Práce v oboru Obchod-prodej (2860) - strana 16

Obchod-prodej
Administrativní podpora obchodu/práce z domu (30.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Britská společnost Ital zaměřená na export a import náhradních dílů do petrochemického průmyslu hledá kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Zkušený či junior dispečer/disponent mkd, Zlínsko
Zlín
před 2 dny
Pro našeho klienta, významnou dopravní a spediční společnost, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici dispečera mezinárodní přepravy. Pro... zobrazit nabídku»
Operátor/ka na přepojování telefonních hovorů - Praha
Praha
před 2 dny
* Platové ohodnocení až 18.000,- * Práci na HPP (doba neurčitá) na 32,5 hod. týdně * Pracovní doba na 2 směny * Příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Regionální obchod: technické řešení - akvizice
Praha
před 2 dny
Máte obchodního ducha a baví Vás získávat nové klienty? Chcete být pánem svého času, mít možnost vyjet do terénu za klienty firemním... zobrazit nabídku»
Obchodní manager
Praha
před 2 dny
- příjemné pracovní prostředí, stravování v místě pracoviště - zázemí tradiční společnosti - dobré platové podmínky zobrazit nabídku»
Prodejní asistent/ka Family Center
Náchod
před 2 dny
PRÁCE U NÁS JE JAKO KVALITNÍ BOTA, KTERÁ MÁ... - Solidní a pevnou podrážku = STABILNÍ ZÁKLADNÍ MZDA - Svršek z pružné kůže =... zobrazit nabídku»
Supervizor v call centru - bez znalosti cizích jazyků-30.000 Kč
Praha 7, Dělnická 12
před 2 dny
Zázemí stabilní ryze české společnosti s více než 16tiletou tradicí. Garance důstojného základního platu a nadstandardní odměny... zobrazit nabídku»
Pokladní ve firemní restauraci ŘLP
Jeneč
před 2 dny
Nabízíme uchazečům: stálou pracovní dobu - provoz je otevřen od pondělí až do neděle pracovní směny - 2 ranní (od 5:00) + 2... zobrazit nabídku»
Nákupčí - junior
Praha 4
před 2 dny
My ti můžeme nabídnout: práci v týmu lidí, kteří vždy budou připraveni pomoci vysokou míru samostatnosti a zodpovědnosti za... zobrazit nabídku»
Prodejce knih po telefonu - i 33 000 Kč/měs.
Písek
před 2 dny
* Dlouhodobou spolupráci * Možnost spolupráce na Hlavní pracovní poměr i na brigádu * Flexibilní docházku dle Vašich možností. * Fixní... zobrazit nabídku»
Přípravář pro realizaci - slaboproud, EPS, EZS, sítě, optika
Praha 4
před 2 dny
Co u nás najdete? - Budete pracovat ve firmě, které se dlouhodobě daří. - Pružnou pracovní dobu. - Investujeme do vzdělání... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce ve spolupráci pro společnost Vodafone
Brno
před 2 dny
Do brněnské pobočky hledáme zkušeného obchodníka, který má telefonování v krvi. Jste to Vy? Svěříme Vám péči o střední a vyšší... zobrazit nabídku»
Specialista prodeje - až 25 tisíc - HPP nebo brigáda
Brno
před 2 dny
Hledáme specialisty prodeje, kteří nejsou ve svém oboru nováčci. Kromě finančího ohodnocení nabízíme stravenky a benefit v podobě... zobrazit nabídku»
Pracovník podpory prodeje - nástupní mzda 20.000 FIX
Brno
před 2 dny
Obsazujeme 10 pozic na oddělení podpory prodeje! Hledáme zkušené operátory na aktivní linku, kde budou domlouvat schůzky obchodním... zobrazit nabídku»
Rodinné call centrum - až 25.000 Kč
Brno
před 2 dny
Zaměstnanců si vážíme a dáváme jim prostor pro seberealizaci a kariérní růst. Víme, že práce v telemarketingut umí být mnohdy... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s vínem Jižní Morava
Pouzdřany
před 2 dny
analýza trhu a vyhledávání nových obchodních příležitostí, především v oblasti Praha vyjednávání obchodních podmínek příprava a... zobrazit nabídku»
Oblastní vedoucí prodeje pro gastronomii
Praha
před 2 dny
Skvělé platové ohodnocení fix + provize 13. plat Možnost kariérního růstu Služební osobní vůz Telefon, notebook 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Pracovník bistra Delmart
Praha 1 - Masarykovo nádraží
před 2 dny
Nabízíme: - každého pracovníka zaučíme - práci v malých týmech, kde se na sebe kolegové mohou spolehnout - příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Sales Manager - zdravotnické přístroje
Praha
před 2 dny
- výborné finanční ohodnocení - práce na HPP - možnost seberealizace a profesního růstu - školení a firemní akce v zahraničí -... zobrazit nabídku»
Pokladní - Ostrava Poruba
Ostrava - Poruba, L. Podéště
před 2 dny
Jistota stabilního zaměstnání. Přátelský kolektiv, klidné prostředí. Možnost vzdělávání a dalšího profesního růstu. Práce na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace