Praha
včera
Jestliže máte zájem o místo, kam se budete rádi vracet v přátelském kolektivu a zajímavém atraktivním prostředí, zašlete nám svůj... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka letiště Václava Havla / 22-25.000,- plus bonusy
Praha 6
včera
Nástup: nejlépe ihned / případně v co nejbližším termínu Druh vykonávané práce: prodej zboží v obchodě; komunikace se zákazníky... zobrazit nabídku»
Make-up artist Praha (zkrácený úvazek)
Praha
včera
-make-up -zákaznický servis -drobná administrativa zobrazit nabídku»
Prodejní asistent/ka v prodejně s luxusními šperky (20-25.000,-)
Praha
včera
Najděte si práci v prostředí třpytivé elegance! Naším klientem je světová značka prodávající luxusní šperky. Nabízíme práci ve... zobrazit nabídku»
Práce Belgicko - řidiči skupiny C, C + E
Belgicko
včera
Vaša mzda Mzda: 11,53 € – 11,64 € gross/hod. (cca 550 € – 617€ netto/týždeň) Mzda vyplácaná týždenne na bankový... zobrazit nabídku»
Odborný poradce - stavební komodity
region: Rakovník, Kladno, Beroun, Příbram
včera
Nabízíme zajímavou pracovní pozici na HPP s pružnou pracovní dobou. Kandidátům nabízíme zázemí silné výrobní společnosti s dlouholetou... zobrazit nabídku»
Obchodně technický referent
Brno, zastávka MHD je 5 min. od pracoviště
včera
  Jste srdcem i duší strojař nebo silnoproudař? Jste VŠ/SŠ se zájmem o profesní a pracovní rozvoj v nadnárodní společnosti? Máte... zobrazit nabídku»
Regional sales manager
Třebíč or Prague (Czech Republic)
včera
For our client, Czech energy (cogenerations units) stable and prosperous company, we are looking for a skilled candidates and regional sales... zobrazit nabídku»
✈ Invia radí: Vyměňte na léto s šatníkem i práci v Ostravě!
Ostrava
včera
Co u nás získáte: Smlouva na dobu neurčitou Fixní plat + bonusy, ti nejlepší si přijdou až na 50 000/měsíc Sympatický a... zobrazit nabídku»
Brigáda v cestovním ruchu v Brně, která Vás bude bavit!
Brno
včera
A proč vás to bude bavit? Protože, koho by nebavilo cestování! Zvláště, když vám za něj ještě zaplatí! Prodávat můžete cokoliv,... zobrazit nabídku»
Hledáme „srdce“ pro nás obchodní tým!
Praha
včera
Co u nás najdete? Možnost pomáhat a přitom se posouvat dál Tým, kde můžete říct, co si skutečně myslíte, kde se lidé navzájem... zobrazit nabídku»
Poradce pro servis klientů
Praha - Lužiny
včera
práce na HPP i IČO dle dohody fixní část + odměny časová flexibilita bezplatné vzdělávání v oboru benefity v podobě telefonu a... zobrazit nabídku»
✈ Invia radí: Vyměňte na léto s šatníkem i práci!
Brno
včera
Co u nás získáte: Smlouva na dobu neurčitou Fixní plat + bonusy, ti nejlepší si přijdou až na 50 000/měsíc Sympatický a... zobrazit nabídku»
Specialista finančních služeb
Kroměříž
včera
smysluplná práce na HPP zázemí nové pobočky služební telefon i k osobnímu užívání neustálé vzdělávání v oblasti financí i... zobrazit nabídku»
Dopis našemu novému kolegovi
Praha
včera
O naše sales konzultanty se umíme postarat. Nabízíme jim vysokou základní mzdu 20 000Kč + odměny. NAŠE PRŮMĚRNÁ MZDA je 35 tis. 20% Z... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický zástupce - "péče" a rozvoj vztahů se stávaj...
Severní Morava
včera
Osobní automobil i pro soukromé účely, telefon, notebook, 25 dní dovolené Zaměstnání na hlavní pracovní poměr Home office ... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - B2B, komunikace HR řediteli, majiteli
celá ČR
včera
Velice dobré platové ohodnocení – u OSVČ 10% z měsíčního obratu (reálný obrat 800.000Kč) Home office Nástup dle dohody / ihned ... zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant – kuchyňské studio
Písek
včera
- zajímavou práci v oblasti designu - profesní rozvoj ve stabilní společnosti - motivační finanční ohodnocení - podíl na zisku... zobrazit nabídku»
Bankovní poradce a finanční koncipient
Hlučín
včera
práce na plný úvazek (poloviční úvazek po vzájemné dohodě) práce na IČO ohodnocení (fixní část + odměny) zázemí pěkné nové... zobrazit nabídku»
Sales konzultant - nejedná se o aktivní prodej
Praha
včera
Nemáme rádi inzeráty, kde vám slibují, že si vyděláte až 50, 60, 70... tisíc. A pak první den v práci zjistíte, že to má tak jeden... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace