Práce v oboru Obchod-prodej (2836) - strana 14

Obchod-prodej
Nákupčí | NJ
Liberec
před 2 dny
Pyšníte se luxusní znalostí němčiny? K tomu víte, jak procesně funguje oblast nákupu ve výrobních společnostech, ať už v přímé nebo... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Verneřice
před 2 dny
Hledáme přátelského a společenského kolegu na pozici Obchodního zástupce. Pokud jste ten typ člověka, který se nezavře do kanceláře, ale... zobrazit nabídku»
Komoditní nákupčí|automotive|až 60 000 KČ|
Ostrava
před 2 dny
Máte zkušenosti v oblasti nákupu výrobních dílů a víte, jak najít ty správné dodavatele? Pokud máte zkušenosti i s cenovým... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce - Západní Čechy
Plzeňský
před 2 dny
Obchodně technický zástupce Baví Vás obchod a práce v terénu? Nezaleknete se technického produktu? Pošlete mi Váš životopis!   Pro... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického servisu
Praha
před 2 dny
Baví Vás komunikace se zákazníky a řešení jejich požadavků? Jste organizačně schopní a baví Vás koordinovat činnosti více... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel úspěšné společnosti
Plzeňský
před 2 dny
Úspěšná česká společnost z oblasti výroby a prodeje specifického technického produktu hledá nového kolegu, který převezme zodpovědnost... zobrazit nabídku»
Business Development Manager
Praha
před 2 dny
Chcete být u zrodu nové pozice, kde si můžete samostatně rozvrhnout práci? Máte zkušenost s obchodem v... zobrazit nabídku»
Sales manager pro ČR - finanční produkty - retail
Praha
před 2 dny
Příležitost pro zkušeného Sales managera z finančního sektoru – řízení offline prodejních kanálů, koordinace partnerských... zobrazit nabídku»
Sales analytik / junior controller - pro ty, co chtějí růst
Praha
před 2 dny
Záleží Ti na firemní kultuře a chceš mít super šéfa? Si Excel guru? Umíš přemýšlet v souvislostech a jsi analytik? Moderní... zobrazit nabídku»
Nákupčí pro výrobní společnost
Středočeský
před 2 dny
Mezinárodní společnost z oblasti strojírenství hledá nového kolegu do nákupního týmu. Vašim úkolem by bylo na základě vyjednávání... zobrazit nabídku»
Účetní (25.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Hádanka: Osoba, která vyřeší váš problém, o kterém nevíte, způsobem, který nechápete. Kdo to je? Jste to Vy? Pak čtěte dál.... zobrazit nabídku»
Asistentka jednatelky (18.000 - 23.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Máš zkušenosti s administrativou nebo si teprve hledáš brigádu při škole? Jsi komunikativní a máš ráda organizování? Jsi inteligentní,... zobrazit nabídku»
Asistentka prodeje (18.000 - 24.000 Kč)
Praha
před 2 dny
Baví Vás móda a hledáte si práci v Praze? Máte zkušenosti s prodejem nebo máte chuť se do něj pustit? Jste komunikativní a přátelští?... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce (strojírenství) (až 80.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Money, money, money, must be funny, in the rich men´s world... Zní Vám tento starej flák od ABBY jako hymna? U nás si můžete přijít na své.... zobrazit nabídku»
Obchodní referent ve strojírenství (20.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Pokud hledáte milý a přátelský kolektiv, pravidelnou pracovní dobu, láká Vás práce v obchodním oddělení s možností kariérního růstu,... zobrazit nabídku»
Kundenbetreuung (21.000 - 26.000 Kč)
Vysočina
před 2 dny
Hledáme nového člena našeho back office týmu! Máte zkušenosti s obchodem? ,,Šprechtíte“ a chcete zužitkovat vaši znalost němčiny? My ji... zobrazit nabídku»
Chceš mít šéfa, který ti vyjde vstříc se směnami? (prodavač/-ka)
Frýdek Místek
před 2 dny
Stravenky jsou u nás samozřejmostí. Jistotu smlouvy na dobu neurčitou. Odměnu za týmové výsledky až 1200Kč měsíčně. Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Nákupčí automobilů – Tábor
Tábor
před 2 dny
* 30 – 45 tis. Kč * Smlouvu na dobu neurčitou * 15 dní v měsíci volno (práce na směny) * Možnost kariérního růstu (přesvědč se o tom v... zobrazit nabídku»
Prodavačka v Café Globus na Černém Mostě
Praha Černý Most
před 2 dny
Tři nej, proč pracovat u nás: Dáváme rovné příležitosti všem bez předsudků. Každý zaměstnanec se u nás muže spolehnout na pomoc... zobrazit nabídku»
Chceš brigádu na léto? Přijď se k nám podívat! i 150 Kč/hod
Praha 7, Dělnická 12
před 2 dny
Hledáš pohodovou a fyzicky nenáročnou brigádu na léto, za kterou se nebudeš stydět, ba naopak se s ní budeš moc pyšnit v životopise? ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace