Práce v oboru Obchod-prodej (2814) - strana 16

Obchod-prodej
Obchodní manažer / Vedoucí skupiny (nástup cca 40 tis + obchody)
Tábor, Jindřichův Hradec, Pelhřimov, České Budějovice
včera
Do týmu hledáme nového energického manažera se zápalem pro obchod a práci s lidmi, znalostí geografické oblasti (zejména: Tábor,... zobrazit nabídku»
Obchodně-administrativní pracovník (komunikace, administrativa)
Plzeň, Rokycany, Všeruby, Mýto, Kostelec
včera
Nabízíme: · Práci a jistotu v prosperující a stabilní společnosti, působící na trhu přes 20 let · Fixní příspěvek v době... zobrazit nabídku»
Sales manager - otvorové výplně #7922407 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský, Plzeňský, Královéhradecký,...
včera
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, významnou společnost působící v oblasti stavebnictví, vhodné technicky zaměřené... zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant – nebankovní úvěry
dle místa bydliště
včera
Náplní spolupráce je: - Poskytování kompletního servisu našim zákazníkům - Výběr splátek v hotovosti u klientů, kteří tuto službu... zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant – nebankovní úvěry
dle místa bydliště
včera
Náplní spolupráce je: - Poskytování kompletního servisu našim zákazníkům - Výběr splátek v hotovosti u klientů, kteří tuto službu... zobrazit nabídku»
Specialista pro rozvoj dodavatelské kvality / SQM Engineer
Praha - západ
před 2 dny
* Zajímavou a různorodou práci v oblasti kvality v dynamickém prostředí automobilového průmyslu * Motivační platové ohodnocení dle... zobrazit nabídku»
Konzultant služeb zákazníkům - business Hradec Králové až 24 500
Hradec Králové
před 2 dny
- práci na seniorské pozici v mezinárodní společnosti, kde Tě podpoříme a pomůžeme - mzdu 24 500 Kč při 100% plnění měsíčních... zobrazit nabídku»
Prodavačka
Sušice
před 2 dny
Nabízíme Vám zajímavou a různorodou práci se zajímavými benefity: - zázemí úspěšné české firmy - práci v blízkosti Vašeho domova;... zobrazit nabídku»
Obchodník
Praha
před 2 dny
- Nabízíme Vám profesionální kariéru v jedné z předních nadnárodních telekomunikačních společností, náročné práce a... zobrazit nabídku»
Agent zákaznické podpory-samsung až 24.000 Kč Hradec Králové
Hradec Králové
před 2 dny
* velmi dobré platové ohodnocení až 24.000,- (19.000,- Kč měsíčně + bonusy až 5.000,- Kč) * pracovní doba PO-PÁ, jednou za 14 dní... zobrazit nabídku»
Konzultantka, Make up Artista
Praha
před 2 dny
- Kariérní růst ve společnosti - Pravidelné bonusy - Soutěže o cestování (NEW YOUR , MANOKO ….) - Školení - produkty ke zkoušení ... zobrazit nabídku»
Bankéř obchodu a provozu
Brno
před 2 dny
° zázemí velké stabilní banky ° motivující finanční ohodnocení ° možnost kariérního růstu ° přátelské pracovní prostředí °... zobrazit nabídku»
Logistik s NJ
Olomoucký
před 2 dny
Ovládáte a chcete ve svém zaměstnán využívat němčinu? Již jste měl/a ve své praxi možnost řešit pro výrobní firmu dopravu materiálu... zobrazit nabídku»
Strojař - obchodník
Liberecký
před 2 dny
- příležitost ve stabilním a zkušeném obchodním týmu, - možnost neustálého profesního růstu, - pracovní poměr na dobu neurčitou, -... zobrazit nabídku»
Nákupčí - nástup ihned
Rychnov nad Kněžnou
před 2 dny
– nové moderní prostředí – zázemí mezinárodní společnosti – 5 týdnů dovolené – 13. a 14. plat – bonusy – příspěvek na... zobrazit nabídku»
Zkušený nákupčí - Brno
Brno
před 2 dny
* Zajišťování nákupu komodit pro mateřský závod v Německu * Vyhledávání nových dodavatelů * Analýza trhu * Zlepšování procesů,... zobrazit nabídku»
Merchandiser, 24 000 Kč/měs.
Střížkov
před 2 dny
Baví Vás prodej a zajímáte se o elektroniku a merchandising? Chcete získat pracovní zkušenosti? Pak reagujte! Pro světově známou společnost... zobrazit nabídku»
Brigáda v cestovním ruchu, 140 Kč/hod
Praha 1
před 2 dny
Jste komunikativní a hledáte si flexibilní brigádu? Máte obchodního ducha a domluvíte se anglicky? Pak nám zašlete svůj životopis ještě... zobrazit nabídku»
Market research with russian, 26 000 CZK/m
Praha
před 2 dny
Are you interested in Market research? Would you like to gain experience your career in an international company? The Junior market researech role... zobrazit nabídku»
Prodejní asistent/ka s čínštinou, 150 Kč/hod.
Praha 1
před 2 dny
Domluvíte se čínsky a rád/a byste si čínštinu procvičil/a v praxi? Zajímá Vás obchod a chcete být v denním kontaktu s lidmi? Pokud ano,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace