Práce v oboru Obchod-prodej (2974) - strana 12

Obchod-prodej
Obchodník pro klíčovou zahraniční klientelu, ref č. LU-019
Praha
včera
Pro našeho klienta, předního mezinárodního výrobce a dodavatele kancelářského nábytku a doplňků, hledáme do rozšiřujícího se týmu... zobrazit nabídku»
Prodejní manažer
Kroměříž
včera
Stabilní prodejně výrobní společnost obsazuje pozici se zaměřením na aktivní obchod Vaše náplň práce aktivní vyhledávání... zobrazit nabídku»
Zkušený obchodník (finance, leasing, služby)
Praha, ČR
včera
Tuto pozici obsazujeme pro úspěšnou zahraniční společnost, která se specializuje na leasing IT technologií, Praha. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ka projektu HyperSlevy.cz
Praha 4
včera
Zázemí stabilní české společnosti s moderním pracovním prostředím v blízkosti centra. U nás nečekejte korporátní prostředí, jsme... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka letiště Václava Havla
Praha 6
včera
Nástup: nejlépe ihned / případně v co nejbližším termínu Druh vykonávané práce: prodej zboží v obchodě; komunikace se zákazníky... zobrazit nabídku»
Pracovník telemarketingu (15 – 25.000,-Kč) – příležitost pro absolventy
HK
včera
No a co za to? * Pevnou pracovní dobu od pondělí do pátku v zázemí moderní kanceláře * Stravenky v hodnotě 85 Kč/den, soutěže o... zobrazit nabídku»
Manažer/ka projektu HyperOdvoz.cz
Praha 4
včera
- Zázemí stabilní české společnosti s moderním pracovním prostředím v blízkosti centra, občas se také pojedete podívat, jak to skvěle... zobrazit nabídku»
Account Manager pro projekt HyperSlevy.cz
Praha 4
včera
- Zázemí stabilní české společnosti s moderním pracovním prostředím v blízkosti centra. - U nás nečekejte korporátní prostředí, jsme... zobrazit nabídku»
Prodejce náhradních dílů a doplňků
Praha
včera
Chcete pracovat v pěkném prostředí a mít kolem sebe krásná auta? Máte zkušenost s prodejem třeba ze servisu nebo z prodejny s doplňky na... zobrazit nabídku»
Osobní bankéř/-ka - Vsetín
Vsetín
včera
Týden dovolené nad rámec zákona Cafeteria systém - flexibilní zaměstnanecké výhody zahrnující příspěvek na stravování, penzijní... zobrazit nabídku»
Osobní bankéř/-ka - Rožnov pod Radhoštěm
Rožnov pod Radhoštěm
včera
Týden dovolené nad rámec zákona Cafeteria systém - flexibilní zaměstnanecké výhody zahrnující příspěvek na stravování, penzijní... zobrazit nabídku»
Pracovník/pracovnice zákaznického servisu
Plzeň
včera
- zázemí stabilní společnosti - možnost kariérního růstu - příspěvky na stravování - dovolená navíc - zvýhodněné mobilní... zobrazit nabídku»
Logistik - nákupčí se znalostí AJ
Hradec Králové
včera
práce v příjemném kolektivu odborníků v úspěšné nadnárodní společnosti odborná školení a možnost dalšího vzdělávání ... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Havlíčkův Brod okres
včera
možnost mzdy až 28 000 Kč měsíčně, stabilní zaměstnání, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, 5 týdnů placené... zobrazit nabídku»
Specialista projektu HyperSlevy.cz
Praha 4
včera
- Práci na hlavní pracovní poměr, v přátelském kolektivu a příjemném, moderním pracovním prostředí blízko centra. - Fixní plat a... zobrazit nabídku»
Account manager pro online marketing
Praha 4
včera
- Zajímavý fixní plat a velice motivační nezastropovaný provizní systém, který oceňuje nejen obchodní výsledky, ale také váš přístup... zobrazit nabídku»
Osobní bankéř/-ka – Chotěboř/Havlíčkův Brod
Havlíčkův Brod
včera
- Týden dovolené nad rámec zákona - Cafeteria systém - flexibilní zaměstnanecké výhody zahrnující příspěvek na stravování, penzijní... zobrazit nabídku»
Specialista back office/Dokumentarista
Praha
včera
- Zodpovědnou a samostatnou práci. - Zajímavé finanční ohodnocení. - Pracovní smlouvu na dobu neurčitou. - Příjemné a moderní... zobrazit nabídku»
Manažerka/vedoucí prodejny
Praha 5
včera
Vaší každodenní činností bude zejména být opravdovým příkladem pro svůj tým, který bude čítat další 4 make-up artistky. Svoje... zobrazit nabídku»
Akviziční obchodník
Kladno
včera
Velmi zajímavou, týmovou a kreativní práci Možnost uplatňovat své zkušenosti, nápady a znalosti Dobrý kolektiv Školení a růst... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace