Práce v oboru Obchod-prodej (2918) - strana 17

Obchod-prodej
Obchodník s nemovitostmi 40.000 Kč - 80.000 Kč
Praha a okolí
dnes
- nadstandardní provizní systém - rychlý kariérní růst od obchodníka juniora až po manažera pobočky - finanční podpora na Váš start... zobrazit nabídku»
Zprostředkovatel prodeje nemovitostí
Praha a okolí
dnes
- nadstandardní provizní systém - finanční podpora na Váš start - vedení od zkušených managerů v oboru - provize za zprostředkování,... zobrazit nabídku»
Odborný prodejce kuchyňské studio Praha 9
Praha
dnes
Informace o pracovním místě Pro obchodní dům s nábytkem na Praze 9 hledáme návrháře a prodejce kuchyní. Práce na plný úvazek,... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - hygiena - lu230
Praha
dnes
Naším klientem je významná česká společnost , která se specializuje na výrobu, prodej a distribuci základních a speciálních mycích,... zobrazit nabídku»
Prodejní asistent/ka (vedoucí prodejního oddělení)
Kladno
dnes
Pro našeho klienta, významného dodavatele komponentů výrobcům oken a dveří v ČR, hledáme vhodné kandidáty na pozice Prodejní asistent... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - Horeca
Praha - východ (D1)
dnes
Co nabízíme: - produktové zaškolení - prodej kvalitních, značkových produktů - týmová atmosféra, tvořivý a samostatný přístup k... zobrazit nabídku»
Doplňování zboží čelákovice
Čelákovice
dnes
- Mzda - 96,- - 5-10,-/hod. - docházkový bonus ( listopad- prosinec ) - 10% - za práce v noci, so. a ne ( prosinec) zobrazit nabídku»
Pojišťovací poradce, obchodní zástupce
Praha
dnes
Práce pro stabilní společnost s historii. Zajímavý kariérní, bonusový a provizní systém Finanční podpora v první roce spolupráce až... zobrazit nabídku»
Obchodní specialista
Praha
dnes
- zázemí stabilní technologické společnosti - přátelský pracovní kolektiv - práci na zajímavých projektech - firemní číslo s... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce / Poradce
Plzeň
dnes
Nabízíme: - zaměstnání ve stabilní společnosti - dobré finanční ohodnocení - rodinná atmosféra - flexibilní pracovní doba -... zobrazit nabídku»
Finanční analytik - cost manager s AJ
Praha (SZ okraj)
dnes
- Zajímavou pracovní příležitost kombinující více profesních rolí - Možnost cestovat do zahraničí v rámci regionu CEE - Příležitost... zobrazit nabídku»
Obchodník - specialista na pronájem strojů
Praha
dnes
- Pracovní smlouvu na HPP - Odborné zaškolení - Dlouhodobou perspektivu - Zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Sales Manager–monitoring vozidel a sofistikovaná řešení
Rakovník, Praha
dnes
Pro našeho klienta, softwarovou společnost, která se zabývá řešením monitoringu vozidel, snižováním nákladů a zvyšováním výnosů... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka rybích specialit
Praha 9
dnes
Nabízíme: - práce vhodná i pro vášnivé rybáře a kuchaře - odpovídající platové ohodnocení - možnost kariérního postupu (počet... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - Praha a okolí
Praha
dnes
Co nabízíme: - práce na HPP ve stabilním mladším kolektivu - zázemí stabilní a rozvíjející společnosti - odpovídají finanční... zobrazit nabídku»
Obchodní referent - prodej nerezového materiálu
Brno-venkov
dnes
- zázemí opravdu silné a stabilní společnosti - firemní benefity - nástupní mzda dle rozsahu zkušeností do 30.000 Kč (+bonusy) zobrazit nabídku»
Strážný/ná až 100,- Kč/h - Praha 5 a 9 - ikea
Praha; Brno
dnes
Co Vám nabízíme? Nabízíme pouze Hlavní pracovní poměr s hodinovou sazbou 87,- Kč + povinné příplatky za noční, víkendy a svátky.... zobrazit nabídku»
Produkční do tiskárny
Praha 4
dnes
Co nabízíme: - práce na HPP v prosperující společnosti se stabilním týmem - pracovní doba: PO-PÁ od 8,00 - 16,30 - odpovídající... zobrazit nabídku»
Technolog / Odborný specialista
Praha
dnes
Telefon, Notebook Osobní automobil i pro soukromé účely Nástup možný ihned / dohodou Další zajímavé pracovní pozice na:... zobrazit nabídku»
Key Account Manager - B2B
Praha
dnes
Telefon, Notebook Osobní automobil i pro soukromé účely Nástup možný ihned / dohodou Další zajímavé pracovní nabídky na:... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace