Práce v oboru Obchod-prodej (2896) - strana 15

Obchod-prodej
Obchodní manažer/-ka pro Prahu
Praha
před hodinou
Co Vám nabízíme? * Zázemí stabilní české společnosti * Pracovní poměr na dobu neurčitou * Nadstandardní finanční ohodnocení +... zobrazit nabídku»
Vedoucí pošty Chrudim 5
Chrudim
před hodinou
- zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí - možnost aktivně se podílet na růstu kvality služeb a celé firmy - různorodou praci... zobrazit nabídku»
Freelancer, Teamleader
Plzeň, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb
před hodinou
Spolupráce s Česko - Rakouskou společností s více jak 21letou historií v ČR. Nadstandardní finanční ohodnocení s bonusy za plnění... zobrazit nabídku»
Závozce
Tuchoměřice
před hodinou
Jsme lídrem v oblasti dodávek prémiových laků, příslušenství a vybavení do autoopravárenství a průmyslu v České a Slovenské republice.... zobrazit nabídku»
Pokladní, prodavač - 100,-/hod. - Hradec Kralové
Hradec Králove
před hodinou
- zaučení - plat od 100 - 10% - za práce v noci, so. a ne ( prosinec) - nástup ihned - každý týden možnost záloh zobrazit nabídku»
Nákupčí/logistik s NJ a AJ
okres Hradec Králové
před hodinou
Máte zkušenosti z oblasti nákupu, logistiky a obchodu? Mluvíte německy a anglicky? Tak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta... zobrazit nabídku»
Asistentka pro obchodního manažera
Praha
před hodinou
- zázemí stabilní technologické společnosti - přátelský pracovní kolektiv - práci na zajímavých projektech - firemní číslo s... zobrazit nabídku»
Výkonná asistentka obchodního manažera
Praha
před hodinou
- zázemí stabilní technologické společnosti - přátelský pracovní kolektiv - práci na zajímavých projektech - firemní číslo s... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel strojírenské společnosti
Děčín
před hodinou
Chceme vysokou kvalitu, nabízíme adekvátní benefity: * velmi zajímavou odměnu fixní i variabilní * služební auto i pro soukromé... zobrazit nabídku»
Senior konzultant/ka - Praha #8374580 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před hodinou
People Consulting s.r.o. hledáme 2 aktivní, samostatné, zodpovědné a výsledkově orientované osobnosti pro rozšíření našeho výborného... zobrazit nabídku»
Junior Key account manager - lu205
Praha
před hodinou
Naším klientem je výhradní dovozce obchodních a průmyslových vah, dalším sortimentem jsou pokladny, váho-skenery, mobilní vážicí... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - značkové zboží pro restaurace a hotely
Praha - východ (D1)
před hodinou
Co nabízíme: - produktové zaškolení - prodej kvalitních, značkových produktů - týmová atmosféra, tvořivý a samostatný přístup k... zobrazit nabídku»
Pojišťovací poradce, obchodní zástupce
Praha
před hodinou
Práce pro stabilní společnost s historii. Zajímavý kariérní, bonusový a provizní systém Finanční podpora v první roce spolupráce až... zobrazit nabídku»
Finanční analytik - cost manager s AJ
Praha (SZ okraj)
před hodinou
- Zajímavou pracovní příležitost kombinující více profesních rolí - Možnost cestovat do zahraničí v rámci regionu CEE - Příležitost... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka rybích specialit
Praha 9
před hodinou
Nabízíme: - práce vhodná i pro vášnivé rybáře a kuchaře - odpovídající platové ohodnocení - možnost kariérního postupu (počet... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - Praha a okolí
Praha
před hodinou
Co nabízíme: - práce na HPP ve stabilním mladším kolektivu - zázemí stabilní a rozvíjející společnosti - odpovídají finanční... zobrazit nabídku»
Referentka obchodu a objednávek- menší česká společnost Praha 9
Praha 9
před hodinou
- zaměstnání v renomované stabilní společnosti - různorodou práci - dlouhodobou spolupráci - HPP na dobu neurčitou - místo výkonu... zobrazit nabídku»
Strážný/ná až 100,- Kč/h - Praha 5 a 9 - ikea
Praha; Brno
před hodinou
Co Vám nabízíme? Nabízíme pouze Hlavní pracovní poměr s hodinovou sazbou 87,- Kč + povinné příplatky za noční, víkendy a svátky.... zobrazit nabídku»
Produkční do tiskárny
Praha 4
před hodinou
Co nabízíme: - práce na HPP v prosperující společnosti se stabilním týmem - pracovní doba: PO-PÁ od 8,00 - 16,30 - odpovídající... zobrazit nabídku»
Senior obchodní manažer - B2B, top společnosti
Praha
před hodinou
Velice dobré platové ohodnocení + bonusy: měsíční/kvartální/roční 5 týdnů dovolené, 2 sick days, příspěvek na stravování,... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace