Práce v oboru Obchod-prodej (3010) - strana 13

Obchod-prodej
Zástupce vedoucí na prodejně, móda
Praha
včera
LÍBÍ SE VÁM ELEGANTNÍ A DÍVČÍ MÓDA? Hledáte si pracovní uplatnění u stabilní společnosti s možností dlouhodobé spolupráce? Pak... zobrazit nabídku»
Junior global buyer, až 40 000 Kč/měs.
Praha
včera
Máte zkušenost v oblasti obchodu nebo procurementu, kterou byste chtěl/a zdokonalit a rozšířit? Odolnost proti stresu a vyjednávací a... zobrazit nabídku»
Projektový nákupčí - 45.000 CZK
Jablonec nad Nisou
včera
Hledáme kandidáta, který má zkušenosti s projektovým nákupem, technické vzdělání, mluví plynule anglicky a má chuť pracovat v... zobrazit nabídku»
Podpora obchodního oddělení s NJ, popř. AJ | Jihlava
Jihlava
včera
Máte zkušenosti v administrativě a chcete se posunout? Umíte německy a chcete jazyk denně používat? Pak se přihlaste! Náplní práce... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ popř. NJ
Jihlava
včera
Jste energická osobnost, baví Vás technický obchod a práce v terénu? Dokážete svými komunikačními schopnostmi navazovat nové obchodní... zobrazit nabídku»
Zkušený nákupčí s AJ
Vysočina
včera
Máte zkušenosti s nákupem a procesy v logistice? V prostředí aftermarketu se velmi dobře vyznáte? Umíte slušně anglicky? Chcete se podílet... zobrazit nabídku»
Nákupčí s AJ
Svitavy
včera
Máte zkušenosti v oblasti nákupu pro výrobní společnost? Pracujte v novém! Nový investor, nové prostory, nové technologie, nový tým!... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Svitavy
včera
Máte zkušenosti jako strategický nákupčí ve výrobní společnosti? Ovládáte AJ? Dokážete s dodavatelem vyjednat tu nejlepší cenu? Pak... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodejny dámského oblečení - Kolín
Kolín
včera
Milujete módu? Zajímáte se o aktuální trendy a máte zkušenosti s vedením lidí v oblasti módy? Nečekejte a dejte nám o sobě vědět. Pro... zobrazit nabídku»
Vymáhání pohledávek - obchodník
Praha
včera
Česká společnost zabývající se poradenstvím v oblasti pohledávek hledá posilu do týmu. Pozice: OBCHODNÍK Pokud máte zkušenosti s... zobrazit nabídku»
Konzultant odchozí zákaznické linky - úsek kampaní a retencí
Ostrava
včera
Co pro Tebe máme: NÁSTUPNÍ MZDA AŽ 21 000,- Kč Fixní plat 15 000,- Kč + 6 000,- variabilní složka -> neomezené provize z prodeje! ... zobrazit nabídku»
Doplňování zboží, nástup ihned, až 133 Kč/h
Mladá Boleslav, Neratovice
včera
* Pracovní doba: 17:00-01:00 * 115-121 Kč/h plus noční příplatek * Lokalita: Mladá Boleslav, Neratovice zobrazit nabídku»
Doplňování zboží, nástup ihned, až 133 Kč/h
Mladá Boleslav, Neratovice
včera
* Pracovní doba: 17:00-01:00 * 115-121 Kč/h plus noční příplatek * Lokalita: Mladá Boleslav, Neratovice zobrazit nabídku»
Materiálový koordinátor
Pardubice
včera
Práce na HPP v prosperující zahraniční společnosti, participace na nových projektech, firemní benefity, jazykové kurzy placené... zobrazit nabídku»
!!senior account manager FMCG - animal health s aj!!
Praha
včera
Máte zkušenosti z obchodu v FMCG? Znáte principy správného merchandisingu? Chcete vybudovat kariéru v mezinárodní farmaceutické společnosti?... zobrazit nabídku»
Operátor zákaznického servisu pro SK, Praha 8
Praha
včera
Pro našeho významného zahraničního klienta v oblasti direct marketingu hledáme aktuálně nové aktivní pracovní posily do stávajícího... zobrazit nabídku»
Manažer callcentra s AJ, Praha 8
Praha
včera
Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost zabývající se prodejem cenin, aktuálně hledáme novou posilu do jejich obchodního... zobrazit nabídku»
Asistentka gř+operátorka, Praha 8
Praha
včera
Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost působící na trhu v oblasti cenin, hledáme vhodné kandidáty/ky na výše uvedenou... zobrazit nabídku»
Referent náhradních dílů, Praha Z, 25 - 30tis. nástup.plat
Praha
včera
Pro našeho významného klienta na poli dopravy s autorizovaným servisem LKW DAF, aktuálně hledáme šikovného posily do stávajícího týmu na... zobrazit nabídku»
!!šance pro šikovné bilingvní absolventy! english + german
Praha
včera
Právě jste odpromovali? Nebo máte již vysokoškolské vzdělání za sebou a nemůžete najít práci, ve které byste uplatnili své znalosti?... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace